Naujasis „Mitsubishi Space Star“ – jau Lietuvoje
Atnaujinta: 2020-03-09
  • EU13SPACESTAR_Ent_Inpane_130204_hjip_LR
  • EU13SPACESTAR_Inf_Fr_style_gr_130204_hjip_LR
  • EU13SPACESTAR_Int_Rr_hatchback_130204_hjip_LR
  • EU13SPACESTAR_meter_130204_hjip_LR
  • EU_03_SPACE_STAR_LR
  • EU_07_SPACE_STAR_LR

Lietuvoje debiutuoja visiškai naujas mažos klasės automobilis - „Mitsubishi Space Star". Praėjusiais metais Europoje debiutavęs mažylis jau pasiekė „Inchcape Motors" salonus. 1998-2006 metais gaminto kompaktinio vienatūrio vardu pavadintas automobilis, gerai žinomas Europos automobilių mylėtojams, išsiskiria ne tik neįtikėtinu erdvumu, bet ir ekonomiškumu.

Dailių formų, ryškių spalvų automobilis spindi - tai kylanti miesto žvaigždė.

Iš pradžių „Global Small" vadinto projekto tikslas - sukurti itin ekonomišką, lengvai prižiūrimą, manevringą, erdvų salono ir bagažo skyrių turintį miesto automobilį. Panaudojus visiškai naują platformą, naują variklį ir transmisiją, „Mitsubishi Motors" pavyko ženkliai sumažinti automobilio svorį (845 kg - net 120 kg maženis svoris, nei „Colt" modelio) bei pasiekti mažiausią klasėje oro pasipriešinimo koeficientą - cD 0,27.

„Space Star" montuojamas visiškai naujas 3 cilindrų benzininis 1,2 l darbinio tūrio variklis, turintis 80 AG galią. Kartu derinama 5 laipsnių mechaninė arba CVT automatinė pavarų dėžės. Automobilis savo klasėje išsiskiria itin dideliu maksimaliu greičiu - 180 km/h. CO2 emisija - vos nuo 100 g/km, o vidutinės modelio su automatine pavarų dėže sąnaudos - tik 4,3 l/100 km.

„Space Star" taip pat pasižymi saugumo įranga: standartiškai montuojamos ABS, EBD ir ASC sistemos, 6 oro saugos pagalvės, avarinio stabdymo žibintų funkcija.

Komfortą ir malonumą važiuoti vertinantys pirkėjai standartinėje įrangoje ras nebūdingą šios klasės automobiliams įrangą: lietaus jutiklius, elektra valdomus ir šildomus veidrodėlius, visus elektra valdomus langus, šildomas priekines sėdynes, automatinius žibintus, oro kondicionierių, „Metallic" spalvos dažus ir daug kitos įrangos. 5 durų „Invite" versija su mechanine pavarų dėže kainuoja 40 990 Lt, versija su CVT automatine pavarų dėže kainuoja 44 390 Lt. Įvertinus degalų sąnaudas, įrangą ir tai, kad automobilis yra su automatine pavarų dėže, tai yra pigiausias tokios klasės automobilis Lietuvos rinkoje.

„Mitsubishi" mažylis gaminamas naujojoje gamykloje Čonburio provincijoje Tailande. Per metus nuo konvejerio čia turėtų nuriedėti apie 120 000 „Space Star". Automobiliams suteikiama 3 m. 100 000 km garantija bei MAP nemokama pagalba kelyje.

Ankstesnis „Space Star" garsėjo savo erdviu salonu, patogumu bei praktiškumu. Naujasis „Space Star" savo pirmtaką primins tuo, jog mažame automobilyje įmanoma sutalpinti neįtikėtinai daug.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"