„Renault“ pristato naująjį „Talisman grandtour“
Atnaujinta: 2020-03-09
 • Renault_70816_global_en
 • Renault_70808_global_en
 • Renault_70807_global_en
 • Renault_70806_global_en
 • Renault_70803_global_en
 • Renault_70804_global_en
 • Renault_70805_global_en
 • Renault_70802_global_en
 • Renault_70799_global_en
 • Renault_70800_global_en
 • Renault_70801_global_en
 • Renault_70817_global_en

„Renault" pakėlė uždangą nuo „Talisman Grandtour", kuris rinkoje bus pasiūlytas kartu su liepos 6 dieną pristatytu sedanu. Šis naujas universalas pasižymi tokiomis pačiomis technologinėmis ypatybėmis kaip ir sedanas, kartu siūlydamas didesnes krovinių vežimo galimybes:

- ryžtingo stiliaus bruožai, aptakus siluetas ir dinamiškos proporcijos, suderintos su segmento statusą pabrėžiančiais akcentais,

- neprilygstamas vairavimo malonumo lygis, derinant „4Control" važiuoklę ir aktyvius amortizatorius, o „Multi-Sense" technologija suteikia galimybę pagal asmeninius poreikius suderinti daugelį nustatymų,

- erdvus salonas ir neprilygstamas komfortas, priekinės sėdynės su integruota vėdinimo sistema,

- beveik 1 700 dm3 siekianti krovinių skyriaus talpa (VDA),

- „R-Link2" multimedijos planšetinis kompiuteris, „BOSE® Surround Sound" garso aparatūra, platus pagalbinių vairavimo sistemų asortimentas ir įranga, skirta padidinti važiavimo komfortą.

„Renault Talisman Grandtour" pardavimai Europoje prasidės pirmojoje 2016 metų pusėje.

 

1.       „Talisman Grandtour" - naujasis didelis „Renault" universalas

Po liepos 6 dieną pristatyto „Talisman" sedano, „Renault" pakelia uždangą ir nuo naujojo „Talisman Grandtour".

Europoje D segmento (sedanų ir universalų) rinkos dydis sudaro daugiau nei vieną milijoną automobilių per metus, o universalai - 54 procentus šio kiekio.

Naujasis „Renault Talisman Grandtour" perima visus sedano privalumus, prie jų pridėdamas stilingas universalo linijas ir praktiškumą.

 

 • 1.1 Sportiškas stilius

„Talisman Grandtour" matmenys yra lygiai tokie patys kaip ir sedano (ilgis 4,86 metro, plotis 1,87 metro, aukštis 1,46 metro, ratų bazė 2,81 metro), išsaugant ir tas pačias dinamiškas proporcijas, glotnų profilį bei aukštą vidurio liniją.

Stogo rėmai iš poliruoto aliuminio akcentuoja veržlią stogo liniją, kurią pratęsia ilgas galinis aptakas. C statramsčiai ir chromu dekoruoti šoninių langų kraštai sustiprina universalo kėbulo išbaigtumo ir glotnumo įspūdį. Nuožulnus galinis stiklas išvaizdai suteikia dinamiškumo efektą, išvengiant bagažinės erdvės mažinimo.

 • 1.2 Lengvai pakraunamas

Dėl elektra valdomo bagažinės dangčio, kuris atidaromas pajudinus koja po galiniu buferiu, bagažinė užtikrina lengvą „laisvų rankų" naudojimą ir pakrovimą.

„Talisman Grandtour" bagažinės talpa iki uždangalo yra 572 dm3 (VDA), o didžiausias krovinių skyriaus ilgis - 1 116 mm. Nulenkus galines sėdynes, šis skaičius padidėja iki 2 010 mm, o talpa - beveik iki 1 700 dm3 (VDA).

 

 • 1.3 Gerovės paslaptis: erdvus salonas ir viliojančios, komfortabilios sėdynės. Sukurtas galvojant apie vairuotojo ir keleivių patogumą, „Renault Talisman Grandtour", kaip ir versija sedano kėbulu, yra klasės lyderis, vertinant salono erdvę. Versija „Grandtour" turi papildomą pranašumą dėl 30 mm didesnės erdvės gale sėdinčių keleivių galvoms - 886 mm.
 • Erdvė galvoms priekyje - 902 mm
 • Erdvė galvoms gale - 886 mm
 • Erdvė priekyje, alkūnių lygyje - 1 512 mm
 • Erdvė keliams gale - 262 mm
 • Daugiau nei 25 litrus siekianti dėtuvių talpa

 

Patogios priekinės sėdynės pasižymi geriausiomis savybėmis klasėje:

 • iki 10 galimų nustatymų (iš kurių aštuoni yra reguliuojami elektra), sėdynės pagalvės ilgis gali būti reguliuojamas 60 mm amplitude (tik esant „Initiale Paris" įrangai),
 • keturiomis kryptimis reguliuojama juosmens atrama (aukštis ir gylis),
 • masažo funkcija, kuriai galima parinkti veikimo režimą ir intensyvumą (dvi programos, penkios sekos),
 • aviacinio stiliaus, šešiomis kryptimis reguliuojami galvų atlošai,
 • šildomos sėdynių pagalvės ir atlošai,
 • sėdynių atmintis su šešiais atskirais profiliais.

 

Ir dvi naujos, reikšmingos ypatybės:

 • integruota vėdinimo sistema, užtikrinanti komfortą karštu oru,
 • priekinių sėdynių nugarėlėse panaudota tvirta, pusiau standi „Cover Carving" technologija, užimanti mažiau vietos ir atlaisvinanti daugiau nei tris centimetrus gale sėdinčių keleivių keliams.

 

„Talisman Grandtour" taip pat siūlomas su „Initiale Paris" specifikacija, siūlančia dar daugiau rafinuotumo ir komforto, išskirtinę „Améthyste Black" juodos spalvos išorės spalvą, specialią, stambaus rašto „Nappa®" odos apdailą ir dėl laminuotų šoninių langų pagerintą garso izoliaciją.

 

2.       „Talisman Grandtour" naudojamos technologijos sukurtos siekiant padidinti vairavimo malonumą ir kelionės komfortą

 

 • 2.1 „Multi-Sense" technologija apima visų vairuojamų ratų sistemą ir reguliuojamus amortizatorius

Pirmą kartą šiame segmente „Renault Talisman Grandtour", kaip ir versija su sedano kėbulu, „4Control" visų vairuojamų ratų sistemą suderina su aktyviais amortizatoriais. „4Control" važiuoklė mieste „Talisman Grandtour" apdovanoja išskirtiniu vikrumu. Naujojo „Renault" stabilumas posūkiuose ir miklumas, atliekant staigius manevrus, šiam automobiliui suteikia ypatingą važiavimo komfortą ir užtikrintumo jausmą.

„Renault Multi-Sense" technologija leidžia suasmeninti įvairių nustatymų parametrus, naudojantis keturiais iš anksto nustatytais režimais („Comfort", „Sport", „Neutral", „Eco"), taip pat pasinaudojant visiškai suderinamu „Perso" režimu.

Specialus mygtukas, vairuotojui leidžiantis „Comfort" režimą perjungti į „Sport" ir atvirkščiai, suteikia galimybę akimirksniu pakeisti „Talisman Grandtour" charakterį. „Talisman" konstrukcija su žemu svorio centru ir arti kelio esančia vairuotojo padėtimi lemia tai, kad „Multi-Sense" sistemos privalumus bus galima dar geriau pajausti, ypač - pasirinkus dinaminį „Sport" režimą. Taip vairuotojui tarsi suteikiama galimybė paspaudus mygtuką rinktis iš kelių automobilių, esančių viename automobilyje. Nepriklausomai nuo to, kokiam važiavimui tinkama nuotaika - ar aktyviam ir tiksliam, ar tolygiam ir komfortabiliam, pasirinkimas visuomet yra po ranka, be to, jis atliekamas akimirksniu.

Keičiant važiavimo režimą, kartu keičiama ir automobilio salono atmosfera, parenkant apšvietimo spalvą (mėlyną, raudoną, rusvai raudoną, žalią arba purpurinę), prietaisų skydelio pateikimą ir spalvą, modifikuojant variklio garsą.

 

 • 2.2 „R-Link 2" - šiuolaikinis valdymo centras

„Renault Talisman Grandtour" siūlo „Renault R-Link 2" multimedijos centrą su belaidėmis sąsajomis, kuris gali būti su 7 colių horizontaliu arba su 8,7 colio vertikaliu ekranu. „R-Link 2" leidžia prižiūrėti pagalbines automobilio vairavimo sistemas ir kitą standartinę įrangą, pavyzdžiui, navigacijos sistemą, garso aparatūrą, klimato kontrolės funkciją. Be jutiklinio ekrano, galima naudotis specialiais mygtukais, centrinėje konsolėje esančiu daugiafunkciu sukamu valdikliu ir ant vairo rato esančiais mygtukais.

Pagrindinis puslapis dabar gali būti konfigūruojamas, vairuotojui suteikiant galimybę tiesiausiu keliu pasiekti dažniausiai naudojamas funkcijas arba suasmeninti visą sąsają.

 

2.3. Specialiai suderintas „Bose®" garsas

„Talisman Grandtour" turi specialiai suderintą „BOSE® Surround Sound" garso sistemą, kurią sudaro 12 aukštos klasės garsiakalbių ir žemų dažnių generatorius. „Centerpoint®" technologija iš stereošaltinio gaunamą signalą konvertuoja į kelių kanalų signalą - taip sukuriamas erdvinis garsas. „Bose®" skaitmeninis signalo apdorojimo procesorius individualias „Talisman" akustines savybes išnaudoja kuriant geriausią skambesį.

 • 2.4 Plati pagalbinių vairavimo sistemų gama (ADAS)
 • Nuraminimui - prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC); aktyvi avarinio stabdymo sistema (AEBS).
 • Perspėjimui - perspėjimas apie išvažiavimą iš eismo juostos (LDW); perspėjimas apie saugaus atstumo palaikymą (SDW); ženklų atpažinimas su greičio viršijimo prevencija (TSR, OSP); aklosios zonos stebėjimas (BSW).
 • Pagalbai - galinė vaizdo kamera, automatiškai įjungiamos tolimosios ir artimosios šviesos (AHL); elektroninis stovėjimo stabdys, priekiniai, galiniai ir šoniniai parkavimo jutikliai; automatinis parkavimo asistentas.

Kad kelionė nevargintų, paslepiamas, spalvotas, akių lygyje esantis ekranas rodo naudingą informaciją: važiavimo greitį, navigacijos sistemos duomenis ir pagalbinių vairavimo sistemų (ADAS) pranešimus.

 

 • 2.5 Važiavimo malonumą užtikrinantys efektyvūs varikliai

„Renault Talisman Grandtour" siūlo tą pačią kaip ir sedano versijoje variklių gamą.

Du benzininiai varikliai:

 • „Energy TCe150" ir „Energy TCe 200", suderinti su septynių laipsnių, dviejų sankabų, EDC automatinėmis transmisijomis.

Trys dyzeliniai varikliai:

 • „Energy dCi 110", suderinti su šešių laipsnių mechanine pavarų dėže arba šešių laipsnių, dviejų sankabų, EDC automatine transmisija.
 • „Energy dCi 130" taip pat siūlomi su šešių laipsnių mechanine pavarų dėže arba šešių laipsnių, dviejų sankabų EDC transmisija.
 • „Energy dCi 160" - su „Twin Turbo"technologija, derinamas išskirtinai su šešių laipsnių, dviejų sankabų EDC transmisija.

 

„Renault Talisman Grandtour" bus siūlomas su galimybe pasirinkti iš keturių skirtingų įrangos lygių ir papildomai - su gamą vainikuojančia „Initiale Paris" specifikacija. Pirmasis viešas šio automobilio pasirodymas įvyks 2015 etų Frankfurto automobilių parodoje. Prekyba Europoje bus pradėta pirmojoje 2016 metų pusėje.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

„Renault Voiturette“ – 115 metų

2013 m. gruodžio 24 d. sukako 115 metų nuo tos dienos, kai

„Renault AX“ – 105 metai

Prieš 105 metus, 1908 m. spalio mėn. pabaigoje...

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

35-eri „Renault 18“ metai

Didelis šeimos automobilis „Renault 18" debiutavo 1978-ųjų kovą...

30 metų „Renault 11“ jubiliejus

Šis automobilis buvo itin sėkmingas kompaktinių automobilių klasėje visame pasaulyje...

Kaip gimė „Renault Alpine“ modelis

„Renault Spéciale" ir „Rédélé Spéciale" pagrindas buvo „4CV" bazė su

Legendinio modelio "Alpine" istorija

Jau beveik 60 metų, trims automobilių vairuotojų kartoms „Alpine"

„Clio“: nuo 1-osios iki 4-osios kartos

1990 m. pasirodžiusi pirmoji „Clio" karta iš karto

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: