Koncepcinis modelis „Kia SPORTSPACE“ skuba į Ženevą
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Kia_Sportspace_Concept_-_Interior_-_2
  • Kia_Sportspace_Concept_-_Exterior_-_1

Kovo 3 d. Ženevoje prasidėsiančioje 85-ojoje tarptautinėje „Salon International de l'Automobile" automobilių parodoje „Kia Motors Europe" žada praskleisti uždangą nuo naujo ir labai modernaus koncepcinio modelio „Kia Sportspace". 

Kiekvienas kelionėms sukurto „Sportspace" centimetras buvo apgalvotas ir pritaikytas ypatingai maloniam ir patogiam važiavimui, patiriant kuo mažiau streso. Tai pats geriausias pasirinkimas ilgiems, tačiau nenuobodiems savaitgaliams. 

Vadovaujant vyriausiajam „Kia Europe" dizaineriui Gregory Guillaume, Frankfurto dizaino studijoje sukurtas „Sportspace" pasižymi išties unikaliomis linijomis. Šio modelio pagrindinė misija - įrodyti, kad stilingas automobilis tuo pačiu gali būti erdvus ir funkcionalus bei dėl to nebūtina aukoti puikių važiavimo savybių, manevringumo ir ekonomiškumo. 

Tradicinius „Kia" bruožus - „tigro nosies" formos groteles, preciziškas proporcijas ir glotnius paviršius - paveldėjęs „Sportspace" gali pasigirti drąsiomis, dinamiškomis linijomis ir stabilaus keliautojo laikysena. Be to, šis modelis džiugina aukštu komforto lygiu bei praktiška ir didele erdve bagažui. 

„Mūsų tikslas buvo sukurti visiškai kitokį kelionėms skirtą automobilį, tinkantį aktyviems žmonėms, kuriems reikia erdvės bagažui aktyviam savaitgaliui, tačiau dėl jos nenori aukoti stilingumo, komforto ir sportiškumo", - aiškino „Kia Europe" vyriausiasis dizaineris Gregory Guillaume. 

Daugiau informacijos apie šį automobilį atskleisime kovo 3 d. prasidėsiančioje Ženevos automobilių parodoje.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Korėjietiškų automobilių eksportas gali nutrūkti

Potencialūs korėjietiškų automobilių pirkėjai gali nemaloniai nustebti sužinoję, kad savo mėgstamo modelio gali ir nesulaukti.

Trumpai apie „KIA“

„Kia“ – Pietų Korėjos įmonė, gaminanti lengvuosius automobilius ir sunkvežimius.

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

„Kia Sorento“ (2002 - 2009) – svečias iš Korėjos

„Kia Sorento" rinkoje pasirodė 2002 m. ir iškart tapo...

Naujų automobilių salonai nuodingi

Paaiškėjo, kad pavojingi ir nauji automobiliai.