Naujos galimybės naudotų automobilių pirkėjams
Atnaujinta: 2020-03-09
  • ford_fiesta

Kalbant apie automobilių pirkimą ilgą laiką situacija buvo „standartinė" - jeigu perkamas naujas automobilis, jis gauna didesnę ar trumpesnę, bet gamyklinę garantiją ir daug kitų privalumų, jei perkama naudota transporto priemonė, tai - visada loterija. Netgi perkant naudotą automobilį salone, garantija, ne ilgesnė kaip pusės metų, taikoma tik varikliui ir pavarų dėžei. Teoriškai, salone parduodami automobiliai turėdavo būti rimčiau patikrinti ar tokia galimybė suteikta pirkėjui, tačiau teorija ir praktika kartais skiriasi.

Visgi, panašu, kad besikeičianti situacija automobilių rinkoje privertė automobilių pardavėjus naujai pažiūrėti į seną problemą ir naudotų transporto priemonių pirkėjams, nes būtent šis segmentas mūsų krašte yra didžiausias, pasiūlyti paslaugų, anksčiau prieinamų tik naujų automobilių pirkėjams, paketą. Plačiau apie tai autoreviu.lt skaitytojams pasakoja „Alytaus Vistos" vadovas Remigijus Jaruševičius.

1. Ką paprastai gauna naujo automobilio pirkėjas?

Gamintojo kokybės standartus atitinkantį naują automobilį, gamintojo apibrėžtus garantinius įsipareigojimus, gamintojo atstovo (pardavėjo) kvalifikuotą pagalbą eksploatuojant automobilį. Vienas iš svarbesnių momentų yra tas, kad naujo automobilio savininkas visada turi asmenį (dažniausiai tai būna pardavėjas, pardavęs automobili), kuris visada pasirengęs jam pagelbėti iškilus nenumatytoms problemoms eksploatuojant automobilį ir pasirūpinti technine pagalba kelyje.

2. Kas buvo siūloma naudoto automobilio pirkėjui?

Jeigu automobilis įsigyjamas turguje, tikėtina, kad bus nežinoma jo istorija ir nuslėpti kai kurie defektai. Santykiai su pardavėju apsiribodavo pinigų perdavimu ir dokumentų perrašymu. Kas kita, jeigu automobilis parduodamas specializuotoje aikštelėje. Tada jam suteikiama garantija, bet gedimo atveju savininkas dažniausiai pats turi rūpintis serviso paieška, defektavimu ir. t.t. Tik oficialių pardavėjų dėvėtų automobilių padaliniai, prireikus remonto, gali pasiūlyti savo klientams ir serviso paslaugą.

3. Kas dabar siūloma asmenims, perkantiems naudotą transporto priemonę? (patikra, derybos, transportavimas ir t.t.)

„Alytaus Vista" siūlo arba pačiam klientui išsirinkti automobilį mobile.de tinklalapyje, arba išsakyti savo poreikius mums ir tą padarys įmonės specialistai.

Jie apžiūrės automobilį, savo rizika įvertins jo būklę ir galimus paruošimo eksploatacijai kaštus.

Taip pat jie suderins visas kainos dedamąsias (automobilio pirkimas, apžiūra ir transportavimas, paruošimas eksploatacijai, garantija) bei pasirašys sutartį.

Jeigu pavyks nuderėti kainą - pirkėjas bus informuotas už kiek pavyko įsigyti automobilį ir tai atsispindės galutinėje automobilio kainoje.

4. Kokiose valstybėse ši paslauga galioja?

Kol kas siūlome tik Vokietijos rinkoje esančius automobilius.

5. Kokią naudą gauna pirkėjas?

Ieškome automobilių su aptarnavimo istorija, tad jiems ir toliau galioja 12 metų „Ford" antikorozinė garantija. Taip pat pirkėjas tokiu atveju gauna profesionalią „Ford" autorizuoto serviso priežiūrą ir, priklausomai nuo pasirinkimo, garantiją iki 24 mėn.

6. Kiek tai jam papildomai kainuoja (transportavimas, patikra, papildoma garantija)?

Apžiūra dokumentu sutikrinimas transportavimas iki Alytaus vistos is viso gaunasi 5400 su PVM. Papildoma garantija priklauso nuo automobilio modelio, variklio, esamos ridos. Bet galima apytikriai skaičiuoti apie 1200 Lt  1metai/20000 , arba 2400 Lt - 2 metai/40000

7. Kokie reikalavimai keliami automobiliui, kad jis gautų papildomą paketą?

Automobilis turi būti nesudaužytas, ne senesnis negu 5 metų, rida iki 120000 km, eksploatuotas nepažeidžiant gamintojo reikalavimų.

8. Yra kokios nors paslaugos teikimo ribos?

Gali būti, kad kai kuriems klientams klius tai, jog apsiribojame tik „Ford" modeliais. Tačiau su šituo teks susitaikyti, nes būtent „Ford" automobiliams galime pasiūlyti profesionalų servisą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, turime visą techninę informaciją.

9. Ar galvojama apie plėtrą - daugiau šalių, daugiu prekių ženklų?

Kadangi laikomės kompleksinio paslaugos principo, tad norime pasiūlyti ne tik automobilį, bet ir pagal kliento poreikius išspręsti transporto problemą. Turėdami platų „Ford" automobilių modelių pasirinkimą, galime kiekvienam klientui pateikti jo poreikius atitinkantį automobilių parko sprendimą.

 

Dėkui už pokalbį

Kalbėjosi V. Misevičius

Autoreviu.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "IKS" sutikimo draudžiama

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: