Vilniaus senamiestyje įsteigta nauja „eCito“ automobilių aikštelė
Atnaujinta: 2020-03-09
  • IMG_4123
  • IMG_4121

Dalinimosi automobiliu paslauga „eCito" vis labiau populiarėja Vilniuje, todėl šiandien strateginėse sostinės vietose pradedamos steigti naujos „eCito" automobilių stovėjimo aikštelės. Pirmoji tokia stovėjimo aikštelė, itin patraukli sostinės centre gyvenantiems ar dirbantiems vilniečiams, įkurta adresu Gedimino pr. 9.
Joje stovinčiu „eCito" automobiliu gali naudotis Totorių, Odminių gatvėse ar Gedimino prospekte gyvenantys miestiečiai bei Jogailos, Vilniaus gatvėse ar Gedimino prospekte dirbantys žmonės. Patogu naudotis šioje stovėjimo aikštelėje esančiu „eCito" automobiliu bus ir viešbučiuose gyvenantiems užsienio svečiams, į Vyriausybės kanceliariją su reikalais vykstantiems asmenims.
„Nuo pat dalinimosi automobiliu paslaugos teikimo pradžios, dažnai sulaukdavome klausimų, kada „eCito" automobiliai įsikurs senamiestyje. Gedimino prospekte įkurta nauja stovėjimo aikštelė - mūsų atsakas į šiuos klausimus. Tai pirmoji, itin reikalinga „eCito" automobilių stovėjimo aikštelė daug laiko centre praleidžiantiems žmonėms. Esame numatę senamiestyje steigti ir daugiau tokių aikštelių", - teigia Rolandas Statulevičius, bendrovės „Ekomobility" generalinis direktorius.
Pasak R. Statulevičiaus, neseniai įdiegta ir dar viena naujovė, susijusi su „eCito" kainodara - nuo šiol siūlomas naujas ir dar patrauklesnis automobilio nuomos paketas naktį. Šį mokesčio pokytį labai vertina senamiestyje dirbantys žmonės, kurie neretai susiduria su parkavimosi problemomis: atvažiavus kiek vėliau visos nemokamos vietos užimtos, o mokėti už automobilio stovėjimą visą dieną yra brangu Dabar galima išsinuomoti „eCito" darbo dienos parai ir taip išsprendžiamos problemos susijusios su automobilio parkavimu centre.
Be naujos aikštelės Gedimino prospekte, du „eCito" automobilius galima pasiimti iš Konstitucijos pr. 3 esančios stovėjimo aikštelės. Ši „eCito" stovėjimo vieta labiausiai aktuali Europos prekybos centro svečiams ir verslo centro darbuotojams bei „Vilniaus Verslo Uoste" ar savivaldybėje dirbantiems asmenims.
Neseniai buvo įsteigta ir nauja „eCito" automobilių aikštelė prie verslo centro „Alfa". Šiuo metu bendrovė savo automobilių parke turi 10 „eCito" automobilių. Rezervavus „eCito" automobilį internetu galima pasirinkti patogiausią aikštelę iš septynių stovėjimo vietų: Ukmergės g. 283B, „Eika" (Goštauto g. 40A), „Green Hall" (Upės g. 21), „Vilniaus Verslo uostas" (Konstitucijos pr. 3), Gedimino pr. 9, „Alfa" (V.Gerulaičio g. 1) ir Vilniaus oro uosto. Ateityje numatoma teikiamą paslaugą plėsti ir į kitus šalies miestus.
Įmonė „Ekomobility" pirmoji Lietuvoje pradėjo teikti „eCito" dalinimosi automobiliu paslaugą. Ši bendrovė užsiima ir kitomis inovacijomis automobilių verslo srityje - ji parduoda elektra varomas transporto priemones.

Daugiau informacijos:
Agnė Ivanauskaitė,
Terrier | online & offline communications
Tel: +370 686 96520, E-mail: agne@leterrier.lt

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.