SIXT vadovė pelnė turizmo industrijos „Oskarą“
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Regina_Sixt

Prestižiniuose „Pasaulio turizmo apdovanojimuose" tarptautinės automobilių nuomos kompanijos SIXT viceprezidentė Regina Sixt buvo tituluota „Metų moterimi". Taip pat jai įteiktas apdovanojimas už inovatyvią tarptautinę SIXT rinkodarą. Šie pasaulyje labiausiai vertinami turizmo industrijos apdovanojimai vadinami šio srities „Oskaru".

„Tiek man, tiek visai mūsų tarptautinei kompanijai didžiulė garbė gauti „Pasaulio turizmo apdovanojimus". Šis įvertinimas vainikavo mūsų kompanijos 100 metų jubiliejų ir suteikė dar didesnę motyvaciją toliau tobulėti ir kurti aukščiausios klasės paslaugas", - sakė SIXT kompanijos rinkodaros ir pardavimų viceprezidentė Regina Sixt, apdovanota Berlyne vykusioje kasmetinėje tarptautinėje turizmo parodoje „ITB 2012".

Šio renginio metu „Pasaulio turizmo apdovanojimų" prezidentas ir įkūrėjas Graham E. J. D. Cooke Reginai Sixt įteikė apdovanojimus už sėkmingą kompanijos SIXT plėtrą, kurios dėka SIXT tapo viena iš didžiausių tarptautinių automobilių nuomos įmonių, taip pat už aktyvią veiklą pasaulio kelionių ir turizmo sektoriuje.

Ekspertų taryba taip pat pagerbė Reginą Sixt už aktyvų dalyvavimą socialinėje veikloje. Ji yra pagalbos vaikams fondo „Drying little tears" steigėja ir pirmininkė. Fondas padeda skurstantiems vaikams visame pasaulyje.

Reginos Sixt apdovanojimai sutapo su tarptautinės automobilių nuomos kompanijos SIXT šimtmečio jubiliejumi. Vokietijoje vykusioje šventėje dalyvavo daug garbingų svečių - kompanijos partneriai, draugai ir šou pasaulio legenda, populiariosios muzikos atlikėjas seras Cliff Richard, pirmasis už nuopelnus muzikai karalienės Elžbietos II įšventintas į riterius.

Taip pat ceremonijoje buvo galima sutikti ir kitų garsių žmonių. Tarp jų - Berlyno meras Klaus Wowereit, Vokietijos užsienio reikalų ministras Dr. Guido Westerwelle, žymus aktorius Mario Adorf, televizijos vedėja Sabine Christiansen, filmų prodiuserė Regina Ziegler, dizaineris Wolfgang Joop bei kompozitorius Leslie Mandoki.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.