Prasidėjus krepšinio čempionatui, laisvų nuomojamų automobilių liko nedaug
Atnaujinta: 2020-03-09

Lietuvoje prasidėjęs Europos krepšinio čempionatas ženkliai išaugino nuomojamų automobilių paklausą. Nors jų stygiaus šiuo metu nėra, viena didžiausių Lietuvos automobilių nuomos bendrovė SIXT dabar tegali pasiūlyti vos keletą laisvų automobilių.

„Galima prognozuoti, kad šis rugsėjis automobilių nuomos bendrovėms bus pats darbingiausias per keletą pastarųjų metų. Pavyzdžiui, pirmajam Europos krepšinio čempionato etapui jau išnuomota 95 proc. visų SIXT Lietuvoje turimų automobilių. Nuomos rinką šluoja ne tik atvykstantys kitų šalių rinktinių fanai, bet ir čempionatą aptarnaujančios organizacijos", - sako SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

Pasak jo, pirmam čempionato etapui laisvų automobilių rasti praktiškai neįmanoma, bet dauguma yra išnuomoti pirmajai čempionato savaitei. „Aukšta paklausa išliks ir vėlesniuose etapuose, tačiau automobilių rezervavimas suintensyvės paaiškėjus, kurių šalių rinktinės varžysis toliau", - sakė A. Andrašiūnas.

SIXT apyvarta Lietuvoje per aštuonis 2011 m. mėnesius, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, išaugo 69 proc., o rugpjūtį, nepaisant ketvirtadaliu padidinto automobilių parko, paklausa netgi viršijo pasiūlą. Įsibėgėjant Europos čempionatui, veiklai Lietuvoje SIXT ketina perkelti papildomų automobilių iš bendrovės padalinių Latvijoje ir Estijoje.

Pirmąjį šių metų pusmetį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu visos SIXT grupės pajamos Europoje iš automobilių nuomos augo 11,9 proc. ir siekė 1 mlrd. 446 mln. litų. Šį rezultatą daugiausia lėmė padažnėjusios verslo klientų kelionės ir jų dėka išaugusi automobilių paklausa. Grupės pajamos iš automobilių išperkamosios nuomos augo 6,9 proc. ir siekė 679 mln. litų.

Apie SIXT. SIXT yra Europoje pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja. SIXT buvo įkurta 1912 m. Miunchene, Vokietijoje. SIXT veikia daugiau nei 105 šalyse ir iš viso turi 4000 nuomos punktų. SIXT siūlo transporto priemonių išperkamosios nuomos, pilno aptarnavimo automobilių išperkamosios nuomos, transporto priemonių parkų valdymo paslaugas ir konsultacijas. Šiose srityse bendrovė yra technologijų naujovių lyderė.

Apie „SIXT Lietuva". „SIXT Lietuva" buvo įkurta 2010 m. birželį, automobilių parko valdymo bendrovei „Transporent" tapus „Sixt Rent a Car" ir „Sixt Leasing" franšizės partneriu Baltijos šalyse. Bendrovė siūlo automobilių išperkamosios nuomos paslaugas, taip pat kitas su transporto priemonių parkų valdymu susijusias paslaugas pirmaujančioms Baltijos šalių įmonėms daugiau nei septynerius metus. Daugiau informacijos apie bendrovę rasite www.sixt.lt.


Daugiau informacijos:
Maksimas Reznikovas
"VRP | Hill & Knowlton" vyr. projektų vadovas
M +370 652 85425; maksimas@vrp.lt

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.