Užsisakyti „CityBee“ automobilį bus patogiau
Atnaujinta: 2020-03-09
  • CityBee

Nuo šiol Vilniuje ir Kaune veikiančią „CityBee" dalijimosi automobiliu (car sharing) paslaugą užsisakyti bus patogiau ir greičiau. Tai leis padaryti nauja „CityBee" užsakymo ir vartotojo identifikavimo tvarka „Mokėjimai.lt" sistemoje. Anot „CityBee" veiklos vadovo Aurimo Drūčio, naujoji sistema „CityBee" vartotoju leis tapti vos per kelias minutes.

Kiekvienas, norintis pradėti naudotis „CityBee" paslauga, turės registruotis www.citybee.lt, kaip anksčiau, tačiau nuo šiol jo tapatybė bus patvirtinama per „Mokėjimai.lt" sistemą. Klientas, patvirtindamas savo tapatybę, taip pat galės pateikti sutikimą, kad iš jo sąskaitos „CityBee" galėtų nuskaičiuoti pinigus už naudojimąsi paslauga. Ateityje bus pasiūlyta ir daugiau atsiskaitymo galimybių.

„Tikimės, jog greitesnį ir patogesnį paslaugos užsakymą užtikrinsianti sistema, bus palankiai įvertina ne tik vilniečių bei kauniečių, bet taip pat paskatins „CityBee" naudotis ir kitų miestų gyventojus, kurie asmeniniais ar darbo reikalais lankosi Vilniuje ar Kaune", - sako A. Drūtys.

„CityBee" veiklos vadovo teigimu, klientai netrukus turėtų įvertinti ir dar vieną svarbų šios sistemos pranašumą - „Mokėjimai.lt" sistema ir jos sąsaja su „CityBee" veiks visą parą, be išeiginių.

„Dalijimosi automobiliu paslaugos užsakymas per „Mokėjimai.lt" sistemą bus naudingas ne tik vartotojams, bet ir paslaugos teikėjui - kliento identifikavimas padės garantuoti saugumą „CityBee" paslaugos teikėjui", - sako „Mokėjimai.lt" sistemą administruojančios „EVP International" plėtros vadovas Liudas Kanapienis.

Dalijimosi automobiliu paslauga „CityBee" suteikia galimybę visą parą naudotis automobiliais, prieš tai užsiregistravus internetinėje svetainėje www.citybee.lt ir rezervavus laiką. Beveik per metus „CityBee" dalijimosi automobiliu paslauga jau pasinaudojo daugiau nei 2000 vartotojų. Šiuo metu „CityBee" siūlo 80 automobilių 9 strateginėse Vilniaus ir Kauno miestų vietose. „CityBee" vartotojai važinėjasi „Fiat 500", „Fiat Punto", „Fiat Bravo", „Fiat Ducato" ir BMW 5 serijos modelių automobiliais.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.