Paryžiaus automobilių parodoje pristatyta nauja dalinimosi automobiliu paslauga „Car2go“
Atnaujinta: 2020-03-09
  • IMG_4601
  • car2go

Šių metų Paryžiaus automobilių parodoje netruko įvairių automobilių srities naujovių. Lankytojai domėjosi naujos eros pradžią žyminčiais pristatytais ekonomiškais ir ekologiškais elektriniais automobiliais. Panašu, kad įvairūs automobilių gamintojai turi rimtų ambicijų jau nuo kitų metų rinką sužavėti elektromobiliais. Be to, daugeliui žmonių buvo įdomu apžiūrėti prestižinius modelius pristatančius parodos stendus.
Be šių naujovių parodos metu praskleistas paslapties šydas, jog „Daimler", priklausanti „Mercedes-Benz", Paryžiaus gatves užpildys naujais dalinimosi automobiliu paslaugos (angl.car sharing) SMART automobiliais „car2go". Šio projekto autoriai - Paryžiaus miesto savivaldybė, nekilnojamo turto vystytojai ir jau minėta automobilių gamintojų kompanija.
„Ryškėja tendencija, kad dalinimosi automobiliu paslauga vis labiau plinta pasaulyje, o didmiesčiams tai itin aktualu, nes taip savivaldybės sprendžia mieste susidarančių kamščių ir, iš dalies, užterštumo problemas. Paryžius - didelis ir modernus miestas, tad gyventojai iškelia šios paslaugos poreikį. „car2go" paslauga kaip alternatyva kelionėms mieste jau kuo puikiausiai veikia Ulme, Vokietijoje, ir Ostine, Teksaso valstijoje, tad jos premjera Paryžiuje buvo apgalvotas žingsnis", - sako Mindaugas Glinskis, dalinimosi automobiliu paslaugos Lietuvoje „eCito" verslo plėtros vadovas.
„car2go" automobilius klientai gali išsinuomoti internetu, telefonu bet kada ir bet kokiu paros metu, kai tik prireikia mašinos. Vartotojas naudojasi paslaugą pagal savo laiko poreikis, o palieka automobilį bet kurioje „car2go" veikimo srities viešoje stovėjimo aikštelėje. Kainodara iš principo paprasta - mokama už naudojimosi minutes, kuras, draudimas ir stovėjimas klientui yra nemokami.
„Dalinimosi automobiliu paslaugos ateitis piešiama vis šviesesnėmis spalvomis, nes didėjantys kamščiai, benzino ir dyzelino kainų kilimas keičia bet kurio amžiaus automobilių savininkų požiūrį į automobilio pirkimą ir išlaidas jo eksploatacijai. „Car sharing" suteikia inovatyvią ir pragmatišką alternatyvą", - teigia Mindaugas Glinskis, Paryžiaus automobilių parodoje stebėjęs naujos dalinimosi automobilių paslaugos pristatymą.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.