Naujasis „Kia Carens“ – vienas saugiausių vienatūrių
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Kia_Carens_5-star_Euro_NCAP

• Naujojo 5 arba 7 vietų kompaktinio „Kia" vienatūrio saugumas įvertintas maksimaliu balų skaičiumi. 
• „Carens" gavo aukščiausius balus visuose „Euro NCAP" ketagorijose.


2013 m. rugsėjis, Frankfurtas. Nepriklausoma naujų automobilių saugumo organizacija „Euro NCAP" naujajam kompaktiniam vienatūriui „Kia Carens" skyrė maksimalų įvertinimą - 5 žvaigždutes.
„Kia Carens" yra vienas iš dviejų šiuo metu Europoje parduodamų kompaktinių vienatūrių, kurie 2013 m. „Euro NCAP" saugumo testuose buvo apdovanoti 5 žvaigždutėmis. Penkerių durų, 5 arba 7 vietų „Kia" vienatūris aukščiausius balus gavo suaugusių keleivių teste (94%), vaikų saugumo teste (76%), saugumo įrangos bandymuose (81%) bei pėsčiųjų saugumo teste (64%).

„Nuo pat naujojo „Carens" modelio kūrimo programos pradžios „Kia" inžinieriai buvo užsibrėžę tikslą sukurti puikia konstrukcija ir saugumo technologijomis pasižymintį vienatūrį, kuris, avarijos metu, apsaugotų vairuotoją, jo šeimą ir pėsčiuosiuos", - sakė „Kia Motors Europe" marketingo ir produkcijos planavimo viceprezidentas Benny Oeyen.

„Per paskutinius penkerius metus „Euro NCAP" vertinimo kriterijai vis griežtėjo, tad automobilių gamintojams tapo sunkiau surinkti aukščiausią balų skaičių. Tai įrodymas, kad „Kia" vykdo savo įsipareigojimus gerinti transporto priemonių saugumą ir kad stilingumo ir praktiškumo ieškančioms šeimoms skirtas „Carens" modelis galėtų dar kartą pasiekti aukščiausius rezultatus". - pridūrė B.Oeyen.

„Carens" modeliui aukščiausius „Euro NCAP" balus pavyko gauti dėl nepriekaištingos apsaugos susidūrus su kliūtimis iš šono, puikaus vaikų iki 18 mėnesių amžiaus saugumo, geros priekyje sėdinčių kaklo apsaugos bei pėsčiųjų saugumo.

Saugumo organizacija taip pat atkreipė dėmesį, kad „Carens" modelyje veikia signalas, primenantis užsisegti visų sėdynių, įskaitant ir galinius, saugos diržus, yra integruota greičio ribojimo sistema bei viskas, ko reikia, norint saugiai pervežti vaikus.

Standartinei Europoje parduodamo „Kia Carens" modelio saugumo įrangai priklauso 6 saugos oro pagalvės, saugos diržus užsisegti primenanti sistema, ESC (Elektroninė stabilumo kontrolės) sistema bei pajudėjimo įkalnėn pagalbos HAC sistema, ESS avarinis „stop" signalas, kuris įjungia avarinės signalizacijos žibintus staigiai stabdant ir taip įspėja kitų transporto priemonių vairuotojus apie netikėtą stabdymą.

Naujasis „Carens" grąžina „Kia" į konkurencingiausią rinkos segmentą Europoje. Šio modelio dizaino ir inžineriniai sprendimai pritaikyti modernioms šeimoms. „Carens" pasižymi tobula aerodinamika, „cab-forward" kėbulo dizainu, kuris užtikrina erdvų interjerą bei galimybę pasirinkti 5 arba 7 sėdynes. Taip pat reikia neužmiršti paminėti patogumo ir puikių saugumo sprendimų.

„Kia Carens" prisijungė prie kitų šešių „Kia" modelių, kurie „Euro NCAP" bandymuose gavo penkias žvaigždutes: „cee‘d", „Rio", „Venga", „Soul", „Sportage" ir „Sorento".

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...