Pirmas žvilgsnis į naujojo „Volvo XC90“ interjerą
Atnaujinta: 2020-03-09
 • 146950_1_5
 • 146710_1_5
 • 146712_1_5
 • 146713_1_5
 • 146714_1_5
 • 146725_1_5
 • 146727_1_5
 • 146728_1_5
 • 146729_1_5
 • 146730_1_5
 • 146731_1_5
 • 146733_1_5
 • 146734_1_5
 • 146945_1_5
 • 146946_1_5
 • 146947_1_5
 • 146708_1_5
 • 146948_1_5
 • 146949_1_5

Vienas iš labiausiai lauktų pastarųjų metų automobilių pristatymų - visiškai naujo „Volvo XC90" - prasideda jau šiandien. „Volvo Car Group" („Volvo Cars") parengė pristatymo programą, kurios metu automobilio interjeras ir eksterjeras pristatomi palaipsniui: pirmiausia visuomenės vertinimui pateikiami nauji automobilio interjero elementai, o galiausiai, rugpjūtį, programą vainikuos išsamus eksterjero pristatymas.


„XC90" pradėtas gaminti 2002 m. Šis modelis sukėlė tikrą revoliuciją padidinto pravažumo automobilių segmente suteikdamas keliaujantiems šiuo automobiliu galimybę mėgautis puikiu erdvumo, universalumo ir saugumo deriniu. Šis automobilis tapo pasauliniu pardavimo fenomenu ir neabejotina, kad naujasis „XC90" taip pat sukels perversmą savo rinkos segmente.


Šiandien „Volvo Cars" suteikia pirmą galimybę pažvelgti į naujojo automobilio vidų.


„Volvo" dar niekada nebuvo sukūrusi tokio prabangaus interjero: jį įkvėpė „Volvo" gimtinė, Švedija, kuri visame pasaulyje garsėja naujausių technologijų ir gražaus bei, pasitelkiant aukščiausios kokybės medžiagas, meistriškai sukurto dizaino deriniu.


„Ryškiausias elementas yra į planšetinį kompiuterį panašus valdymo pultas su jutikliniu ekranu. Jis sudaro naujosios automobilio salone montuojamos valdymo sistemos pagrindą", - pasakoja Thomas Ingenlathas, „Volvo Cars" dizaino skyriaus viceprezidentas. Šioje sistemoje beveik nėra mygtukų, ji suteikia galimybę vairuotojams valdyti automobilį visiškai nauju būdu ir turėti prieigą prie internetinių produktų ir paslaugų asortimento.


Naujasis „XC90" interjeras sujungia skirtingas medžiagas, pavyzdžiui, minkštą odą ir medieną, rankomis gaminamas detales, tarkim, pavarų perjungimo svirtį, pagamintą iš „Orrefors", žinomo Švedijos stiklo dirbinių gamintojo, krištolo stiklo, ir paleidimo bei stabdymo („Start/Stop") mygtukui ir garso reguliavimui skirtus valdiklius, pagamintus pasitelkiant deimantų pjovimo technologiją.


„Šios detalės sukurtos taip, kad taptų svarbiais interjero akcentais. Jos suteikia automobiliui šiek tiek žaismingumo, ne vien tik gryno funkcionalumo", - teigia Robinas Page'as, „Volvo Cars" interjero dizaino skyriaus direktorius.


Naujasis „XC90" yra pirmasis „Volvo" automobilis, kuriame panaudojama bendrovės keičiamo mastelio platformos architektūra (Scalable Product Architecture), suteikianti daugiau dizaino galimybių, patobulinanti vairavimo ypatybes, leidžianti integruoti naujausias saugos funkcijas ir automobilio salone montuojamas technologijas bei padidinanti salono vidaus erdvę.


„Kurdami naujos kartos „XC90" interjerą, stengėmės išlaikyti skandinavišką tvarką, išskirtinumą ir prabangos jausmą, kurio ir tikisi daugelis šio modelio pirkėjų", - pasakoja Peteris Mertensas, „Volvo Cars" tyrimų ir plėtros viceprezidentas.

 

 

Analogų neturinčios sėdynės


„Volvo" markės automobiliai visame pasaulyje siejami ne tik su saugiosiomis transporto priemonėmis pasaulyje, bet ir su patogiausiomis sėdynėmis. „Volvo Cars" specialistai, kurdami naujos kartos „XC90", pagalvojo ne tik apie saugumą, bet ir apie keleivių komfortą. Naujojo dizaino sėdynės, kurių dėka tiek antroje, tiek trečioje eilėje sėdintiems keleiviams yra dar daugiau erdvės, paverčia „XC90" ne tik naujovišku bei prabangiu, bet ir ypatingai komfortišku septynviečiu automobiliu.

 

„Mūsų sėdynės išlaiko klasikinį skandinavišką stilių ir įrodo, jog joms nereikia daug storo užpildo, kad būtų patogios. Visame automobilyje įmontuotos prabangios, itin patogios ergonomiškos sėdynės, tobulai prisitaikančios prie sėdinčio žmogaus stuburo. Dėl daugybės reguliavimo galimybių kiekvienas vairuotojas ir keleivis gali susikurti idealią sėdėjimo padėtį", - pasakoja p. Page'as.

Naujasis modelis bus siūlomas su dviejų tipų sėdynėmis. Baziniai modeliai bus komplektuojami su „Comfort" tipo sėdynėmis, kurios pasižymės reguliuojamomis šoninėmis atramomis, sėdynių pagalvėlių pailginimo elementais, įvairių krypčių stuburo atrama ir vertikaliomis reguliuojamomis atramomis galvai.

 

Tuo tarpu, už papildomą sumą, bus galima įsigyti „Contour" tipo sėdynes, kurios sukurtos siekiant užtikrinti tobulą išorinę atramą nuo pečių iki šlaunų.Atskiros antros eilės sėdynės ir daugiau erdvės trečioje sėdynių eilėje


Kievieną antroje eilėje esančią sėdynę galima reguliuoti individualiai, todėl esant reikalui, vieno mygtuko paspaudimu sėdynę galima sulenkti, pastumti į priekį arba atgal. Slankiojančias antros eilės sėdynes galima išnaudoti dviem būdais: padidinti trečioje eilėje sėdinčių keleivių erdvę arba padidinti bagažinės tūrį, kai trečioji sėdynių eilė yra paslėpta bagažinės grindyse.

 

Trečios eilės sėdynės suteikia aukščiausios klasės patogumą keleiviams, kurių ūgis neviršija 170 cm. Jos yra šiek tiek pasuktos į centrą, todėl jose sėdėdami asmenys puikiai mato vaizdą - tarsi sėdėtų teatre. Po antros eilės sėdynėmis esanti papildoma erdvė kojoms dar labiau sustiprina patogumo pojūtį. Taip pat ypatingas dėmesys skirtas siekiant garantuoti lengvą įlipimą ir išlipimą iš trečios eilės - dabar „Volvo Cars" gali pasigirti sukūrusi patogiausią trečią sėdynių eilę savo segmente.

Visos septynios sėdynės turi trijų taškų saugos diržus su įtempikliais, visose sėdynių eilėse sumontuotos patobulintos oro pagalvės „Inflatable Curtain", suveikiančios esant šoniniam smūgiui ar automobiliui apvirtus.Keturių zonų klimato valdymo sistema


Švarus ir gaivus automobilio salono oras yra būtina malonaus vairavimo sąlyga. Naujasis „Volvo XC90" pristatomas su keturių zonų klimato valdymo sistema ir galimybe parinkti skirtingus nustatymus keleiviams, sėdintiems priekinėje ir antroje eilėse. Priklausomai nuo rinkos, kurioje norėtumėte įsigyti „Volvo XC90", automobilis gali būti komplektuojamas su atskira oro kondicionavimo sistema trečioje sėdynių eilėje, arba ją galima užsakyti papildomai.


„Volvo Cars" oro valymo sistema „CleanZone",  viena veiksmingiausių oro valymo sistemų rinkoje, buvo dar labiau patobulinta: pridėtas papildomas filtras, kuris veiksmingiau gaudo į saloną patenkančiame ore esančias mažas žalingas daleles bei žiedadulkes.

 


Naujausios pažangios technologijos, garantuojančios saugumą ir automobilio salono oro kondicionavimo sistemos kokybę, bus pristatytos tarp liepos pabaigos ir rugpjūčio pradžios, o technologiniai sprendimai, įskaitant važiuoklę ir variklį, bus atskleisti liepos viduryje ir bus pristatomi visą vasarą iki rugpjūčio pabaigos, kuomet bus pademonstruotas visas eksterjeras.


„Volvo Cars" bendrovėje vartotojas ir jo potyriai važiuojant yra viso to, ką mes darome, pagrindas. Mes nesiekiame kurti vien tik dėl technologinės pažangos - viskas, kas yra „Volvo" automobilyje, yra skirta jo saugumui pagerinti ir jūsų vairavimo malonumui padidinti", - teigia Alainas Visseris, „Volvo Cars" rinkodaros, pardavimo ir klientų aptarnavimo skyriaus viceprezidentas.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...