MINI WRC komanda rimtai nusiteikusi sudėtingam Suomijos etapui
Atnaujinta: 2020-03-09
  • MINI-countryman-side

Gegužės mėnesį įveikusi pirmąjį savo etapą prestižiniame Pasaulio automobilių ralio čempionate (FIA WRC) Italijoje, MINI WRC komanda su specialiai raliui paruoštu „MINI John Cooper Works WRC" ruošiasi antrajam etapui, kuris liepos 28-30 d. vyks Suomijoje.

Iš Italijos etapo ne savo noru turėjęs pasitraukti komandos lenktynininkas Kris Meeke teigia, kad yra visiškai pasiruošęs artėjančioms lenktynėms ir tikisi šiame etape parodyti tai, ką automobilis ir komanda sugeba geriausio.

„Nors Suomijos etapas tikrai nebus iš lengvųjų, aš tikiu savimi, komanda ir automobiliu, kuris yra patikimas ir gali važiuoti išties labai greitai", - sako K. Meeke.

Jo teigimu, kitą savaitę vyksiantis Suomijos etapas bus vienas sudėtingiausių visame šių metų ralyje, nes teks važiuoti žvyruotais keliais ir susidurti su patyrusiais bei savo kelius puikiai išmanančiais suomių lenktynininkais, kurie turės neabejotiną pranašumą.

MINI WRC ralio komandą, kuriai vadovauja ilgametę patirtį turintis automobilių žinovas David Richards, sudaro kvalifikuoti automobilių specialistai ir du pagrindiniai komandos lenktynininkai - airis Kris Meeke ir ispanas Dani Sordo.

Šių metų Pasaulio automobilių ralio čempionatą sudaro 13 skirtingose šalyse vykstančių etapų, kuriuose dalyvauja 11 automobilių gamintojų komandų. Po Suomijos etapo MINI WRC komanda planuoja dalyvauti dar keturiuose čempionato etapuose : Vokietijoje (rugpjūčio 18-21 d.), Prancūzijoje (rugsėjo 29 - spalio 2 d.), Ispanijoje (spalio 20-23 d.) ir Didžiojoje Britanijoje (lapkričio 10-13 d.).

Oficialios MINI atstovės Lietuvoje „Krasta auto" pardavimų ir rinkodaros vadovės Rasos Klimavičiūtės teigimu, įmonė nusprendė Pasaulio čempionato ralio nuotaika užkrėsti ir Lietuvos vairuotojus, kurie netrukus galės pasijusti lyg vairuodami MINI WRC komandos automobilį.

„Nuo šios savaitės „Krasta auto" salonuose MINI gerbėjai jau gali užsisakyti specialų „MINI Countryman WRC" modelį, kuris vairuotojams vien savo išvaizda neabejotinai padės išsiskirti iš minios ir pasijusti lyg ralio trasoje", - sako R. Klimavičiūtė.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"