SIXT automobilių parką Baltijos šalyse papildė 120 naujų automobilių
Atnaujinta: 2020-03-09

Tarptautinė automobilių nuomos kompanija SIXT nuomai Baltijos šalyse pasiūlė daugiau naujų automobilių. SIXT automobilių flotilę papildė dar 120 automobilių, skirtų trumpalaikei nuomai.

„Vienas pagrindinių šių metų SIXT prioritetų yra mūsų rinkos dalies didinimas Baltijos šalyse. Tai darome klientams siūlydami kokybiškas automobilių nuomos paslaugas ir naujus automobilius geromis sąlygomis. SIXT savo veiklą pradėjo Vokietijoje, todėl turime ilgą bendradarbiavimo su vietos automobilių gamintojais istoriją ir sąlygas," - sako SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

Tarp naujų automobilių visi klientai ras sau tinkamą. Ekonominės klasės automobilio norintiems žmonėms siūlomas naujasis „Volkswagen" modelis „Up!". BMW gerbėjai turės progą išbandyti dinamiškus, tik neseniai pradėtus pardavinėti 3 serijos BMW automobilius. Pageidaujantys vidutinės klasės automobilio galės rinktis „VW Passat" ar „Toyota Avensis". Aukščiausios klasės automobilių ieškantys žmonės galės išsinuomoti 5 serijos BMW.

SIXT nuomos punktus pasiekė nauji BMW, „Volkswagen", „Toyota", „Opel" ir „Ford" markių automobiliai. 2011 metais populiariausi tarp SIXT klientų buvo ekonominės klasės ir kompaktiški automobiliai. Taip pat žmonės rinkosi ir vidutinės bei aukščiausios klasių automobilius, mikroautobusus.

SIXT paslaugomis Baltijos šalyse dažniausiai naudojasi turistai ir verslininkai iš Vokietijos, Rusijos, Olandijos ir Jungtinės Karalystės.

SIXT toliau stiprina pozicijas Baltijos rinkoje. Šiuo metu Baltijos šalyse bendrovė siūlo daugiau nei 200 automobilių, kurie yra ne senesni nei 2 metai. SIXT nuomos punktai veikia visose trijose Baltijos šalių sostinėse - Rygoje, Taline ir Vilniuje - bei šių miestų oro uostuose. Iš viso Baltijos šalyse yra 7 automobilių nuomos punktai - trys Latvijoje, du Estijoje ir du Lietuvoje.

Šiemet SIXT švenčia šimto metų jubiliejų. Bendrovė savo klientams ne tik siūlo aukščiausios kokybės automobilių nuomą už nedidelę kainą, bet ir, bendradarbiaudama su partneriais visame pasaulyje, suteikia klientams papildomų nuolaidų perkant kitas paslaugas.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.