„Transporent“ tapo oficialiuoju „Sixt Leasing“ ir „Sixt Rent a Car“ atstovu Baltijos šalyse
Atnaujinta: 2020-03-09
  • IMGP0621__Medium_
  • IMGP0618__Medium_

Baltijos šalių automobilių parkų valdymo paslaugų lyderei „Transporent" suteiktos „Sixt" prekių ženklų „Sixt Leasing" ir „Sixt Rent a Car" franšizės teisės Baltijos šalyse. Nuo šiol trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos, išperkamosios nuomos ir automobilių parkų valdymo paslaugas „Transporent" teiks naudodamasi tarptautinio prekių ženklo „Sixt" vardu. „Sixt" - viena iš pirmaujančių mobilumo paslaugų tiekėjų Europoje.

„Esame labai patenkinti, kad „Transporent" buvo pasirinkta kaip geriausia partnerė Baltijos šalyse. Dirbdami kartu klientams mes siūlysime geriausias rinkoje paslaugas ir jas pritaikysime pagal kiekvienos įmonės poreikius. Nepaisant automobilių rinkos sąstingio, esame įsitikinę, kad prisiimdami visus kliento transporto rūpesčius, artimiausiais metais sustiprinsime pirmaujančias pozicijas Baltijos rinkoje", - sake „Sixt" vadovas Baltijos šalyse Arnis Jaudzemas (Arnis Jaudzems).

Pasak „Sixt" tarptautinės plėtros vadovo Christiano P. Rehbeino (Christian P. Rehbein), Baltijos šalių rinkos automobilių ir išperkamosios nuomos bei automobilių parko valdymo paslaugų srityje yra labai suskaidytos ir skirtingos. „Be to, ekonomikos sunkmetis palietė ir šias sritis - dauguma žaidėjų pasitraukė ir rinkoje liko tik stipriausieji. Siūlydama pilną aptarnavimą ir individualius sprendimus, „Sixt" mato daug plėtros galimybių regione", - sakė jis.

Bendras darbas su „Sixt" ne tik papildys mūsų paslaugų spektrą, bet ir išplės lengvai prieinamų paslaugų geografiją mūsų klientams. Pavyzdžiui, mūsų klientai nuo šiol galės be didesnių formalumų užsisakyti paslaugų visur pasaulyje, kur veikia tinklas", - pasakojo „Sixt" vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

Apjungus daugiau nei 7 metų „Transporent" patirtį vietinėje rinkoje ir „Sixt" pasaulinėje veikloje sukauptas žinias, „Sixt Leasing" vardu verslo klientams bus siūlomos naujo lygio pilno aptarnavimo automobilių veiklos nuomos paslaugos. Jos apims automobilių nuomos ir automobilių parko valdymo paslaugas įmonėms.

Klientams bus siūloma „Sixt Leasing" pilno aptarnavimo automobilių veiklos nuoma - individualus sprendimas, užtikrinantis veiksmingą išteklių panaudojimą, optimalias sąnaudas ir aptarnavimą nuo automobilių įsigijimo iki jų eksploatavimo pabaigos. Iš vieno tiekėjo klientai gaus visas mobilumo paslaugas ir jiems reikalingus specialius sprendimus bei išliks nepriklausomi nuo automobilių gamintojų ir bankų.

Juridinis bendrovės pavadinimas Lietuvoje išliks UAB „Transporent", tačiau paslaugos bus teikiamos su „Sixt" prekės ženklu. Perėjimas prie jo prasidėjo birželio pabaigoje, o visas procesas truks apie 2 mėnesius.

„Sixt Rent a Car" užsiima trumpalaike automobilių nuoma, o „Sixt Leasing" siūlo mobilumo konsultacijas, ilgalaikę automobilių nuomą, pilno aptarnavimo išperkamąją nuomą ir automobilių parko valdymo paslaugas. „Sixt" dirba pagal tarptautinius standartus, tiksliai apibrėžia paslaugų kokybę ir tiekimo principus, o klientas gali sekti savo sąnaudas ir paslaugų efektyvumą.

Apie „Sixt"
„Sixt" - viena iš Europoje pirmaujančių įmonių automobilių nuomos, išperkamosios nuomos ir automobilių parkų valdymo paslaugų srityje. Kompanija teikia pilno aptarnavimo automobilių išperkamosios nuomos, automobilių parkų valdymo paslaugas ir konsultacijas dėl automobilių parkų valdymo, siūlo naujoviškus internetinius sprendimus ir automobilių pardavimą pasibaigus ilgalaikei nuomai. Daugiau apie įmonę svetainėje: www.sixt.com

Apie „Transporent"
„Transporent" yra viena pirmųjų Baltijos šalių įmonių, pradėjusių teikti verslo klientų automobilių parko valdymo paslaugas. Jau daugiau kaip 7 metus „Transporent" konsultuoja ir aptarnauja didžiausių Baltijos šalių bendrovių ir nedidelių vietinių įmonių automobilių parkus. „Transporent" turi savo atstovybes Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2010 m. birželio visos atstovybės Baltijos šalyse dirba naudodamosios tarptautinio tinklo „Sixt" vardu.

Daugiau informacijos:
Maksimas Reznikovas
Komunikacijos konsultacijų agentūros „VRP | Hill & Knowlton" vyr. projektų vadovas
Tel.: (8 5) 2499949, mob. 8652 85425
El. paštas maksimas@vrp.lt

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.