10 puspriekabės panaudojimo būdų
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Puspriekab__s

Vilkikų traukiamos puspriekabės tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti vienodos ir niekuo neišsiskiriančios. Austrijos koncernas „Schwarzmüller" kviečia pažvelgti, ką puspriekabės slepia viduje.
Koncernas „Schwarzmüller" pritaikydamas pasaulyje vyraujančias naujoves konstruoja ir gamina ekonomiškas, patvarias, išskirtinių savybių, aukščiausios kokybės transportavimo puspriekabes. Joms būdinga didelė talpa, galimybė važiuoti didelius atstumus nuo pasikrovimo iki išsikrovimo vietos.
Papildomai montuojami priedai leidžia klientams prisitaikyti transporto priemonę pagal savo individualius poreikius. Koncernas „Schwarzmüller" pateikia keletą patarimų, kaip tinkamai išnaudoti puspriekabę:

1. Reklama ant puspriekabės tento

Tentas yra itin patvari medžiaga mechaniniams ir klimato svyravimams. Iš toli gerai matomas ir akį traukiantis vaizdas - vienas iš būdų, kaip įmonės gali padidinti žinomumą ir pritraukti klientų.

2. Galima vežti paletes, smulkius ar stambesnius krovinius

Puspriekabėse gali būti komplektuojami daliniai ar pilni kroviniai - nuo 1 iki 33 euro palečių.

3. Medžio skiedrų, granulių gabenimas

Miško skiedrų gamyba įgauna pagreitį, todėl tikėtina, kad didės tokių medžiagų transportavimas. Todėl puspriekabė gali būti pritaikyta į skiedrovežį biokurui gabenti, į kurį supilamos skiedros. Skiedrovežis tik iš išorės atrodo kaip paprasta puspriekabė - iš tiesų joje sumontuotos specialios judančios grindys, kurios išstumia skiedras ir padeda greičiau krovinį iškrauti.

4. Temperatūrinių krovinių transportavimas

Puspriekabėmis taip pat gabenami įvairūs kroviniai, kuriems reikalingas atitinkamas temperatūrinis režimas. Tačiau nereikia pamiršti tinkamai suderinti temperatūrinio režimo krovinių gabenimo sąlygų (greitai gendančių, cheminės sudėties ar sausų), kad krovinys būtų pristatytas geriausios kokybės.

5. Ritinių gabenimas

Šio krovinio gabenimui reikalingi specialūs įrenginiai: grioveliai, atraminės struktūros, nuožulnios dalys, neslystantys kilimėliai. Apskritai visais atvejais ritinių gabenimui rekomenduojama atkreipti dėmesį į griovelio plotį, gylį, tarpą tarp ritinio ir griovelio dugno, atramų įtvirtinimą krovimo paviršiuje bei tvirtinimo diržus.

6. Drabužių gabenimas

Tekstilės gaminių, medžiagų rulonų ir pakabinamų drabužių pervežimas - ganėtinai speciali transportavimo rūšis. Tai atliekama tam tikromis puspriekabėmis. Jos gali turėti mechaninius užraktus, garsinę signalizaciją ar nuo dulkių saugančią užuolaidą - visa tai užtikrina saugų krovinių pervežimą.

7. Krovinių gabenimas dviem aukštais

Kroviniai būna įvairiausių dydžių ir išmatavimų - ilgi, trumpi, lengvi, sunkūs - dviaukštės puspriekabės universalumas leidžia pakrauti krovinius taip, kad jie būtų sukrauti dviem aukštais, bet vieni su kitais nesiliestų, nebūtų „gniuždomi" ir būtų pilnai išnaudotas puspriekabės tūris.

8. Konteinerių gabenimas

Pagal konteinerių išmatavimus galima pasirinkti tam tikras platformas, kuriomis ir bus gabenamas šis krovinys. Konteineris atgabentas jūrų ar geležinkelio transporto būdu - iki tikslo vietos pristatomas būtent vilkiko su platforma.

9. Pavojingų krovinių gabenimas

Pavojingieji kroviniai vietiniais ir tarptautiniais maršrutais keliais vežami pagal Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinio vežimo keliais (ADR) reikalavimus. Pavojingi kroviniai skirstomi į klases: 2, 3, 4.1, 4.3, 5, 6.1, 8, 9. Sprogiosios medžiagos ir gaminiai, degiosios kietosios medžiagos, toksiškos ar oksiduojančios medžiagos - tokie kroviniai gabenami tik su ADR sertifikatus bei įrangą turinčiomis puspriekabėmis.

10. Skystų produktų gabenimas

Cisternomis-puspriekabėmis gali būti gabenami tiek neutralūs, tiek pavojingi kroviniai. Tokiu būdu dažniausiai yra transportuojama: aviacinis kuras, dyzelinis kuras - biodyzelinas, benzinas, glicerinas, panaudoti atidirbti tepalai, bazinė alyva, klijai, lateksas, įvairi rūgštis, acetonas, peroksidas, bitumas, langų ploviklis; monoetilenglikolis (antifrizas), sieros, druskos, azoto, dervos, dažai, klijai, pesticidai, įvairūs cheminiai priedai.

Transporto priemonės pritaikymas, tiekimo patikimumas ir logistikos paslaugos - tai svarbus gamintojo ir vartotojo tarpusavio pasitikėjimo veiksnys, nulemiantis bendradarbiavimo trukmę. Kam naudoti netinkamą transporto priemonę, jeigu kita jūsų puspriekabė gali būti pritaikyta pagal jūsų poreikius iš „Schwarzmüller" transporto priemonių gamos?

 

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

18 netikėtų faktų iš turiningo „Transit“ gyvenimo

Neįtikėtini „Ford Transit“ gebėjimai: jis plaukė, gerino greičio rekordus, vežė dramblius ir futbolo komandas

Krovinių gabenimas automobiliais – privalumai ir transporto tipai

Kalbant apie populiariausius ir plačiausiai naudojamos ...

Diskiniai sunkvežimių stabdžiai

Šiandien pakalbėsime apie konstrukciją, sutinkamą tiek priekiniuose, tiek ir...

Kėdainiuose paaiškėjo geriausi sunkiojo transporto vairuotojai

Išmoningai pagerbti ne tik pagrindinių varžybų laimėtojai...

Kėdainiuose – XVI-oji sunkiojo transporto vairuotojų šventė

Šeštadienį, rugsėjo 7 d., šalia Kėdainių esančiame...

Sekimo funkcija transporto biržos TimoCom elektroniniame žemėlapyje TC eMap®

Transporto logistikos parodoje Miunchene, TimoCom ...

Vilkiko vairuotojo darbo vietos organizavimas

Krovinių transportavimo proceso efektyvumui nemažai įtakos turi ...

Klasikiniai miškovežiai

Miškovežis - didelis, galingas sunkvežimis, pervežantis rąstus, medieną ir ...

„Mercedes Benz Citan“ karavanas Vilniuje

Europoje „Citan" pristatymas įvyko 2012 m. pabaigoje...

Naujasis „Volvo FMX“: novatoriški sprendimai našesniems darbams statybų aikštelėse

Miunchene, Vokietijoje, vykstančios parodos „Bauma" metu pristatytas...