Pradėjo veikti novatoriška elektromobilių nuomos sistema „Renault Twizy Way”
Atnaujinta: 2020-03-09
  • RenaultGroup_33463_1_6__Medium_
  • RenaultGroup_33460_1_6__Medium_
  • RenaultGroup_33467_1_6__Medium_
  • RenaultGroup_33468_1_6__Medium_

Rugsėjo 18 d. Saint-Quentin-en-Yvelines rajone (Prancūzija) pradėjo veikti „Renault" kompanijos įdiegta „Twizy" elektromobilių nuomos sistema „Twizy Way by Renault".

Viešąjį transportą papildančia visiškai elektrine sistema paprasta naudotis, tai - judėjimo laisvę užtikrinantis lankstus ir ekologiškas sprendimas.

Įgyvendindama „Twizy Way by Renault" sistemą, „Renault" kompanija patvirtina novatoriškų transporto priemonių gamintojos reputaciją ir toliau siekia, kad naujos kartos mobilumas būtų prieinamas visiems.

Visiems atvira paslauga

Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, „Twizy Way by Renault" elektromobilių nuomos sistema jau tapo prieinama plačiajai visuomenei. Naujoji sistema - paprastas, ekologiškas ir praktiškas sprendimas važinėjimui mieste.

Visuomeniniais interesais grįsto privataus „Twizy Way by Renault" projekto metu bendradarbiaujama su Saint-Quentin-en-Yvelines bendruomene. Mokesčių mokėtojams ši paslauga nekainuos, nes eksploatacija (aptarnavimu, transporto priemonių įkrovimu, pagalba ir t.t.) bei automobilių statymu rūpinasi „Renault".

Sistema veiks Montigny-le-Bretonneux, Guyancourt, Voisins-le-Bretonneux ir dalyje Trappes miesto. Šie miestai suteikė leidimus naudotis visuomenine infrastruktūra bei ketina prisidėti viešinant šią paslaugą.

Artimiausiomis dienomis atidarius biurą, sistema bus visiškai parengta naudojimui. Biuras veiks Saint-Quentin-en-Yvelines stotyje - čia bus teikiama informacija, registruojama, rūpinamasi elektromobilių perdavimu (šiuo metu šalia stoties veikia laikinas biuras).

Paprasta, praktiška paslauga

Paslauga galės naudotis bent dviejų metų B kategorijos vairavimo stažą turintys vairuotojai. Atlikęs vienkartinę 15 eurų registracijos įmoką, klientas gaus magnetinę kortelę, leisiančią naudotis bet kuriuo iš 50-ies po visą Saint-Quentin-en-Yvelines rajoną paskirstytų „Twizy" automobilių.

Vienas iš pagrindinių sistemos privalumų yra tas, kad nereikės rūpintis elektromobilio įkrovimu ar statymu. Vairuotojai galės palikti automobilį bet kurioje paslaugos teritorijoje esančioje stovėjimo aikštelėje. Visą parą, 7 dienas per savaitę klientai galės pasiimti automobilį ten, kur jį ras ir palikti ten, kur pageidaus.

Besinaudojantieji „Twizy Way by Renault" mokės tiek, kiek iš tikrųjų naudosis automobiliu -minimalus mokestis nėra nustatytas. Viena minutė kainuos 0,29 eurus, o valanda - 11,90 eurų.

„Twizy Way by Renault" kainodara yra skaidri - nėra jokių paslėptų mokesčių. Į kainą įskaičiuota viskas - nuoma, energija, draudimas, elektromobilio aptarnavimas ir statymas paslaugos teritorijoje.

Artimiausią laisvą „Renault Twizy" automobilį klientai galės rasti nuolat atnaujinamame žemėlapyje, pasiekiamame išmaniuoju telefonu ar įprastoje naršyklėje (https://portal.twizyway.com/?area=1#showMap).

Naudojimasis „Twizy" bus itin paprastas - klientai galės pasiimti automobilį nuskenavę QR kodą arba rezervavę norimą „Twizy" naršyklėje ar išmaniajame telefone likus mažiau nei 15 minučių iki naudojimosi automobiliu.

Smagus, mikro-mobilumui pritaikytas automobilis

100 proc. elektrinis nulinės emisijos „Renault Twizy" yra puikiai pritaikytas naujiems miesto mobilumo poreikiams. Papildomi autumobilio pranašumai - paprastas naudojimas ir nedideli matmenys. „Twizy" su keturiais ratuose įdiegtais diskiniais stabdžiais kelyje atrodo žaismingai ir užtikrintai. Taip pat buvo pasirūpinta pasyvia apsauga - elektromobilyje įmontuota vairuotojo saugos oro pagalvė, keturtaškis saugos diržas priekyje ir tritaškis - gale.

Kiekvienas „Twizy Way by Renault" parko automobilis turi:

-       skaitytuvą, kuriuo užvedamas automobilis ir skaičiuojama kelionės trukmė,

-       geolokalizacijos sistemą, padedančią rasti laisvus „Twizy" elektromobilius ir nurodančią jų baterijų įkrovimo lygį (https://portal.twizyway.com/?area=1#showMap),

-       skubios pagalbos mygtuką (visą parą, 7 dienas per savaitę), sujungiantį su skambučių centru,

-       itin greitą išvykimą užtikrinantį išmaniuoju telefonu nuskaitomą QR kodą.

„Twizy Way by Renault" yra naujas žingsnis ilgalaikėje „Renault" „naujovių kiekvienam" strategijoje. Tai - inovatyvi paslauga su novatorišku, praktišku ir smagiu automobiliu. Lankstumą, laisvę ir ekologiškumą siūlanti „Twizy Way by Renault" eina koja kojon su šiuolaikiškiausiais sprendimais.

„„Twizy Way by Renault" išbandę klientai mano, jog ši paslauga yra praktiška, patenkinanti jų poreikius bei suteikianti džiaugsmo vairuojant ekologišką „Twizy Z.E", - sako naujos „Renault" mobilumo programos direktorius Thierry Viadieu.

„Twizy Way by Renault" yra paprastas ir ekologiškas nuomojamo miesto transporto sprendimas. Kituose miestuose jį planuojama pristatyti artimiausiais mėnesiais.

„Twizy Way by Renault" - pagrindiniai faktai:

è 50 „Twizy" automobilių, skirtų naudojimui paslaugos zonoje

è 27 km² - tokį plotą užima Saint-Quentin-en-Yvelines rajonas

è 78 222 gyventojų ir 10 000 studentų nuolat būna paslaugos veikimo zonoje

è 0,29 euro už minutę

è 11,90 eurai už valandą

è Sukurta 10 darbo vietų aptarnavimo, įkrovimo, pagalbos ir pardavimo srityse

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.