SIXT naują automobilių nuomos punktą atidarė Rygoje
Atnaujinta: 2020-03-09

Tarptautinė automobilių nuomos kompanija SIXT plečia veiklą Latvijoje. Rygos centre esančio viešbučio „Radisson BLU Latvija" prieigose duris atvėręs automobilių nuomos punktas - jau trečiasis Latvijos sostinėje. Sprendimą iš dalies lėmė ir augantis keliautojų iš Lietuvos skaičius.

„Praėjusiais metais buvo pastebėtas ženklus augimas turizmo sektoriuje. Tai turėjo teigiamos įtakos tiek Latvijos, tiek ir kitų Baltijos šalių ekonomikai bei SIXT veiklai šiose šalyse", - sako SIXT vadovas Baltijos šalyse Arnis Jaudzems. Jis priduria, kad vis daugiau turistų atvyksta pasigrožėti ne tik Latvijos gamta, bet ir Ryga - šalies kultūros, sporto, finansų centru.

Atkreipus dėmesį į vis didėjantį kokybiškos automobilių nuomos poreikį mieste, SIXT naujausias nuomos punktas įsikūrė pačiame Rygos centre - prie „Radisson BLU Latvija" viešbučio. Nuo šiol Latvijos svečiai automobilį išsinuomoti galės dar paprasčiau ir patogiau.

Šiemet SIXT švenčia šimto metų jubiliejų. Bendrovė savo klientams siūlo ne tik aukščiausios kokybės automobilių nuomą už nedidelę kainą, bet ir, bendradarbiaudama su partneriais visame pasaulyje, suteikia papildomų nuolaidų. Viešbučių „Radisson BLU" klientams suteikiama galimybė pigiau išsinuomoti automobilį bei rinkti lojalumo taškus.

Naujajame, Rygos centre įsikūrusiame SIXT automobilių nuomos punkte galima išsinuomoti automobilį, gauti SIXT lojalumo kortelę ir rezervuoti automobilį daugiau nei 4000 SIXT automobilių nuomos punktų, įsikūrusių 105 šalyse.

SIXT automobilių nuomos punktai dirba visose trijose Baltijos šalių sostinėse - Vilniuje, Rygoje ir Taline - ir šių miestų oro uostuose. Naujai duris atvėręs SIXT automobilių nuomos punktas - jau trečiasis Rygoje. Planuojama, kad netolimoje ateityje nauji punktai bus įkurti ir kituose didžiausiuose Latvijos miestuose. Iš viso Baltijos šalyse yra septyni SIXT automobilių nuomos punktai - du iš jų Lietuvoje.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.