SIXT siūlys automobilį išsinuomoti už vieną eurą
Atnaujinta: 2020-03-09

Viena pirmaujančių Europos automobilių nuomos bendrovių SIXT kelionėms iš Lietuvos į Latviją arba Estiją birželio 15-20 dienomis siūlys išsinuomoti naujus automobilius VW GOLF 6 tik už vieną eurą. Automobilius bus galima paimti Vilniuje, o grąžinti Rygoje arba Taline.

Į vieno euro kainą įskaičiuota automobilio nuoma, „Kasko" ir trečiųjų šalių, galimai vairuosiančių automobilį, draudimai, taip pat 24 val. per parą pagalbos kelyje paslauga.

„Tokia kaina - tik vienas euras - nėra įprasta nei mūsų, nei kitų šalių automobilių nuomos rinkose. Tačiau norime suteikti galimybę žmonėms išmėginti automobilių nuomos paslaugas. Iki šiol tokią praktiką taikė ir bilietus už simbolinę kainą siūlė tiktai skrydžių bedrovės, o automobilių nuomos rinkoje tokį žingsnį žengiame pirmieji", - sakė SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

Pasiūlymas bus patrauklus žmonėms, norintiems praleisti smagų savaitgalį Latvijoje arba Estijoje, taip pat planuojantiems keliones iš šių šalių lėktuvu arba keltu. Detalesnė informacija, kaip užsakyti automobilius, pateikiama „SIXT Lietuva" tinklalapyje.

Pasiūlymas galioja visiems ne jaunesniems kaip 20 metų asmenims, turintiems bent dviejų metų vairavimo patirtį ir „VISA", „MasterCard" arba „American Express" kreditinę kortelę.

Šia automobilių nuomos už vieną eurą kampanija SIXT toliau plečia savo paslaugų Lietuvoje įvairovę. Vasarį bendrovė pristatė „iPhone", „iPad", „Blackberry" ir kitų išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių naudotojams skirtą taikomąją programą, kuri leidžia išsinuomoti automobilį, peržiūrėti rezervacijas ir atlikti artimiausių SIXT nuomos punktų paiešką. Bendrovė turi biurus trijose Baltijos šalių sostinėse ir šių miestų oro uostuose.

Apie SIXT. SIXT yra Europoje pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja. SIXT buvo įkurta 1912 m. Miunchene, Vokietijoje. SIXT veikia daugiau nei 105 šalyse ir iš viso turi 4000 nuomos punktų. SIXT siūlo transporto priemonių išperkamosios nuomos, pilno aptarnavimo automobilių išperkamosios nuomos, transporto priemonių parkų valdymo paslaugas ir konsultacijas. Šiose srityse bendrovė yra technologijų naujovių lyderė. Daugiau informacijos apie bendrovę rasite www.sixt.lt.

Daugiau informacijos:
Mindaugas Savickas
Komunikacijos konsultacijų agentūros „VRP | Hill & Knowlton" projektų vadovas
Tel.: (8 5) 2499949, mob. 868405660
El. paštas smindaugas@vrp.lt

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.