Naujasis „Kia“ projektinis modelis debiutavo Talino parodoje
Atnaujinta: 2020-03-09
  • IMG_1573_mazesnis__Small_
  • IMG_1564_mazesnis__Small_

Praėjusią savaitę ir savaitgalį Taline vykusioje automobilių parodoje pirmą kartą Baltijos šalyse debiutavo naujasis „Kia Motors“ projektinis modelis KND-4. „Kia Motors“ stendas parodoje išsiskyrė dydžiu ir pristatomų „Kia“ automobilių modelių gausa, čia buvo demonstruojami beveik visi „Kia“ modeliai, kuriuos galima įsigyti Baltijos šalyse.

Iš visos „Kia Motors“ pristatomų modelių gausos, tarp kurių buvo ir mažyliai „Picanto“, ir įvairios „Lietuvos metų automobilio 2008“, „Kia cee‘d“ versijos ir populiarūs visureigiai „Sportage“ ir „Sorento“, visų lankytojų dėmesį traukė projektinis „Kia Motors“ modelis – KND-4.

Pasak „Kia Auto“ atstovės Kristel Korgmaa, KND-4 atspindi naująjį „Kia“ stilių bei tolimesnę „Kia“ automobilių dizaino kryptį.

„KND-4 tai savotiškas naujojo dizaino pionierius. Jis nurodo „Kia“ dizaino tolimesnę evoliucijos raidą ir kryptį. Šis automobilis tai ateities automobilių vizija, kuri galbūt netrukus bus realizuota ir matoma keliuose. Naujasis KND tai „Kia“ požiūris į ateities automobilius išsiskiriančius rafinuotu dizainu ir naujausiomis pažangiomis technologijomis. Vėliau šio projektinio vienatūrio dizaino elementai bus perteikti naujos kartos „Kia“ visureigiams, o išskirtinis dizainas ir aukštosios technologijos tikėtina paskatins „Kia“ visureigių konkurencingumą pasaulinėje ir Baltijos šalių rinkoje“, – teigė K.Korgmaa.

Praėjusiais metais Seulo ir Los Andželo automobilių parodose debiutavęs KND projektinis modelis Taline labiausiai traukė lankytojų ir žurnalistų dėmesį.

Estijoje vykusioje parodoje „Kia“ taip pat pristatė ir visą gamą populiariausių „Kia“ modelius, kuriuos parodos lankytojai galėjo išbandyti vietoje.

Parodoje, kuri užėmė daugiau nei 20 000 kvadratinių metrų, buvo galima pamatyti dar kelis projektinius modelius. Be „Kia“ KND-4 parodoje buvo demonstruojami projektiniai „Peugeot 908 RC“ ir Opel GTC modeliai. Didžiausioje Baltijos valstybėse šiais metais vykstančioje Talino automobilių parodoje taip pat buvo pristatytas 21 naujas ar atnaujintas automobilio modelis. Tarp kurių tokių gamintojų kaip „Audi“, BMW, „Porshe“, „Lexus“, „Jaguar“ ir kiti.

„Tai didžiausia šiais metais vykstanti automobilių paroda Baltijos šalyse ir pati didžiausia Talino automobilių parodų istorijoje. Tokios tendencijos rodo, kad naujų automobilių paklausa Baltijos valstybėse auga, o gamintojų pasiūla vis plečiasi. Mums labai malonu, kad galėjome pristatyti ir parodyti šį išskirtinį modelį visiems parodoje apsilankiusiems žmonės, ypač tiems, kurie domisi automobilių naujovėmis bei aukštųjų technologijų ir dizaino sinteze. Būtent tai atspindi naujasis „Kia“ projektinis modelis“, – teigė K. Korgmaa.

Pasak K. Korgmaa, naujasis KND-4 dar šiemet atkeliaus ir į Lietuvą, kur tikimasi, sulauks tikrai nemažesnio automobilių mėgėjų ir žurnalistų dėmesio, kokio jis sulaukė Taline.

Daugiau informacijos apie:

„Kia“ Motors Europe:

„Kia Motors Europe“ yra „Kia Motors Corporation“ pardavimų, rinkodaros ir paslaugų tiekimo atšaka Europoje. Kartu su vyriausiąja valdyba Frankfurte, Vokietijoje, ji apima rinkas 29 Europos šalyse.

Apie „Kia Motors Corporation“:

„Kia Motors Corporation“ (www.Kia.com) – kokybiškų automobilių gamintojas tiems, kurių jauna širdis – buvo įsteigtas 1944 ir yra seniausias Korėjos automobilių gamintojas. Kaip Hyundai – „Kia Automotive Group“ dalis, „Kia“ siekia tapti vienu iš pirmaujančių automobilių prekių ženklų. Aštuoniose šalyse esančiose 14 gamyklų per metus yra pagaminama ir surenkama daugiau, nei 1,4 mln automobilių. Šie automobiliai yra parduodami ir aptarnaujami per pardavėjų ir platintojų tinklą, kuris apima 165 šalis.

Šiandien „Kia“ turi daugiau nei 33 000 darbuotojų, o metinės pajamos siekia beveik 17 milijardų JAV dolerių. „Kia“ yra pagrindinė Australijos Atvirojo Teniso rėmėja ir oficiali pasaulinė Davis taurės rėmėja. „Kia“ yra oficiali FIFA transporto partnerė – FIFA Pasaulinės Taurės valdanti institucija – taip pat, kaip EUROTOP yra UEFA partneris. „Kia Motors Corporation“ prekinio ženklo šūkis – „The power to Suprise“ – pristato įmonės globalius įsipareigojimus nuolatinėmis automobilių naujovėmis viršyti klientų lūkesčius.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Mantas Vaitiekūnas

UAB „Baltic Communication Partners“

mob. tel. 8 698 13783

mantas.vaitiekunas@bcp.lt

skype: mantas.vaitiekunas

Kristel Korgmaa,

AO KIA Auto Baltijos šalių rinkodaros vadovė,

kristel.korgmaa@ Kia .ee,

tel.: +372 60 50 155

Gintaras Kaukėnas

UAB „KIA“ Auto

J.Jasinskio g. 14, Vilnius,

gintaras.kaukėnas@ Kia .lt ,

tel.+370 5 2125123, 2312659

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Korėjietiškų automobilių eksportas gali nutrūkti

Potencialūs korėjietiškų automobilių pirkėjai gali nemaloniai nustebti sužinoję, kad savo mėgstamo modelio gali ir nesulaukti.

Trumpai apie „KIA“

„Kia“ – Pietų Korėjos įmonė, gaminanti lengvuosius automobilius ir sunkvežimius.

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

„Kia Sorento“ (2002 - 2009) – svečias iš Korėjos

„Kia Sorento" rinkoje pasirodė 2002 m. ir iškart tapo...

Naujų automobilių salonai nuodingi

Paaiškėjo, kad pavojingi ir nauji automobiliai.