Slalomo varžybos „Mediniam ratlankiui 5 metai"
  • 1533886_701081719932722_1865159603_n
  • 1601495_700850713289156_1969123107_n
  • 1604663_700849473289280_1537645718_n
  • 1620754_700849999955894_257644856_n

Sausio 26 dieną šalčio nebijantys automobilių slalomo mėgėjai susirinko į Daukšių aerodromą, kuriame vyko žiemos slalomo varžybos „Mediniui ratlankiui 5 metai" Šiomis varžybomis klubas pažymėjo savo penktąjį gimtadienį. Norą dalyvauti šiose varžybose pareiškė 26 dalyviai, susirinkę iš aplinkinių miestų bei rajonų. Visiems dalyviams teko įveikti gana greitą trasą tris kartus. Gausiausia kaip visada buvo FWD (priekiniais ratais varomi) klasė. Čia vyko įnirtinga kova dėl nugalėtojo vardo. Ir tik po trečio važiavimo išaiškėjo greičiausias šios klasės atstovas - Tautvydas Daukšys su Honda Civic iš Klaipėdos. Antras liko Kęstutis Špokauskas su Mitsubishi Colt iš Mažeikių, garbinga trečia vieta atiteko Aurimui Kučinskui su Mazda mx3 (Klaipėda). Beje Aurimo važiavimai buvo labai efektingi, nes dažnai jo automobilis važiavo trimis ratais :)

Rwd klasė šį kartą irgi buvo gana gausi. Šioje klasėje visi dalyviai važiavo BMW markės automobiliais. Greičiausi šioje klasėje  buvo: pirmas Tomas Benetis iš Klapėdos, antru liko klaipėdietis Andrius Tažys, na o trečią vietą pelnė pirmą kartą slalomo varžybose dalyvavęs lenkimiškis Audrius Vaškys.

AWD klasės dalyviai buvo „ginkluoti" Audi markės automobiliais. Prizininkų trejetas: pirmas Daivaras Skiotys iš Telšių, antru liko taip pat telšiškis Mindaugas Kanapackis, trečias- Gediminas Jokšas iš Katyčių.

Po įnirtingų vyriškų kovų į Daukšių aerodrome buvusią trasą išvažiavo moterys. Tik po trečio mėginimo trasą pagal schemą pravažiavo greičiausiai ir nugalėjo Viktorija Montvydaitė. Antros ir trečios vietos laimėtojas skyrė tik 0,02 sekundės dalys. Ta akimirka ir lėmė, kad antra vieta moterų klasėje atiteko Daivai Jazbutytei iš Lenkimų. Beje Daivai tai buvo pirmas slalomas. Na,o garbinga trečia vieta atiteko klaipėdietei Gintarei Viduolytei.

O paskutinieji Daukšių aerodrome važiavo JAUNIMO klasės du atstovai - Arlandas Padleckis iš Mosėdžio bei Dominykas Serapinas iš Klaipėdos. Šį kartą Arlandas buvo greitesnis už savo jaunesnį kolegą ir nugalėjo. Beje Dominykas buvo pats jauniausias slalomo dalyvis, bet toli gražu ne pats lėčiausias. Jis aplenkė ne vieną už save gerokai vyresnį ir bendroje slalomo įskaitoje liko 19 iš  26 startavusių. Tai tikrai geras rezultatas.

Klubo vardu norėtumėm padėkoti visiems atvykusiems ir sudalyvavusiems mūsų mažoje auto fiestoje. Gaila, kad visas sniegas šiuo metu yra užsakytas ir išsiųstas į Sočio olimpines žaidynes, tačiau tikimės, kad slalomas jums patiko. Taip pat didelis ačiū Kęstučiui ir Ryčiui Špokauskams už labai gerą sekretoriato darbą, ačiū nepriklausomam Skuodo rajono laikraščiui „Mūsų žodis" bei interneto portalui „autoreviu.lt"