Paaiškėjo paslaptingos 1000 km lenktynių merginų komandos asmenybės
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Agne_Ernesta_Indre
  • Indre_Agne_Ernesta

Šiandien paaiškėjo, kas važiuos paslaptingoje merginų komandoje 1000 km lenktynėse. Prieš dvi savaites pasklido informacija, kad šių metų 1000 km lenktynėse Palangoje dalyvaus moterų komanda, tačiau paslapties, kas sėdės prie automobilio vairo, komandos vadovai atskleisti nesutiko.

Šiandien paslapties nebeliko - lenktynėse merginų komandą atstovaus trys žavios ir lenktynininko duonos jau nemažai ragavusios merginos: Ernesta Globytė, Indrė Senkutė ir Agnė Vičkačkaitė - Lauciuvienė.

Daugiausiai žiedinių lenktynių patirties turi Ernesta Globytė, kuriai ir 1000 km lenktynės bus jau nebe pirmos. Ernesta yra ragavusi ir tarptautinių lenktynių duonos - lietuvaitė su „Radical" prototipu lenktyniavo Europos čempionate, kur užėmė puikią septintą vietą.

„Tose lenktynėse buvo keliami visai kiti tikslai, nes tai sprinto lenktynės - jos trumpos ir reikia visą laiką važiuoti maksimaliai greitai. Ilgų distancijų lenktynės, tokios, kaip Palangoje, reikalauja visai kitokios taktikos - ten svarbu važiuoti greitai, tačiau tausojant techniką. Esu jau ne kartą važiavusi vyrų kolektyve, šiemet važiuosiu su merginomis," - sako E. Globytė.

Indrė Senkutė kelerius pastaruosius metus taip pat dalyvauja įvairiose žiedinėse lenktynėse. Iki šiol ji važiavo su priekiniais ratais varomu „Volkswagen Golf GTI", o 1000 km lenktynėse valdys BMW, kuris yra varomas galiniais ratais.

„Manęs visai negąsdina galiniais ratais varomas automobilis. Manau nesunkiai susitvarkysiu su jo valdymu. Juo labiau, kad ir automobilio galia yra panaši, kaip mano vairuojamo. Be to, pravers motociklo valdymo įgūdžiai," - sako I. Senkutė.

Indrė jau daug metų važinėja bekelei skirtu motociklu, ji kasmet vos pagerėjus orams nevengia sėsti ant motociklo.

Turbūt mažiausiai patirties kaip vairuotoja turi Agnė Vičkačkaitė - Lauciuvienė, tačiau ši mergina iškovojo daugiausiai titulų kaip profesionali lenktynininkė. Tiesa, ji ne pati vairuoja, o sėdi šturmano kėdėje ralio lenktynėse. Agnė kelerius metus iš eilės tapo Lietuvos ralio čempionato prizininke.

„Nemanau, kad bus labai sunku, jau dabar ruošiuosi būsimoms lenktynėms. Svarbiausia gera fizinė forma ir ištvermė, nes visą valandą išsėdėti automobilyje, kai už lango kepina didžiulis karštis, nėra lengva," - sako Agnė.

Ši mergina ir pati yra dalyvavusi nemažai varžybų. Tiesa, iki šiol tai buvo slalomas ir kitos mėgėjiškos varžybos, o štai šiemet teks išbandyti save ir prie rimtos žiedinės technikos vairo.

Visos trys merginos šiuo metu intensyviai lieja prakaitą treniruoklių salėse ir laukia, kada pratirps sniegas ir jos galės išvažiuoti į treniruočių trasą. Automobilis jau paruoštas.

„Taip lengvai nepasiduosim ir įrodysim, kad ne tik vyrai sugeba vairuoti automobilius." - juokauja kovingai nusiteikusios merginos.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Dakaras 2020: Pietų Amerika ar Afrika?

Vos baigėsi 2019 m. Dakaro ralis, prasidėjo spekuliacijos dėl maratono 2020-aisiais.

Kur šį savaitgalį stebėti „Samsonas Motorsport Rally Utena“

Kur stebėti lenktynes ir kokios įdomiausios greičio ruožų vietos?

Automobilių ralio stebėjimo tradicijos pasaulyje

Žiemos virusas, kuris nepalieka abejingų \ \ \ \

„Hyosung“ motoroleriai – madingas vasaros akcentas

Už lango, kad ir ne kalendorinė, bet jau vasara.

Kaip gimė „Renault Alpine“ modelis

„Renault Spéciale" ir „Rédélé Spéciale" pagrindas buvo „4CV" bazė su

„Renault Sport“ kolekcija

Vakar Rygoje Pabaltijo šalių žurnalistai susipažino su "Renault" sportinių automobilių gama

„Auto show millennium 2012“

Antroji moto klubo „Aliens MC" organizuojamo ...

„Bike show millennium 2012“

Jau esame įpratę, kad birželio pradžioje...

Motociklininkų sezono atidarymas Alytuje

Foto reportažas iš Alytaus

Baikerių viduržiemis 2012

Prabėgusį savaitgalį, tradiciškai, netoli Vilniaus ...