Naujoji „Renault Captur“ versija – Lietuvoje jau birželį
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Renault_87967_global_en
  • Renault_87971_global_en
  • Renault_87975_global_en

Šiemet tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje pristatytas atnaujintas „Renault Captur" atkeliauja į Lietuvą - „Renault" atstovų salonus ryškusis miesto visureigis pasieks jau birželio mėnesį. 2016 metais „Renault Captur" tapo perkamiausiu Europoje B segmento miesto visureigiu, pardavus 215 670 vienetų, o jau netrukus „Renault Captur" atvyks pasiruošęs dar labiau vilioti ir traukti dėmesį C raidės formos žibintais, naujomis kėbulo spalvomis ir stikliniu stogu.

 

Dar didesnės personalizavimo galimybės

„Renault Captur" išsaugojo svarbiausius bruožus, lėmusius sėkmę Europoje, įskaitant dviejų spalvų kėbulą. Dabar miesto visureigio suasmeninimo galimybės padidintos dviem papildomomis spalvomis - „Atacama Orange" oranžine ir „Ocean Blue" žydra, taip pat nauja stogo spalva - „Platinum Gray" pilka. Norintieji susikurti savo asmeninį „Captur" galės rinktis iš daugiau nei 30 skirtingų spalvų kombinacijų.

„Captur" interjerą gali kurti renkantis iš šešių salono personalizavimo paketų, kuriuose - kreminė  „Ivory", žydra „Ocean Blue", rusva „Caramel" spalvos, raudonos, atlasinio chromo ir platinos chromo dekoracijos. Penki išorės apdailos paketai leis kurti individualų „Renault Captur" stilių: „Ivory", „Ocean Blue", „Cappuccino", raudona ir „Atacama Orange".

Pirmiems trims įrangos lygiams siūlomi keturių tipų ratlankiai: 16 colių ratlankiai „Extreme" ir „Adventure" bei 17 colių ratlankiai „Emotion" ir „Explore".

Pradedant nuo trečiojo įrangos lygio, „Captur" dabar gali būti su fiksuotu stikliniu stogu. Ši nauja įranga, siūloma išskirtinai versijoms su dviejų spalvų kėbulais, salone suteikia dar daugiau šviesos ir jaukumo.

 

Skiriamieji gamintojo ženklai

Naujajame „Captur" realizuotas modernus prancūziškas „Renault" dizainas, perteikiamas „Full-LED Pure Vision" priekiniuose žibintuose (priklausomai nuo versijos). Ši technologija pagerina ne tik automobilio išvaizdą, suteikdama aštrumo, bet ir saugumą, sumažindama akinimo galimybę bei itin pagerindama matomumą tamsu paros metu.

„Renault Captur" priekinio buferio apačioje įkomponuoti C raidės formos LED dienos žibintai, kurie tapo gamintojo skiriamuoju ženklu. Šis dieną ir naktį švytintis simbolis matomas ir užpakaliniuose žibintuose.

Jo radiatoriaus grotelės buvo modifikuotos, suteikiant daugiau panašumo į kitus „Renault" markės miesto visureigius, papildomai panaudojant chromo juosteles.

 

Komfortas ir išmani ergonomika

Naujasis „Renault Captur" išsaugojo praktiškiausią interjero įrangą, įskaitant „Easy Life" pirštinių stalčių ir nuimamus apmušalus. Atnaujintame, rafinuotame salone - tik aukštos kokybės plastikas, glotnus chromas ir elegantiški matiniai atspalviai. Vairas pagamintas iš  itin kokybiškų medžiagų, o aukštesnio lygio versijose - aptrauktas natūralia oda, sėdynės yra patogesnės, suteikiančios papildomą šoninį prilaikymą.

Moderniau atrodo ir pavarų jungimo svirtis, o durų vidiniuose skyduose esantys jungikliai atnaujintoje „Captur" versijoje sklandžiai integruoti į apdailą. LED tipo interjero apšvietimas sukuria individualias skaitymo zonas. Unikalius potyrius suteikianti „premium" klasės „Bose"® garso aparatūra saloną paverčia tikra koncertų sale, atkurdama autentišką, švarų ir realistinį skambesį dėka šešių didelės raiškos „Bose" garsiakalbių ir bagažinėje esančio žemų dažnių garsiakalbio.

 

Moderni pagalba vairuotojui

Naujajame „Renault Captur" yra įrengta BSW („Blind Spot Warning" - aklosios zonos stebėjimo sistema), siūloma nuo trečiojo įrangos lygio. Kartu veikdami keturi jutikliai aptinka aklojoje zonoje atsidūrusius automobilius, motociklus ir dviračius. Kai automobilis aklojoje zonoje būna ilgiau nei sekundę, išoriniame veidrodėlyje nedelsiant įsižiebia įspėjimo signalas. Ši sistema veikia važiuojant 30-140 km/h greičiu ir leidžia visapusiškai pagerinti eismo saugumą.

Kartu su užpakaliniais atstumo jutikliais ir priklausomai nuo versijos naujasis „Captur" gali būti su įrengtais priekiniais atstumo jutikliais ir galinio vaizdo kamera. Tai leidžia supaprastinti manevravimą ir padėti išvengti susidūrimų su aplink esančiais objektais.

Kita aukštesniojo lygio versijose siūloma nauja įranga - laisvų rankų „Easy Park Assist" funkcija, gerokai palengvinanti automobilio pastatymo manevrus.

 

Itin prabangi versija

Priekyje esančios į akis krintančios, specialaus dizaino, dekoratyvinės radiatoriaus grotelės su chromo dekoracijomis leidžia akimirksniu identifikuoti „Renault Captur Initiale Paris" versiją. Langų kontūrams ir kitiems akcentams panaudota blizganti juoda danga. Kiekvienoje automobilio pusėje matyti radiatoriaus grotelių stilių papildančios chromo dekoracijos su „Initiale Paris" ženklais.

Šiai versijai siūloma specifinė spalvų gama, įskaitant naują „Améthyste Black" ir specialius, 17 colių INITIALE ratlankius. „Renault Captur Initiale Paris" taip pat išsiskiria išorės kryptimi pulsuojančiais LED tipo posūkių indikatoriais.

Naujojo „Renault Captur Initiale Paris" salono išskirtinumą pabrėžia šildomos, „nappa" oda apvilktos sėdynės, stambaus rašto „nappa" oda aptrauktas vairas, chromo dekoracijos, odos apdaila puoštas prietaisų skydas, aliumininiai pedalai ir durų slenksčiai.

„Captur Initiale Paris" standartinėje įrangoje yra visos naujajame „Captur" papildomai siūlomos technologijos, įskaitant aklosios zonos stebėjimo įrangą, pagalbinę automobilio parkavimo sistemą, beraktę atrakinimo ir užvedimo sistemą. Šią įrangą papildo „premium" klasės „Bose"® garso aparatūra ir pati naujausia „Renault R-LINK Evolution" multimedijos sistema.

Naująjį „Renault Captur" bus galima įsigyti su ypatingu efektyvumu bei galia pasižyminčiais dyzeliniais dCi 90 (EDC) bei dCi 110 ir benzininiais TCe 90 bei TCe120 (EDC) varikliais. Naujai atgimusio „Renault Captur" kaina Lietuvoje prasidės nuo 14 270 eurų, „Initiale Paris" versijos kaina prasidės nuo 20 500 eurų.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

„Renault Voiturette“ – 115 metų

2013 m. gruodžio 24 d. sukako 115 metų nuo tos dienos, kai

„Renault AX“ – 105 metai

Prieš 105 metus, 1908 m. spalio mėn. pabaigoje...

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

35-eri „Renault 18“ metai

Didelis šeimos automobilis „Renault 18" debiutavo 1978-ųjų kovą...

30 metų „Renault 11“ jubiliejus

Šis automobilis buvo itin sėkmingas kompaktinių automobilių klasėje visame pasaulyje...

Kaip gimė „Renault Alpine“ modelis

„Renault Spéciale" ir „Rédélé Spéciale" pagrindas buvo „4CV" bazė su

Legendinio modelio "Alpine" istorija

Jau beveik 60 metų, trims automobilių vairuotojų kartoms „Alpine"

„Clio“: nuo 1-osios iki 4-osios kartos

1990 m. pasirodžiusi pirmoji „Clio" karta iš karto

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: