Sartuose jėgas išbandė ir „Jeep“ visureigiai
Atnaujinta: 2020-03-09
  • sartai1
  • sartai2
  • sartai3

Praėjusį savaitgalį Dusetų hipodrome vykusiose tradicinėse tarptautinėse žirgų lenktynėse „Sartai 2012" jėgas išbandė ne tik keturkojai, bet ir keturračiai - specialiai šalia hiprodromo įrengtoje trasoje vyko bandomieji amerikietiškų visureigių „Jeep" važiavimai.

Oficialios „Jeep" atstovės Lietuvoje UAB „Autobrava" rinkodaros ir komunikacijos direktoriaus Vyčio Venslausko teigimu, greičiausiai niekam nekyla abejonių, jog žiemos sportas ir „Jeep" automobiliai beveik neatsiejami - sniegas ir šaltis sudaro visas sąlygas „Jeep" automobiliams atskleisti bei pademonstruoti geriausias savo savybes.

Visą renginio dieną susirinkusieji specialioje bekelės trasoje vienas po kito bandė tris „Jeep" modelius - „Compass", „Grand Cherokee" ir legendinį „Wrangler". Pastarieji du, anot įmonės rinkodaros direktoriaus, buvo patys populiariausi tarp vyrų, tuo tarpu moterys labiausiai norėjo išbandyti 2011 m. pasirodužiusį atnaujintą „Jeep Compass" modelį.

„Didžiulis renginio lankytojų susidomėjimas „Jeep" automobiliais leido įsitikinti, jog amerikietiškų visureigių populiarumas šalyje išties auga, o įsivyravus šaltoms ir snieguotoms žiemoms, šie automobiliai yra viena tinkamiausių transporto priemonių mūsų šalyje", - sako V. Venslauskas.

„Jeep" visureigius ekstremalioje ir kitiems automobiliams neįveikiamoje trasoje išbandė ne tik renginio lankytojai - sniegu ir ledu padengtais keliais, neatsilikdami nuo lenktynių dalyvių, su oficialiu „Sartai 2012" automobiliu „Jeep Grand Cherokee" važinėjo ir lenktynių teisėjai.

„Autobrava" rinkodaros ir komunikacijos direktoriaus teigimu, dalyvavimas tokio pobūdžio renginiuose ir „Jeep" visureigių pristatymas jų savybes geriausiai atskleidžiančioje aplinkoje leidžia supažindinti potencialius pirkėjus su šiais automobiliais ir tuo pačiu didinti jų pradavimus. „Siekdami įsiveržti į Lietuvos rinką ir šiemet užsitikrinti dar stipresnes pozicijas, planuojame surengti ir daugiau tokių renginių, kurie atskleistų visas „Jeep" galimybes", - sako V. Venslauskas.

UAB „Autobrava" yra įgaliotoji „Alfa Romeo" ir „Fiat" atstovė Baltijos šalyse, o nuo 2011 m. birželio mėnesio - „Jeep" atstovė Lietuvoje bei Latvijoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat", „Fiat Professional", „Alfa Romeo" ir „Jeep" automobiliais, jų remontu bei prekyba atsarginėmis dalimis.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: