Trečdalį SIXT automobilių nuomos klientų Baltijos šalyse sudaro vokiečiai
Atnaujinta: 2020-03-09

SIXT automobilių nuomos paslaugomis ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje vasarą daugiausia naudojasi vokiečiai. Antroje vietoje Lietuvoje ir Estijoje yra šių šalių gyventojai, o Latvijoje - svečiai iš Rusijos. Visose trijose šalyse populiariausi ekonominės ir vidutinės klasės automobiliai, verslo klientai dažniau rinkosi vidutinės klasės, o svečiai iš Rusijos - „Premium" klasės automobilius.

„Jau dabar galima prognozuoti, kad ši vasara, lyginant su ankstesnėmis automobilių nuomos bendrovėms bus darbingesnė. Tokį nuomos paslaugų augimą lemia atsigaunanti ekonomika ir šiltuoju metų laiku išaugę turistų srautai", - sako SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

Daugiausia SIXT paslaugomis Lietuvoje naudojęsi vokiečiai sudarė 35 proc. visų klientų, 15 proc. buvo iš Lietuvos, 12 proc.- Rusijos, 10 proc.- Olandijos ir 7 proc. - Italijos. Nuo metų pradžios iki vidurio su SIXT Lietuvoje sudarytų automobilių nuomos sutarčių skaičius augo 53 proc.

Per gegužę ir birželį SIXT Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje sudarė beveik tūkstantį trumpalaikių automobilių nuomos sutarčių. Visų trijų šalių gyventojai, be kelionių gimtinėse, nuomotais automobiliais vyko daugiausia į Ispaniją, Italiją, Vokietiją, Belgiją, Prancūziją ir Austriją.


Apie SIXT. SIXT yra Europoje pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja. SIXT buvo įkurta 1912 m. Miunchene, Vokietijoje. SIXT veikia daugiau nei 105 šalyse ir iš viso turi 4000 nuomos punktų. SIXT siūlo transporto priemonių išperkamosios nuomos, pilno aptarnavimo automobilių išperkamosios nuomos, transporto priemonių parkų valdymo paslaugas ir konsultacijas. Šiose srityse bendrovė yra technologijų naujovių lyderė.

Apie „SIXT Lietuva". „SIXT Lietuva" buvo įkurta 2010 m. birželį, automobilių parko valdymo bendrovei „Transporent" tapus „Sixt Rent a Car" ir „Sixt Leasing" franšizės partneriu Baltijos šalyse. Bendrovė siūlo automobilių išperkamosios nuomos paslaugas, taip pat kitas su transporto priemonių parkų valdymu susijusias paslaugas pirmaujančioms Baltijos šalių įmonėms daugiau nei septynerius metus. Daugiau informacijos apie bendrovę rasite www.sixt.lt.


Daugiau informacijos:

Mindaugas Savickas
Komunikacijos konsultacijų agentūros
„VRP | Hill & Knowlton"
projektų vadovas
Tel.: (8 5) 2499949, mob. 868405660
El. paštas smindaugas@vrp.lt

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.