„Jaguar“ visureigis dar negaminamas, bet apdovanojimus jau gauna
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Jaguar_1
  • Jaguar_2
  • Jaguar

Vokietijos mieste Štutgarte vykusioje tradicinėje automobilių interjero dizaino parodoje „Automotive Interiors Expo 2014" koncepcinio sportinio miesto visureigio „Jaguar C-X17" salonas buvo išrinktas geriausiu koncepcinių modelių kategorijoje. Frankfurto automobilių parodoje pirmą kartą parodytame koncepciniame C-X17 taip pat išbandytas būsimo kompaktiško sedano XE naujos architektūros aliuminio monokokas.

 

„Aš nepaprastai džiaugiuosi šiuo apdovanojimu. Bet kurio naujo modelio salonas turi atspindėti klasikines „Jaguar" vertybes - inovatyvumą, aukštą technologinį lygį ir su niekuo nesupainiojamą stilių bei laikui atsparią prabangą. Visa tai suderinti yra sudėtinga, tačiau mums pavyko", - sakė „Jaguar" dizaino direktorius Ianas Callumas.

 

Štutgarto paroda yra svarbiausias metų renginys automobilių interjerų kūrėjams, dizaineriams bei konstruktoriams, čia atsiskleidžia naujausios salonų mados, techniniai sprendimai, medžiagos ir technologijos.

 

Iš specializuotų leidinių žurnalistų sudaryta žiuri geriausius salonus renka dar tik trečius metus, tačiau apdovanojimas jau dabar laikomas prestižiniu.

 

Apdovanojimų komisijos vicepirmininkas ir žurnalo „Engine Technology International" redaktorius Deanas Slavnich pažymėjo, kad C-X17 į naują lygį pakylėjo interaktyvumo suvokimą.

 

„Teisėjai taip pat įvertino pastangas sklandžiai sujungti naujausias technologijas su prabangiomis rankų darbo apdailos medžiagomis. Unikali interaktyvaus paviršiaus priekinė konsolė suteikia naujų galimybių lytėjimui, nes jos paviršius padengtas tarpusavyje susijusiais liečiamaisiais ekranais. Konsolė tampa svarbiausiu komunikacijos įtaisu, nes per ją visi automobilio keleiviai gali prisijungti prie lokalaus Wi-Fi tinklo ir keistis informacija, vaizdu ir garsu iš savo išmaniųjų telefonų. Svarbu pažymėti, kad interaktyvi konsolė pritaikyta ne tik priekinės eilės, bet ir gale sėdintiems keleiviams, kurie tampa lygiaverčiais sistemos vartotojais", - kalbėjo D.Slavnich.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

Paskutinės klasikinių sedanų dienos?

Sedanas -kėbulo forma, kuri dešimtmečiais asocijavosi su automobiliais.

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

Tendencijos ir priežastys: išnyksiantys automobilių prekių ženklai

Panašu, kad kai kurie automobilių prekių ženklai nebepritampa prie besikeičiančios situacijos.