Naujasis „Kia“ modelis išlaikys projektinį pavadinimą
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Naujasis_Kia_Soul_modelis_22_geguzes_2008__Small_

Naujas „Kia Soul“ modelis apeliuos į tuos, kurių „jauna širdis“

„Kia Soul“ pasaulinė premjera įvyks Paryžiaus automobilių parodoje spalio mėnesį

Norintiems save išreikšti, „Kia Soul“ pasiūlys „galimybių kupiną pasaulį“

„Kia Motors Corporation“ patvirtino, kad šis visiškai naujas modelis išlaikys SOUL konceptualių automobilių, pristatytų šių metų Ženevos automobilių parodoje ir pirmojo konceptualaus automobilio, debiutavusio 2006 m. Šiaurės Amerikos automobilių parodoje Detroite, dvasią ir vardą.

Patvirtindama pavadinimą, „Kia“ išleido pirmą oficialią automobilio nuotrauką, kuri vadinsis „Kia Soul“.

„Žmonių ir žiniasklaidos reakcija į tris konceptualiuosius SOUL automobilius, pirmą kartą pristatytus Ženevos automobilių parodoje kovo mėnesį ir vėliau kituose tarptautiniuose renginiuose, buvo tiesiog puiki, todėl ir išlaikyti šį emocijas skatinantį vardą buvo logiškas sprendimas, įtakotas šiltos žmonių ir žiniasklaidos reakcijos. Ir be abejo dėl to fakto, kad tiek fiziškai, tiek emociškai, SOUL koncepcijos automobiliai yra taip artimai susiję su naujuoju „Kia Soul“ modeliu“, - sakė p. Hyoung-Keun Lee „Kia Motors Corporation“ vyriausiasis vykdantysis viceprezidentas ir Tarptautinio Verslo skyriaus vykdantysis direktorius.

Pasak p. Lee, SOUL koncepcijos automobiliai atskleidžia visiškai naują, linksmąją, „Kia“ pusę.

„SOUL duoda žinią, kad mūsų naujasis modelis yra pasirengęs nepaisyti nusistovėjusių papročių ir ketina pasiūlyti pirkėjams „galimybių kupiną pasaulį“, kuriame jie galės išreikšti savo asmenybę. Šis naujasis modelis skirtas naujų pirkėjų grupei, jis ypatingai apeliuos į jaunus žmones ir į tuos, kurių jauna širdis, kad ir koks bebūtų amžius,“ pridėjo p. Lee.

Tris projektinius automobilius – SOUL Burner, SOUL Diva ir SOUL Searcher – sukūrė Kia Europos projektuotojų komanda, vadovaujama Gregory Guillaume‘o ir „Kia“ projektavimo padalinio vadovo Peter Schreyer‘io. Šie automobiliai išsivystė iš pirmojo SOUL koncepcijos automobilio, kurį kūrė „Kia“ Kalifornijos ir Korėjos projektavimo studijos, jis buvo pristatytas 2006 m. Detroite.

Komentuodamas originalaus 2006 m. Detroito konceptualiojo automobilio vardo pasirinkimą, Tom Kearns, vyriausiasis „Kia Motors America“ projektuotojas, sakė: „Šiam modeliui mes norėjome įkvėpti gyvybės, suteikti jam sielą. O žodis „Soul“ (iš angl. k. – siela) yra Korėjos miesto, kuriame įsikūrusi „Kia Motors“ būstinė, homofonas (homofonai – vienodai tariami, bet skirtingai rašomi ir skirtingą prasmę turintys žodžiai: Soul – Seul). Taigi, tai kartui ir smagus žodžių žaidimas.“

„Kia“ vyriausiasis projektuotojas Peter Schreyer pritarė tokiam vardo pasirinkimui Ženevos automobilių parodoje, vykusioje šių metų pirmoje pusėje: „SOUL vardas tiksliai atspindi tai, kaip žmonės šiuo gaminiu galės „išreikšti savo dvasią – savo sielą”. Pasirinkimų, priedų ir spalvų įvairovė leis suasmeninti „Kia Soul“ ir sukurti individualumo pojūtį, padaryti naują automobilį tikru savo asmenybės atspindžiu.“

Žvelgdamas į priekį, į 2008 Paryžiaus automobilių parodą, Gregory Guillaume pastebėjo: „Naujasis Kia Soul nepakeičia jokio jau egzistuojančio modelio tai yra naujos krypties kūrinys. Jam yra skirtas atskiras vaidmuo visoje „Kia“ pasaulinėje linijoje ir šis vaidmuo, mūsų nuomone, gali būti kiek maištingas. Ženevos koncepcijos trio buvo „aperityvas“ prieš naujojo modelio pristatymą Paryžiuje. Galime patikinti, kad naujasis „Kia Soul“ modelis išlaikys egzistuojančių trijų koncepcijų DNR branduolį.“

Visiškai naujas „Kia Soul“ automobilis mes iššūkį stereotipams ir tradiciniam automobilių klasifikavimui, naujas dizainas paskatins „Kia“ klientus užmegzti emocinius ryšius su savo naujuoju maištinguoju automobiliu. 2008 m. rugsėjo mėnesį bus pradėta „Kia Soul“ gamyba. Pirkėjai galės šį automobilį priderinti prie savęs, kad jis atitiktų šeimininko asmenybę.

Naujojo „Kia Soul“ modelio pasaulinė premjera įvyks Paryžiaus automobilių parodoje 2008 m. spalio pradžioje.

„Kia Soul“ nuotraukos:

Norėdami gauti didelės raiškos prisegtos „Kia Soul“ modelio nuotraukos variantą, apsilankykite oficialiame „Kia“ blog‘o tinklapyje www.kia-buzz.com.

„Kia Motors Europe“:

„Kia Motors Europe“ yra „Kia Motors Corporation“ pardavimų, rinkodaros ir paslaugų tiekimo dešinioji ranka. „Kia Motors Europe“ būstinė yra įsikūrusios Frankfurte, Vokietijoje ir apima 32 Europos šalių rinkas.

Apie „Kia Motors Corporation“:

„Kia Motors Corporation“ (www.kia.com) - kokybiškų automobilių gamintojas tiems, kurių jauna širdis - buvo įsteigtas 1944 ir yra seniausias Korėjos automobilių gamintojas. KaipHyundai“-„Kia Automotive Group“ dalis, „Kia“ siekia tapti vienu iš pirmaujančių automobilių prekinių ženklų. Aštuoniose šalyse esančiose 14 gamyklų per metus yra pagaminama ir surenkama daugiau, negu 1,4 mln. automobilių. Šie automobiliai yra parduodami ir aptarnaujami per pardavėjų ir platintojų tinklą, kuris apima 165 šalis.

Šiandien „Kia“ turi daugiau negu 40000 darbuotojų, o metinės pajamos siekia beveik 17 milijardų JAV dolerių. „Kia“ yra pagrindinė Australijos Atvirojo Teniso rėmėja ir oficiali pasaulinė Davis taurės rėmėja.

„Kia“ yra oficiali FIFA transporto partnerė - FIFA Pasaulinės Taurės valdanti institucija - taip pat, kaip EUROTOP yra UEFA partneris. „Kia Motors Corporation“ prekinio ženklo šūkis - „The power to Suprise“ - pristato įmonės globalius įsipareigojimus nuolatinėmis automobilių naujovėmis viršyti klientų lūkesčius.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Mantas Vaitiekūnas

UAB „Baltic Communication Partners“

mob. tel. 8 698 13783

mantas.vaitiekunas@bcp.lt

skype: mantas.vaitiekunas

Kristel Korgmaa,

AO KIA Auto Baltijos šalių rinkodaros vadovė,

kristel.korgmaa@kia.ee,

tel.: +372 60 50 155.

Gintaras Kaukėnas

UAB KIA Auto

J.Jasinskio g. 14, Vilnius,

gintaras@kiamotors.lt ,

tel.+370 5 2125123, 2312659

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Korėjietiškų automobilių eksportas gali nutrūkti

Potencialūs korėjietiškų automobilių pirkėjai gali nemaloniai nustebti sužinoję, kad savo mėgstamo modelio gali ir nesulaukti.

Trumpai apie „KIA“

„Kia“ – Pietų Korėjos įmonė, gaminanti lengvuosius automobilius ir sunkvežimius.

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

„Kia Sorento“ (2002 - 2009) – svečias iš Korėjos

„Kia Sorento" rinkoje pasirodė 2002 m. ir iškart tapo...

Naujų automobilių salonai nuodingi

Paaiškėjo, kad pavojingi ir nauji automobiliai.