„Firestone Winterhawk 3“ padangos puikiai pasirodė ADAC žiemos padangų teste
Atnaujinta: 2020-03-09
  • 2013_FS_Winterhawk3_3-4_NewRotation_CMYK
  • FS_W13_WH3_CAR
  • GT__-Testsiegel_Page_2
  • Logo_ACE_PLS_09-2013_Firestone_NEU

Naujausi nepriklausomi žiemos padangų testų rezultatai įrodė dar vienų „Firestone" padangų - naujųjų „Winterhawk 3" - išskirtinumą. Trijų Europos automobilių klubų lyderių ADAC, TCS ir ÖAMTC surengtame 2013 m. žiemos padangų teste „Winterhawk 3" 185/60 R15 T dydžio padangos užėmė antrąją vietą, kurią padėjo iškovoti puikios savybės važiuojant apsnigta, apledėjusia, šlapia ir sausa kelio danga.

„Firestone Winterhawk 3" padangos teste surinko 2.1 taško, nuo gerokai didesnėmis kainomis pasižyminčio lyderio atsilikdamos vos 0,1 balo. Šios padangos, beje, tarp 17 kitų padangų yra pristatomos kaip galinčios pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

„Labai gerai subalansuotos, išskirtinai geros važiuojant tiek sausu, tiek šlapiu keliu, geros savybės važiuojant ledu, minimalus dėvėjimasis." (ADAC Žiemos padangų testas 2013, 09/2013).

ADAC testuotojų komanda įvertino ne tik puikias „Winterhawk 3" padangų savybes, bet ir kainą. Bendrame Europos automobilių klubo ACE ir Vokietijos nepriklausomos  techninės priežiūros asociacijos GTÜ surengtame žiemos padangų teste, tarp bandomų 9 padangų „Firestone Winterhawk 3" padangos užėmė pirmąją vietą.

„Per 100 savo egzistavimo metų „Firestone" visuomet ieškojo inovacijų. Ir į naująsias „Winterhawk 3" padangas mes sudėjome viską, kas geriausia: tobulą balansą tarp saugumo ir efektyvumo, puikias savybes važiuojant žiemos sąlygomis. Paskutinio testo rezultatai mums yra ne tik apdovanojimas už sunkų darbą, bet ir ryškus ženklas, kad puikios  savybės ir gera kaina gali eiti koja kojon", - sakė „Bridgestone Europe" korporacijos ir prekės ženklo komunikacijos generalinis direktorius Jake Rønsholt.

Norėdami sužinoti daugiau apie naujausias „Firestone" žiemos padangų technologijas apsilankykite internetinėje svetainėje: www.firestone.eu/en/winter.

Metas keisti padangas į žiemines

Žiemos testo rezultatai skelbiami kaip tik tuo metu, kai Europoje artėja laikas keisti padangas į žiemines. Nukritus oro temperatūrai ir artėjant padangų keitimo metui pirkėjai didelį dėmesį skiria nepriklausomų testų rezultatams ir renkasi jų transporto priemonei važiavimo stiliui ir gyvenamosios vietos klimato sąlygoms geriausiai tinkančias padangas.

Žieminės padangos yra ne tik nepalyginamai efektyvesnės už vasarines važiuojant eismo sąlygomis, kai temperatūra dažnai nukrenta žemiau nulio, bet ir gali pasiūlyti geresnį sukibimą bei didesnį saugumą. „Bridgestone" vidiniai testai, kurios rengia trečiosios šalys*, parodė, kad lyginant žiemines ir vasarines padangas, vasarinių padangų stabdymo kelias yra net tris kartus ilgesnis!

Štai kodėl „Bridgestone" rekomenduoja pakeisti padangas į žiemines nelaukiant, kol iškris pirmasis sniegas, bet vos atšalus orams.

* Testą rengė nepriklausomas „Bridgestone" testavimo centras. Kelio danga: sniegas. Stabdymas važiuojant nuo 35 km/h iki 5 km/h. Padangos: 225/55 R16 95W „Bridgestone" (vasarinės) ir 225/55 R16 99H XL „Bridgestone" (žieminės, nedygliuotos). Transporto priemonė: „Audi A4". „Test World", Ivalo, Suomija, 04/2009.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų