Visa tiesa apie naująjį „Toyota Corolla“ modelį
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Corolla_Detail_12
  • Corolla_Location_04
  • Corolla_Location_06
  • Corolla_Location_08
  • Corolla_Location_11
  • Corolla_Studio_01

Per paskutiniuosius penkiasdešimt metų pasaulyje parduota daugiau nei 40 mln. "Toyota Corolla" automobilių. Teigiama, jog tai didžiausias iki šiol parduotų to paties modelio automobilių  skaičius. Šią vasarą pristatoma jau vienuoliktos kartos „Corolla".

Kuo gi ji nustebins?

Padidėjusi erdvė

Naujasis, 11 kartos „Corolla" modelis padidėjo: tapo 8 cm ilgesnis, 1,5 cm platesnis už ankstesnės kartos automobilius. Jis tapo ir 0,5 cm žemesnis, tam kad automobilis būtų dar stabilesnis kelyje. Naujosios „Corolla" ratų bazė nuo šiol 10 cm ilgesnė  (2 700 mm) - lyginant su pirmosios kartos modeliu. Padidinus automobilio ilgį,  bei minėtą ratų bazę, atsirado 9,2 cm daugiau vietos galinių sėdynių keleivių kojoms. Šis atstumas naujajame modelyje sudaro 706 mm ir yra didžiausia savo klasėje. Svarbu paminėti, jog naujojo modelio bagažinė taip pat didesnė nei ankstesniuose modeliuose.

Naujas išorės ir vidaus dizainas

Maloniai nustebins pasikeitusi automobilio forma. Naujajam dizainui būdingos aiškios linijos ir harmoningos proporcijos,  tad naujoji „Corolla" atrodo itin elegantiškai ir šiuolaikiškai.

Priekiniuose žibintuose sumontuotos dieninės LED šviesos. Pagerėjo ir automobilio aerodinaminės savybės, oro pasipriešinimo koeficientas dabar vos 0,27, vietoje ankstesnio 0,29 - tai ženklus pasikeitimas.

„Corolla" salonas ištaigesnis ir erdvesnis nei anksčiau. Horizontalus prietaisų skydelis pabrėžia salono plotį. Bendrą vaizdą papildo sidabro spalvos detalės ir apvadai, prietaisų skydelį dalijantys į aiškias zonas. Melsvos spalvos salono apšvietimas dera prie panaudotų medžiagų ir suteikia prabangos jausmą.

Vairavimo malonumas

Šis modelis gaminamas su trimis varikliais: 1,33 l. - 73 kW, 1,6 l. - 97 kW ir 1,4 l. - 66 kW turbodyzeliniais varikliais. Visi varikliai komplektuojami su šešių pavarų dėže. 1,6 l. modelis su „Valvematic" benzininiu varikliu bus leidžiamas su „Multidrive S" automatine pavarų dėže, 1,4 l. „D-4D" turbodyzelinis variklis su laiko patikrinta „MultiMode" transmisija.

Šiuolaikinės technologijos

Naujoji „Corolla" galės pasigirti ir technologijos naujovėmis: „Bluetooth®" laisvųjų rankų įranga, galinio vaizdo kamera, dviejų zonų automatiniu oro kondicionieriumi bei išmaniąja automobilio statymo sistema su priekiniais ir galiniais davikliais. Naujajame automobilyje, pradedant „Active" komplektacija, montuojama multimedijos sistema su jutikliniu ekranu „Toyota Touch 2".

Išmaniąją automobilio statymo sistemą SIPA (angl. „Simple Intelligent Park Assist") bus galima įjungti paspaudus vos vieną mygtuką. Vairuotojui nieko nedarant, tik stebint automobilio greitį,  sistema pati pasuks vairą ir nukreips automobilį į statymo vietą. Maloniai nuteiks ir išmanioji užvedimo sistema bei „Follow Me Home" priekinių žibintų sistema, kuri dar  30 sekundžių apšviečią kelią, po to, kai užrakinamos automobilio durelės.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: