SATA įrankiai - patikimumas ir kokybė
Atnaujinta: 2020-03-09
  • LI1
  • Li_txt1
  • Li_txt2
  • Li_txt3
  • Li_txt4
  • Li_txt5


SATA - prieš metus Lietuvoje atsiradęs naujas vardas gausioje įrankių rinkoje.
Sata prekinis ženklas priklauso Dana¬her korporacijai, JAV. Mechaniniai rankiniai įrankiai; Judesio kontrolės įrenginiai; Vandens inžinerijos mechanizmai; Elektroniniai testavimo ir matavimo produktai; Šiuolaikinė medicinine įranga - tai sritys, kuriose dirba šios korporacijos konstruktoriai, inžinieriai ir gamybininkai.
Danaher įrankių grupei priklauso sekantys prekiniai ženklai:SATA rankiniai įrankiai skirti profesiona¬liam naudojimui pramonės gamyklų mecha¬niniuose baruose bei automobilių remonto servisuose. Visi įrankiai turi garantiją.
Sata įrankius, kurių galima įsigyti Lietu¬voje būtų galima skirstyti sekančiai: Terkšliniai raktai; Galvutės; Raktai; Automobilių remonto įrankiai; Įvairios paskirties replės, atsuktuvai; Įrankių spintelės.
Terkšliniai raktai pasižymi aukštu darbo našumu, nes reikalingas mažiausias pasuki¬mo kampas yra tik 5°, kai toks pat standartinis raktas pereinant į kitą poziciją turi būti pasisuk¬tas 30°. Tai leidžia dirbti sunkiai prieinamose ir ankštose vietose. Pačios terkšlinės galvutės aptakus dizainas įgalina pasiekti sunkiai pa¬siekiamas vietas.
Darbinio terkšlės paviršiaus geometrija beveik visiškai eliminuoja varžto galvutės kampų apvalumus ir varžtas neturi galimybės prasisukti. Kokybiškas terkšlinės galvutes įpresavimas į metalinį rakto korpusą neleidžia kauptis nešvarumams sujungimo vietoje.
Terkšliniai raktai su lanksčia galvute taip pat yra vieni iš populiariausių. Galvutė lankstosi 180°, viena rakto korpuso briauna rifliuota, padedanti geriau jausti rakto su¬kimo pusę.
Specializuotose įrankių parduotuvėse galima įsigyti nuo 8 iki 32 mm terkšlinių raktų bei jų rinkinių.
Didele gausa galvučių ir jų rinkinių patenkins įvairaus profilio profesionalų poreikius. Pas mus rasite galvučių rinkinių nuo 20 iki 150vnt; įvairų dydžių 1/4"3/8" 1/2" 3/4" colinių ir metrinių galvučių; galvučių su plokščiais, kryžminiais Phillips ir Pozidriv, šešiakampiais Tore ir ToocE, žvaigždutės tipo Tamper ant¬galiais, prailgintos galvutės.
Yra galvučių rinkiniai su įvairiausiais priedais - antgalių movomis, suktukais, pra¬ilginimo rankenomis, dvipusiais ir lanksčiais prailgintojais, universaliomis jungtimis ir kt.
Visi Sata rinkiniai pakuojami į PE plast¬mases dėžutes, pasižyminčiomis dideliu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Šiuos dėžutės pranašesnes už metalines lengvumu, aštrių kampų nebuvimu ir, kas be ko, tai atsparumas rūdims, kas su laiku metalinėse dėžėse ne¬išvengiama.
Šiandien jau daugelis iš mūsų su¬pranta kiek svarbi yra tvarkinga, patogi ir ergonomiška darbo vieta. Tai ne tik gerina darbo atmosferą, bet ir žymiai didina darbo našumą. Tad didėjanti paklausa Sata įrankių spintelėms yra savalaikė ir tikslinga. Viena iš populiariausių yra 7 stalčių spintelė. Spintelės korpusas papildomai sutvirtintas, ratukai su guoliais, dviejų fiksacijų, atlaikantys 500 kg apkrovimą. Visų stalčių bėgeliai su slydimo guoliais, spintelė užrakinama, rankenėlės iš aliuminio profilio. Tvirta plieninė šoninė rankena. Spintelę galima užsakyti su Sata įrankiais, taip pat ir be jų.
Sata įrankiai tai garantuota kokybė ir protinga kaina. Pilną Sata įrankių asortimentą rasite apsilankę UAB „LIUDO ĮRANKIAI"

5

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Apie suskystintas automobilines dujas

Automobiliams skirtos dujos yra sudarytos iš ...

Kauno autodienos 2008

Fotoreportažas iš parodos „Kauno autodienos 2008”.