Atnaujintas „Hyundai i40“ jau Lietuvoje
Atnaujinta: 2020-03-09
  • i40sedan_gallery_5_2016
  • i40_both_gallery2_2016
  • i40_sedan_gallery_3_2016
  • i40gallery7_2016
  • i40sedan_gallery4_2016

Į automobilių prekybos bendrovės „Inchcape Motors" saloną atriedėjo atnaujintas „Hyundai i40" - sedanas ir universalas. Šis automobilis patenkins racionalaus ir atsakingo pirkėjo poreikius - ekonomiškas ir draugiškas aplinkai, atitinkantis aukščiausius saugumo reikalavimus, patogus ir šiuolaikiško dizaino.

 

Abi atnaujinto „Hyundai i40" kėbulo versijos pasižymi drąsa ir stiliumi. „i40" veidas - išraiškingi priekinių žibintų moduliai, šešiakampės priekinės grotelės ir rūko žibintai su LED.

 

Klientai įvertins atnaujintą „i40" variklių liniją ir naują 7 pakopų pavarų dėžę su dviguba sankaba. Automobilis ne tik taupys degalus ir vartotojo piniginės turinį - šio automobilio vairuotojas džiaugsis dinamiškumu ir važiavimo komfortu. Varikliai atitinka „Euro 6" taršos standartą, o išskirtinė „Blue Drive" technologija užtikrina mažesnes degalų sąnaudas bei ekologiškumą.

 

Naujame „i40" įmontuotos pažangiausios technologijos, palengvinančios vairuotojo gyvenimą kiekvienoje kelionėje. Važiavimo komfortą ir saugumą, ypač ilgose trasose, netruks pajausti ne tik vairuotojas, bet ir keleiviai - salonas pasižymi erdvumu, o visos jame esančios sėdynės yra šildomos.

 

Automobilis puikiai tiks šeimai ar užkietėjusiam keliautojui. Naujojo „Hyundai i40" salono matmenys yra vieni didžiausių šioje automobilių klasėje. Sedano 525 litrų talpos bagažinė yra viena geriausių savo klasėje, o universalo bagažinės talpa kinta nuo 553 litrų su pakeltais visų sėdynių atlošais iki 1719 litrų su nuleistais galinių sėdynių atlošais.

 

„Hyundai i40" įmontuotos modernios saugumo sistemos - išvengimo, juostos laikymosi, saugaus greičio informavimo ir daugelis kitų, privalomų automobiliuose - padės nepakliūti į bėdą, o 9 oro saugos pagalvės ir vaikų saugos kėdučių tvirtinimo sistema ISOFIX užtikrins didžiausią keleivių saugumą. Kuriant saugumo užtikrinimo įrangą, buvo siekiama aukščiausio 5 žvaigždučių įvertinimo „Euro NCAP" testuose.

 

Tiek pirkdamas sedaną, tiek universalą, pirkėjas galės pasirinkti, kokia širdis plaks po patikimo jo kelionės draugo variklio gaubtu. Lietuvos pirkėjams siūlomos trys variklio versijos: benzininis GDi 1,6 litro/135 AG su 6 pakopų mechanine pavarų dėže ir du dyzeliniai CRDi 1,7 litro tūrio varikliai, kurių vienas 116 AG su 6 pakopų mechanine pavarų dėže, o antrasis - 141 AG, 7 pakopų pavarų dėže su dviguba sankaba. 

 

Prekyba naujuoju „Hyundai i40" jau prasidėjo. Automobilio kaina „Inchcape Motors" salonuose prasideda - sedano nuo 20 490 eurų, universalo nuo 21 490 eurų.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Paskutinės klasikinių sedanų dienos?

Sedanas -kėbulo forma, kuri dešimtmečiais asocijavosi su automobiliais.

„Hyundai ix35“ – pažindinamės iš naujo

Labai pravartu po pertraukos vėl sėsti prie...

„Hyundai“ arba bandomasis važiavimas kitaip

Mūsų regiono sąlygomis daugumas bandymų...

Korėjietiškų automobilių eksportas gali nutrūkti

Potencialūs korėjietiškų automobilių pirkėjai gali nemaloniai nustebti sužinoję, kad savo mėgstamo modelio gali ir nesulaukti.

Trumpai apie „KIA“

„Kia“ – Pietų Korėjos įmonė, gaminanti lengvuosius automobilius ir sunkvežimius.

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: