Rekordinis “Kia Motors Slovakia” pusmetis
Atnaujinta: 2020-03-09
  • 1
  • Kia_pro_cee_d
  • Kia_Sportage2
  • Kia_Sportage

• Zilinos gamykloje per pirmąjį šių metų pusmetį pagaminti 158 900 automobiliai
• Gamybos apimtys palyginus su praėjusiais metais padidėjo 6 procentais
• „Kia" gamykla pirmą kartą pasiekė šimtaprocentinį pajėgumą

Frankfurtas, 2013 m. liepos 19 d. - „Kia Motors Slovakia" paskelbė, kad per pirmąjį šių metų pusmetį Zilinos mieste esančioje gamykloje buvo surinkta 158 900 automobilių, o tai yra 6 procentais daugiau, negu pernai per tą patį laikotarpį. Vasarį gamykloje pradėti rinkti „Kia pro_cee‘d" trijų durų modeliai, o gegužės pabaigoje nu konvejerio pradėjo riedėti sportiškieji triduriai „Kia pro_cee‘d GT" ir penkių durų „Kia cee‘d GT". Gamykla pirmą kartą nuo atidarymo pradėjo dirbti pilnu apkrovimu.

„Kia Motors Slovakia" gamykloje per pirmą pusmetį taip pat buvo pagaminti ir 253 200 dyzelinių ir benzininių variklių. Tai 6,7 procentų daugiau negu pernai per tą patį laikotarpį.

„Mes labai didžiuojamės, kad tuo metu, kai Europoje naujų automobilių rinka patiria sunkumų, šio žemyno pirkėjai vis dažniau renkasi „Kia" automobilius, kurie suderina aukščiausią kokybę, atraktyvų dizainą ir puikų kainos ir kokybės santykį" - sako Eek-Hee Lee, „Kia Motors Slovakia" prezidentas ir vykdantysis direktorius.
„Tik pirkėjų pasitikėjimo dėka „Kia" automobilių gamyba, palyginus su pernai metais, padidėjo net 6 procentais ir mes galėjom pagaminti beveik 160 000 automobilių. Mes tikime, kad nauji modeliai padės išlaikyti tokį gamybos tempą ir mūsų gamykla toliau dirbs pilnu pajėgumu."

Zilinos mieste įsikūrusioje „Kia" gamykloje renkami antros kartos „Kia cee‘d" modeliai, padidinto pravažumo „Kia Sportage" ir praktiški B klasės vienatūriai „Kia Venga". „Kia Sportage" per pirmąjį 2013 metų pusmetį užėmė beveik pusę - net 48 procentus - gamyklos pajėgumo. Didžiąją likusių pajėgumų dalį (apie 42 procentus) užima antros kartos „Kia cee‘d" modeliai, o „Kia Venga" vienatūriui atitenka dešimtadalis gamyklos pajėgumo.

Daugiausiai automobilių iš Zilinos gamyklos eksportuojama į Rusiją (24 proc.), Didžiąją Britaniją (14 proc.), Vokietiją (9 proc.), Prancūziją (5 proc.) ir Italiją (5 proc.). Maždaug vienas procentas produkcijos lieka Slovakijos rinkoje.

Per pirmąjį šių metų pusmetį toje pat gamykloje buvo pagaminti 133 100 benzininių variklių (53 procentai viso kiekio), tarp kurių populiariausias - 1.6 litro darbinio tūrio GDi variklis, bei 120 100 dyzelinių variklių (47 procentai viso kiekio). Beveik pusė visų pagamintų variklių (47 procentai) buvo išgabenti į Čekijos respubliką, kurioje „Hyundai Motor Manufacturing Czech" gamykloje gaminami giminingi „Hyundai" automobiliai.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...