Kritikos sulaukė garsieji Vokietijos autobanai
Atnaujinta: 2020-03-09
  • autobANAS

Vokietijos keliai, ilgą laiką buvo vadinami vienais geriausių pasaulyje, tačiau paskutiniu metu jie sulaukia nemažai kritikos. Vokietijos prekybos ir pramonės rūmų prezidentas Erikas Švaitceris pareiškė, kad magistralinių kelių būklė kasmet blogėja, o kasmetiniai kelių dangos priežiūrai reikia mažiausiai 2,5 mlrd. eurų.

Pasak prezidento, norint plėsti kelių tinklą ir tiesti naujus kelius per artimiausius 10 metų reiktų mažiausiai 22 mlrd. eurų. Su šiuo teiginiu sutiko ir Vokietijos transporto ministras Peteris Ramzaueris, kurio teigimu, valdžia per ilgai ignoravo akivaizdžias, su kelių būklę susijusias, problemas.

Autobanų danga nepatekinti ir žemesnio lygio valdininkai. Šiaurės Reino Vestfalijos žemės transporto ministras Michaelis Grošekas tiesiai pareiškė, kad „Vakarų Vokietijos kelių būklė - tragiška", norint, kad padėtis pasikeistų, kasmet į tai reikia investuoti apie 7,2 mlrd. eurų.
Kaip vieną iš galimų problemos sprendimo variantų valdininkai siūlo apmokestinti keliones autobanais ir padidinti mokesčius krovininio transporto savininkams.

Parengta pagal užsienio spaudą

 

Autoreviu.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "IKS" sutikimo draudžiama

 

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Krovinių gabenimas automobiliais – privalumai ir transporto tipai

Kalbant apie populiariausius ir plačiausiai naudojamos ...

Sekimo funkcija transporto biržos TimoCom elektroniniame žemėlapyje TC eMap®

Transporto logistikos parodoje Miunchene, TimoCom ...

„Mercedes Benz Citan“ karavanas Vilniuje

Europoje „Citan" pristatymas įvyko 2012 m. pabaigoje...

Ekonomiškas vilkikų vairavimas

Iniciatyvą parėmė vairuotojų mokymą važiuoti taupiai visokeriopai skatinanti nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija

Ar krovininiai automobiliai gali važiuoti taupiai?

Vairuotojų mokymą važiuoti taupiai visokeriopai skatina nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija...

Darbdaviai atranda naujų įdarbinimo būdų

Nedarbo lygiui šalyje siekiant per 13 proc...