Naujasis „Hyundai i20“: naujas veidas, naujas variklis, naujos viltys
Atnaujinta: 2020-03-09

Ofenbachas, Vokietija, kovo 5 d. Pirmąją naujojo „Hyundai i20" nuotrauką Pietų Korėjos koncernas paskelbė likus dienai iki mažylio premjeros Ženevos automobilių parodoje. Modelis iš esmės atnaujintas praėjus trejiems metams po i20 debiuto. Naujokas puikuojasi šiuolaikiška išvaizda, ilgesniu standartinės ir papildomos įrangos sąrašu ir vienu švariausių variklių B segmente.

Automobilio pirkėjai galės rinkti vieną iš keturių siūlomų variklių, tarp kurių yra ir visiškai naujas 1,1 darbinio tūrio dyzelinis variklis. Vokietijoje veikiančiame „Hyundai" dyzelinių variklių tobulinimo centre sukurtas variklis „U-II" yra trijų cilindrų, 75 AG galios ir į atmosferą išmeta vos 84 gramus anglies dvideginio 100 kilometrų kelio. Variklis papildo koncerno „Blue Drivetechnologies" variklių liniją, kuriai priskiriamas ir kitas modernizuotas 1,4 litro „U-II", generuojantis 90 AG ir į atmosferą išmetantis 96 gramus anglies dvideginio. Šis variklis taip pat bus siūlomas i20 pirkėjams.

Skulptūriškas, glotniomis tekančio vandens linijomis išsiskiriantis naujojo i20 dizainas atpažįstamas didesniuose koncerno modeliuose. Mažylis turi visiems naujiems „Hyundai" būdingas korio akutės formos groteles ir naujos formos priekinius žibintus. Automobilio siluetas tapo šiuolaikiškesnis ir dinamiškesnis, galinė dalis įgavo skulptūriškas formas, išvaizdą pagerino ir naujo dizaino ratai.

Mažylio matmenys iš esmės nesikeitė, jis tik truputį ištįso - 55 milimetrais. Iki 4 metrų dabar jam betrūksta vos pusės centimetro.

„i20 Europoje buvo populiarus nuo pat savo debiuto 2009 metais. Pirkėjai įvertino jo praktiškumą, efektyvumą, kokybę ir puikų kainos ir vertės santykį. Tikimės, kad naujieji varikliai, brandesnė ir elegantiškesnė išvaizda patiks dar platesnei pirkėjų auditorijai, įskaitant ir jaunimą. Rinkoje geriausiai vertinama penkerių metų garantija be apribojimų yra papildomas, bet labai svarbus argumentas renkantis", - sakė „Hyundai Motor Europe" vyresnysis viceprezidentas Allanas Rushforthas.

Kaip ir visiems kitiems Europoje parduodamiems „Hyundai" modeliams, i20 suteikiama „Five Year Triple Care" garantijų paketas, kurį sudaro gedimų šalinimo garantija be apribojimų, pagalbos kelyje užtikrinimas ir techninė patikra penkerių metų laikotarpiui.

Apie „Hyundai"
1967 metais įsteigta „Hyundai Motor Co." vėliau reorganizuota į „Hyundai Motor Group", kuri 2007 metais tapo penktąja stambiausia pasaulyje automobilių gamintoja, turinčia daugiau nei dvi dešimtis su automobilių gamyba susijusių padalinių. „Hyundai Motor", turinti šešias gamybos bazes už Pietų Korėjos ribų, 2010 metais pardavė apie 3,6 milijono automobilių visame pasaulyje. „Hyundai" automobiliai parduodami 186 pasaulio šalyse maždaug 5 300 atstovybių ir automobilių salonų. Daugiau informacijos apie „Hyundai Motor" bei jos gaminius rasite interneto svetainėje www.hyundai.com.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"