Vežėjų gegužinėje – koncertai ant vilkiko ir geriausias Lietuvos alus
Atnaujinta: 2020-03-09
  • IMGP6815__Medium_

Transporto verslo atstovai darbą galės derinti su pramogomis - tokią galimybę jiems siūlo transporto ir logistikos paroda „TransBaltica". Čia pirmą kartą kartu su paroda rengiama „Vežėjų gegužinė".

Daugiausia dėmesio „Vežėjų gegužinėje" sulauks alus, futbolas ir žinomi Lietuvos atlikėjai. Alaus mėgėjų čia lauks apie 20 alaus rūšių, kurias gamina pagrindiniai Lietuvos aludariai: „Švyturio-Utenos", „Kalnapilio-Tauro", „Volfo Engelman" grupės. Prie alaus bus siūlomas specialus lietuviškos ir europietiškos virtuvės meniu, o kaip derinti alų su maistu, pasakos Lietuvos aludarių gildijos prezidentas Saulius Gadalauskas bei alaus someljė Donatas Dobrovolskis.

Lietuvos aludarių gildija parengė ir edukacinę programą. Pasak S. Gadalausko, bus skaitomos paskaitos apie alų, apie jį lydinčius mitus, bus rodomi filmai apie alaus istoriją, gamybą, apie tai, kaip keitėsi alaus butelių dizainas, etiketės, bokalai. Lankytojai galės apžiūrėti ir alaus bokalų, butelių ekspozicijas.

Vežėjų lauks ir originali koncertinė scena - ja taps vilkikas „Mercedes Benz". Šioje neįprastoje erdvėje koncertuos Virgis Stakėnas, Atlanta, „Šarkos", „Pinup Girls".

Neliks nuskriausti ir futbolo gerbėjai - stebėti atrankinių futbolo varžybų į Europos futbolo čempionatą įrašus bus galima specialiai įrengtuose didžiuliuose ekranuose.

Šventę ves dainininkė ir renginių vedėja Laima Tamulytė, geriau žinoma kaip Mama Rock‘n‘roll. Ji lankytojus nuolat informuos apie artėjančius koncertus, edukacinius renginius, pasakos kas vyksta parodoje.

Kaip teigia parodos projekto vadovė Saulė Skacevičienė, šia švente vežėjams norėta sukurti originalią erdvę bendravimui, verslo reikalams aptarti, o kartu - ir nekasdienę nuotaiką, poilsį. „Vežėjų gegužinė" rengiama kartu su kūrybos namais ELITAZ ir Lietuvos aludarių gildija.

Paroda „TransBaltica" vyks gegužės 22-24 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Šiemet parodoje dalyvaus per 60 kompanijų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Suomijos, Vokietijos. Įėjimas į parodą nemokamas.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.