TimoCom paruošė visiškai atnaujintą transporto barometro programą
Atnaujinta: 2020-03-09
  • TransportbarometerApp_NewFullVersion_900x600px_RGB

Jau kuris laikas TimoCom transporto barometro mobili programa buvo prieinama Jūsų išmaniajam telefonui. Šiuo metu ji buvo visiškai atnaujinta ir paįvairinta naujomis funkcijomis. O tai dar ne viskas - nuo šiol naują TimoCom transporto barometro programą galite parsisiųsti nemokamai!

Vos tik paleidus mobilią programą, Jūs iškart pastebėsite: daug kas pasikeitė. Pavyzdžiui, maršrutų kryptys - ten rasite atskirose valstybėse esamą krovinių-transporto pasiūlymų santykį. Čia buvo išplėsta pasirinkimo galimybės. Nuo šiol galima pamatyti visus maršrutus kryptimis "iš" ir "į" visas šalis. Prieš tai buvusioje versijoje galėjote stebėti maršrutus tik iš vienos pasirinktos šalies į visas kitas likusias Europos šalis.

Integruotos transporto tendencijos
Tai nauja funkcija, suteikianti Jums galimybę stebėti transporto versle praeityje vykusius pokyčius. Atnaujintoje TimoCom transporto barometro mobilioje programoje, grafiškai ir procentais išreikšti yra praėjusių trijų metų krovinių rezultatai. Tokiu būdu, programos savininkai gali atsižvelgti ne tik į esamą rinkos situaciją derantis dėl kainų, bet taip pat stebėti ir ilgalaikes tendencijas.

TimoCom transporto barometro programos naudotojai yra gerai pasirengę. Ši programa suteikia ne tik statistinius duomenis ir grafinę jų vizualizaciją. Integruotoje naujienų rubrikoje, programos naudotojai galės susipažinti su įvykiais vykstančiais transporto pramonėje - kur vyksta ir kada.

Stebėti rinkos situaciją
Transporto rinkos barometro programa yra sukurta tiesiogiai naudojantis plačiais rinkos duomenimis, kuriuos TimoCom, kaip Europos transporto biržų rinkos lyderis, pateikia sekundės tikslumu. Iki 450 000 krovinių ir transporto pasiūlymų, kuriuos kasdien teikia virš 100 000 naudotojų, yra analizuojami rengiant transporto rinkos barometrą ir vos ne realiuoju laiku persiunčiami į išmanųjį telefoną. Taip maža programėlė tampa stipriu instrumentu nustatant rinkos kainas ir programos vartotojai gali iš karto reaguoti į krovinių ir transporto pajėgumų pasiūlą ir paklausą.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Vežėjo atsakomybės už krovinį pradžia ir pabaiga.

Nuo kurio momento krovinio vežėjas turėtų būti laikomas atsakingu už jam perduodamą krovinį ir kada tokia atsakomybė pasibaigia

Krovinių gabenimas automobiliais – privalumai ir transporto tipai

Kalbant apie populiariausius ir plačiausiai naudojamos ...

Sekimo funkcija transporto biržos TimoCom elektroniniame žemėlapyje TC eMap®

Transporto logistikos parodoje Miunchene, TimoCom ...

Vilkiko vairuotojo darbo vietos organizavimas

Krovinių transportavimo proceso efektyvumui nemažai įtakos turi ...

„Mercedes Benz Citan“ karavanas Vilniuje

Europoje „Citan" pristatymas įvyko 2012 m. pabaigoje...

Kelių eismo taisyklių nesilaikymas - viena protesto formų?

Skaudžios eismo nelaimės Lietuvos keliuose vėl primena apie...

Krovinių ir vilkikų draudimas – padėtis Lietuvoje šiandien

Lietuvoje kyla aistros dėl krovinių ir krovininio transporto draudimo kainų.

Kėdainiuose seminaras apie sunkiojo krovininio transporto valdymą

Seminare dalyvavo šiomis problemomis suinteresuotų žinybų atstovai

Naujoji „Ford Fiesta Van“ – taupus ir išmanus verslo pagalbininkas

Mažasis komercinis automobilis 100 kilometrų kelio sunaudos vos 3,3 litro degalų

Ekonomiškas vilkikų vairavimas

Iniciatyvą parėmė vairuotojų mokymą važiuoti taupiai visokeriopai skatinanti nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija