Vilniuje sulaikyti automobilių vagys
Atnaujinta: 2020-03-09
  • grot__daug

Šiandien bendras Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos ir Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos poskyrio ekipažas sulaikė du automobilio „VW Transporter" vagis.

Apie 4.15 val. Vilniaus r., Avižienių sen., Užubalių k. patruliuojantys pareigūnai pastebėjo nuo kelio Vilnius-Panevėžys nuvažiuojančius du automobilius „Hyundai" ir „VW Transporter". Pareigūnams kilo įtarimas, kad automobilis „VW Transporter" gali būti vogtas, nes prieš tai buvo gavę pranešimą, kad Vilniuje, Žadeikos g. buvo pasikėsinta pavogti VW markės automobilį. Įtarimą sustiprino ir tai, kad automobilis „Hyundai" paskui save tempė gabalą troso. Pareigūnai nedelsdami nusprendė patikrinti. Tačiau minėti automobiliai staigiai pasuko į Bukiškio k., gilyn į tamsą. Mokyklos g. pareigūnai pastebėjo stovintį „Hyundai", kurio vairuotojas, spausdamas stabdžių signalus, laukė savo bendrininko. Tačiau jam teko nusivilti - vilnietį J. T., gim. 1984 m., pareigūnai sulaikė.

Beieškodami antrojo automobilio, kieme Sodų g. pareigūnai pastebėjo ir „VW Transporter", tačiau šio automobilio vairuotojas pareigūnams transporto priemonės dokumentų nepateikė ir kalbėti atsisakė. Apie galbūt vogtą automobilį pareigūnai pranešė Vilniaus aps. vyriausiajam policijos komisariatui. Netrukus paaiškėjo, kad šis automobilis pavogtas Vilniuje, Gabijos g. Pareigūnai išsiaiškino, kad pavogtąjį „VW Transporter" vairavo vilnietis J. I., gim. 1982 m., o „Hyundai" salone, ant kilimėlio, aptiko pavogto automobilio magnetolą.

Trisdešimtmetis ir dvidešimt devynerių vyrai sulaikyti.

Vilniaus VPK informacija

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...

Automobilių vagysčių industrija

Paradoksalu, tačiau automobilių vagystės...

Vagysčių mažėja, tačiau ne taip greitai, kaip norėtųsi

Automobilių bei transporto priemonių vagystės šalies kriminalinių nusikaltimų struktūroje užima žymią vietą.

Pasaulinės automobilių pramonės laukia nauja krizė?

Įvertinus tai, kad dauguma Japonijos gamyklų vis dar nedirba, klausimas tampa labai aktualus

Automobilių vagies prisipažinimas

Rusijos žiniasklaidoje pasirodė įdomus straipsnis, kurio autorius teigia gavęs interviu iš automobilių vagystėmis užsiimančio žmogaus.

Paroda „ALT 2009“

Fotoreportažas

Montuojame automobilio saugos sistemą (signalizaciją)

Atminkite, kad viską reikia daryti itin kruopščiai ir kiekvieną darbą pasitikrinti bent kartą.

Kauno autodienos 2008

Fotoreportažas iš parodos „Kauno autodienos 2008”.