Savaitgalį „Krasta auto“ saloną užkariavo vaikai
Atnaujinta: 2020-03-09
  • IMG_4519
  • IMG_4590
  • IMG_4612
  • IMG_4717
  • IMG_4883
  • IMG_4986
  • IMG_5285

Praėjusį savaitgalį oficialios BMW ir MINI atstovybės „Krasta auto" automobilių salonas Vilniuje vienai dienai pavirto vaikų žaidimų aikštele. Šeštadienį vaikai, vedini tėveliais, rinkosi į „Krasta auto" surengtą šventę „BMW vaikų diena", kurios metu turėjo progą iš arti susipažinti su automobiliais.

„Krasta auto" vadovės Astos Bagdonavičienės teigimu, šiuo renginiu buvo siekiama vaikams neįprastoje aplinkoje surengti šventę ir juos supažindinti su automobiliais bei jų techniniais ypatumais.

Į „BMW vaikų dienos" šventę susirinkę vaikai ne tik pramogavo, bet taip pat, norėdami gauti BMW vairuotojo pažymėjimą, turėjo įvykdyti kelias užduotis. Elektrinius automobilius vairuojantys vaikai turėjo įveikti specialiai įrengtą trasą su kelio ženklais ir pėsčiųjų perėjomis, kurioje tvarką palaikė Policininkas Petras Baudelė. Taip pat, visi norintys gauti BMW vairuotojo pažymėjimą, keliavo į „Krasta auto" techninio aptarnavimo centrą, kuriame techniška ir sudėtinga automobilio diagnozavimo procedūra vaikams buvo pristatyta žaismingai ir patraukliai. Vaikai neslėpė džiaugsmo stebėdami, kaip automobilis klauso ir vykdo serviso meistro nurodymus „pramerkti akytes", „nusiprausti", „užlenkti ausytes" ir „išvažiuoti į darbą".

Vyresni ir geriau automobilius pažįstantys šventėje dalyvavę vaikai laiką leido prie kompiuterinių žaidimų pultų arba su savo tėveliais sėdo į naujausius BMW arba MINI modelius ir kartu dalyvavo bandomuosiuose važiavimuose. Po šių bandymų drąsiausi ir ekstremalų vairavimą vertinantys tėvai buvo kviečiami pajusti sportinio BMW M3 greitį šalia esančioje „Siemens" arenos automobilių aikštelėje.

Renginio svečius visą dieną savo dainomis linksmino vaikams gerai pažįstama „Tele Bim Bam" vadovė Neringa Čereškevičienė.

„Krasta auto" vadovės teigimu, susidomėjimas „BMW vaikų diena" viršijo visus lūkesčius - salone apsilankė per 200 suaugusiųjų ir 300 vaikų. „Tai buvo pirmasis ir tikrai ne paskutinis renginys vaikams „Krasta auto" salone. Malonu, jog pavyko suteikti džiaugsmo tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Pastarieji taip pat ne mažiau entuziastingai dalyvavo tėvelių varžybose, drąsiai sėsdami ant kūdikiams skirtų automobiliukų ir varžydamiesi lenktynių trasoje", - sakė A. Bagdonavičienė.

Spalio 8 d. sostinėje surengtą šventę „BMW vaikų diena" organizavo „Krasta auto", žaislų parduotuvių tinklas „Žaislų planeta" ir prekybos buities technika tinklas „Topo centras". Vaikų šventės ateinantį šeštadienį, spalio 15 d., taip pat vyks „Krasta auto" salone Kaune, o spalio 22 d. Klaipėdoje.

UAB „Krasta Auto" yra oficialus BMW ir MINI automobilių atstovas Lietuvoje. Bendrovė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas. „Krasta Auto" turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"