TURBOSERVISAS, UAB

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-5-2302523, +370-698-83843

Faksas

+370-5-2303615

El. paštas

info@turboservisas.lt

Įmonės svetainės

http://www.turboservisas.lt

Turbokompresorių - turbinų remontas, Turbokompresorių - turbinų pardavimas. Turbinos Garrett Holset KKK IHI Turbokompresoriai.

Uždaroji akcinė bendrovė "TURBOSERVISAS" pradėjo savo veiklą 1995 metais. Ši įmonė pirmoji Lietuvoje pradėjusi restauruoti turbokompresorius. Įmonės steigėjas ir dabartinis direktorius yra Albertas Pundys.

Idėja restauruoti turbokompresorius kilo neatsitiktinai, 1994 metais varžybose Lenkijoje treniruočių metu sugedo Ford Escort Cosworth turbokompresorius. Atsarginė turbina taip pat buvo sugedusi. Nestartuoti varžybose būtų buvę apmaudu, nuvykus tokį tolimą kelią iki Lenkijos Poznanės trasos, todėl nieko daugiau neliko kaip pabandyti  iš dviejų turbinų padaryti vieną. Turbokompresoriaus remonto kokybė nebuvo aukšta, bet varžybų tempą išlaikė.

Iki tada Lietuvoje buvo manyta, kad turbokompresoriaus restauruoti neįmanoma, ši nuomonė po truputi pradėjo blėsti.

Šiuo metu įmonėje dirba  18 darbuotojų, kurių kvalifikacija yra nuolatos keliama. Taip pat papildomas ir atnaujinamas literatūros paketas bei reikalingi prietaisai.

Įmonė  gali suremontuoti Garrett, Holset, Schwitzer, KKK (Borg Warner Turbosystems), taip pat Mitsubishi, Toyota, IHI, ir kitokius turbokompresorius. Taip pat atliekame visų tipų turbokompresorių diagnostiką. Geriausiomis kainomis galime pasiūlyti naujus turbokompresorius.

Nuo 2003 m. pabaigos UAB "Turboservisas" Yra oficialus turbokompresorių gamintojo "Holset" atstovas Lietuvoje.


Mūsų atliekamos paslaugos:

  • Visų tipų turbokompresorių diagnostika.
  • Visų tipų turbokompresorių remontas.
  • Visų tipų turbokompresorių pardavimas.
  • Turbokompresorių išmontavimas/įmontavimas lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams, kurių maksimalus aukštis neviršyja 2,55 m. Paslauga atliekama iš anksto užsirašius į servisą.
  • Turbokopresoriaus sudaromo slėgio matavimas  lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams, kurių maksimalus aukštis neviršyja 2,55 m. Paslauga atliekama darbo dienomis nuo 8.00 iki 12.00 ir nuo 14.00 iki 17.00 val. Šios paslauga kainuoja nuo 10 iki 50 litų, priklausomai nuo automobilio modelio.
  • Jei jus sudomino turbokompresoriaus remontas ir jūs gyvenate ne Vilniuje. Sugedusį turbokompresorių jūs galite atsiųsti remontui per siuntų tarnybas Nege, DPD, Venipak, Lexsystem ir kt. Taip pat jūs galite pasinaudoti autobusų stoties siuntų skyriaus (SVC) teikiamomis paslaugomis. Mūsų tiekėjas jūsų turbokompresorių mielai paims iš Vilniaus autobusų stoties siuntų skyriaus terminalo ir pristatys remontui.

Turbokompresoriai, jų gedimai ir remontas

Labai tikėtina, kad su turbokompresoriumi anksčiau ar vėliau susidurs kiekvienas automobilininkas...

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: