Nacionalinis kelių eismo taisyklių egzaminas
Atnaujinta: 2020-03-09
  • IMGP2235
  • IMGP2214
  • IMGP2218
  • IMGP2219
  • IMGP2221
  • IMGP2222
  • IMGP2223
  • IMGP2225
  • IMGP2227
  • IMGP2233

Prabėgusį penktadienį visoje Lietuvoje vyko Nacionalinis kelių eismo taisyklių egzaminas. Neabejingi saugiam eismui žmonės rinkosi Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos savivaldybių Tarybų posėdžių salėse ir „Lietuvos draudimo" patalpose Panevėžyje bei Šiauliuose.

Per pusę valandos egzamino dalyviai turėjo atsakyti į 20 klausimų, kuriuos, atsižvelgiant ne tik į pasikeitimus Kelių eismo taisyklėse, bet ir į dažnokai mūsų krašto keliuose pasitaikančias avarines situacijas, kaip ir pernai, parengė UAB „A. Bialo vairavimo mokyklos" direktorius - vairuotojų mokytojas Aleksandras Bialas.

Praėjusiais metais analogišką testą išlaikė tik vienas dalyvis, šiemet „Lietuvos draudimas" nusprendė suteikti daugiau stimulo egzaminų dalyviams ir nusprendė apdovanoti po du teisingiausiai atsakiusiuosius kiekviename mieste, o dar 10 prizų - Privalomo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo polisų metams - atiduoti egzamino užduotis sprendusiesiems internetu.

Visi atvykusieji laikyti egzamino į savivaldybes ar „Lietuvos draudimo" biurus, kaip jau įprasta, buvo apdovanoti 10 proc. nuolaidomis Privalomajam vairuotojų civilinės atsakomybės draudimui.

Nacionalinį KET egzaminą buvo galima laikyti ir internetu. Tokia galimybė nuotoliniu būdu pasitikrinti savo KET žinias suteikiama jau trečius metus. „Lietuvos draudimo" Strategijos, klientų ir marketingo departamento direktorė Aurelija Kazlauskienė žurnalistams sakė, kad Nacionalinis KET egzaminas yra puiki proga ne tik besiruošiantiesiems laikyti KET egzaminą vairuotojo pažymėjimui gauti, bet ir galimybė pasitikrinti savo žinias jau patyrusiais save laikantiems eismo dalyviams.

„Daugelis žmonių, įgiję vairuotojo pažymėjimą, nesivargina atnaujinti žinias, toliau domėtis KET naujovėmis ir tik iš žiniasklaidos sužino apie esminius KET pakeitimus. Pavyzdžiui, pernai KET keitėsi net tris kartus - buvo įvesti elektromobiliams skirti kelio ženklai, keitėsi vaikų vežimo taisyklės, atsirado kitų pakeitimų, tačiau dažnas vairuotojas nežino įsigaliojusių reikalavimų, naujų kelio ženklų ribojimų. Todėl egzamine didelį dėmesį skirsime KET naujovėms, norėdami priminti eismo dalyviams, kad sekti taisyklių pasikeitimus yra pareiga", - sako egzamino iniciatoriaus, draudimo rinkos lyderio „Lietuvos draudimo" Strategijos, klientų ir marketingo departamento direktorė Aurelija Kazlauskienė.

Netrukus po egzamino pabaigos teisingi atsakymai į nacionalinio KET egzamino klausimus buvo paskelbti „Lietuvos draudimo" tinklapyje. „Lietuvos draudimas" balandžio 12 d. paskelbs po du nugalėtojus iš kiekvieno miesto, kurie į visus KET egzamino klausimus atsakė teisingai arba padarė mažiausia klaidų.

Didžiaisiais prizais - Privalomos vairuotojų civilinės atsakomybės polisais metams - „Lietuvos draudimas" apdovanos ir 10 egzaminą laikiusiųjų internetu.

Į penkiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje vykusį egzaminą atėjo daugiau kaip trys tūkstančiai žmonių - kiekvienas jų, kaip ir buvo žadėta, gavo 10 proc. nuolaidą „Lietuvos draudimo" Privalomajam vairuotojų civilinės atsakomybės draudimui.

Nacionalinis KET egzaminas vyko Lietuvoje gausiai sningant ir telkšant pažliugusiam sniegui. Į egzaminą susirinkusieji žmonės juokavo, kad tokiu neįprastai žiemišku oru, labai aktualu rūpintis eismo saugumu ir prisiminti KET reikalavimus.

Teisingi atsakymai į nacionalinio KET egzamino klausimus skelbiami „Lietuvos draudimo" tinklapyje. Draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas" balandžio 12 d. paskelbs po du nugalėtojus iš kiekvieno miesto, kurie į visus KET egzamino klausimus atsakė teisingai arba padarė mažiausia klaidų.

 

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

7 patarimai, kaip keliuose jaustis saugiu už motociklo vairo

Lietuvoje už motociklo vairo dažniausiai sėda 40-44 metų didžiųjų miestų gyventojai

Kad važiavimas dviračiu netaptų kančia: dažniausios traumos ir kaip jų išvengti

Dažniausiai pasitaikančios lėtinės dviratininkų traumos

Taisyklės, kurias privalo žinoti kiekvienas dviratininkas

Dviratininkai yra lygiateisiai eismo dalyviai, keliuose turintys teises ir pareigas bei privalantys laikytis kelių eismo taisyklių

Ko nesuprantame vieni apie kitus kelyje?

Saugaus vairavimo tema nuolat linksniuojama ir ...

Nacionalinis kelių eismo taisyklių egzaminas

Prabėgusį penktadienį visoje Lietuvoje vyko ....

Apie pasikeitimus, suteikiant teisę vairuoti motociklus ir triračius

Žiema - laikotarpis, kai Lietuvos moto gyvenimas apmiršta...(papildyta)

„Geriausiojo vairuotojo“ titulo pernykštis nugalėtojas nebegins

Taigi, paskutinį rugsėjo sekmadienį sveikinsime

Geriausi vairuotojai sieks pakartoti pergales

Pernai geriausio Lietuvos vairuotojo titulą...

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: