„Renault“ pristato du naujus komercinius elektromobilius
Atnaujinta: 2020-03-09
 • Master_Z
 • New_Kangoo_Z
 • New_Kangoo_Z
 • Renault_electric_LCV_range_Renault
 • image025
 • image027
 • image028

„Renault" tęsia elektromobilių gamos plėtrą su dviem lengvaisiais komerciniais modeliais

„Renault Pro+" pristato du naujus komercinius elektromobilius: gamintojo lengvųjų komercinių automobilių gamą papildė naujieji „Kangoo Z.E."* ir „Master Z.E."*.

Naujasis „Kangoo Z.E." pasižymi nauja akumuliatorių baterija ir nauju varikliu, o jo sukaupiamos energijos atsargos padidėjo daugiau nei 50 proc. ir leidžia nuvažiuoti 270 km, matuojant pagal NEDC** metodiką. Taip buvo sukurtas naujas klasės lyderis.

„Master Z.E." didžiausiojo Europoje elektromobilių gamintojo  „Renault" patirtį realizuoja didelių furgonų segmente.

Naujos jungliosios funkcijos profesionaliems vairuotojams suteikia galimybę geriau atlikti savo darbus.

„Renault Pro+" pristatė savo dvi pasaulines naujienas, kurios papildys „Renault Pro+" elektromobilių gamą. Dabar sudaryta iš keturių lengvųjų komercinių elektromobilių, ši gama yra išskirtinė visame pasaulyje. Be to, kompanija plečia komercinių automobilių pirkėjams siūlomų savo jungliųjų paslaugų asortimentą, taip pat ir  specializuotą tinklą.

„Renault Pro+" yra Europos lengvųjų komercinių elektromobilių rinkos lyderis. Su naujaisiais „Kangoo Z.E." ir „Master Z.E.", „Renault Pro+" tęsia specialiems klientų poreikiams pritaikytų pasiūlymų gamą ir plėtoja jungliąsias paslaugas. Esame įsitikinę, kad profesionalūs vairuotojai įvertins mūsų „Zero Emission"* (Z.E. - nulinės taršos) furgonus, žymiai prisidėdami prie geresnio verslo ir geresnių važiavimo ypatybių."

Ashwani Gupta - Lengvųjų komercinių automobilių verslo pasaulinėje rinkoje vadovas

„Šis žingsnis yra dar vienas postūmis link „Renault" lyderystės elektromobilių rinkoje: dvi mūsų modelių gamos naujienos elektra varomų transporto priemonių teikiamus privalumus padaro pasiekiamus platesniam žmonių ratui. „Renault" yra susitelkusi ties nulinės taršos* ateitimi ir mes savo klientams siūlome naujos kartos elektrą naudojančius transporto sprendimus".

Gilles Normand - Elektromobilių verslo pasaulinėje rinkoje vadovas

Unikali keturių lengvųjų komercinių elektromobilių gama

„Renault Pro+" gamoje dabar yra keturi lengvieji komerciniai elektromobiliai: „Twizy Cargo" (2014 metais pradėtas gaminti kvadraciklas su papildoma bagažine), naujasis komercinis ZOE (sukurtas nuo 2016 metų rugsėjo gaminamo naujojo ZOE, viena įkrova nuvažiuojančio 400 km, pagrindu), naujasis „Kangoo Z.E." ir „Master Z.E."

Naujasis „Kangoo Z.E.": Naujasis „Kangoo Z.E." išsiskiria svarbiomis naujienomis: nauja akumuliatorių baterija, nauju varikliu, naujomis, pažangiomis jungliosiomis paslaugomis ir oro kondicionavimo sistemoje panaudotu šilumos siurbliu.

Naujasis „Kangoo Z.E." komplektuojamas su naująja „Z.E.33" akumuliatorių baterija (33 kWh), taip pat su nauju motoru. Šis agregatas sukurtas, pasinaudojant ZOE R75/90 motoru, yra šimtaprocentinis „Renault" kūrinys, pasiekiantis 60 AG pajėgumą. Jis gaminamas Prancūzijoje, Kleone esančioje gamykloje.

Matuojant pagal NEDC metodiką, naujasis „Kangoo Z.E." dabar viena įkrova nuvažiuoja 270 km, kai iki šiol „Kangoo Z.E." galėjo nuvažiuoti 170 km. Realiomis sąlygomis, važiuojant pristatymo ciklu ***, elektromobilis su viena akumuliatoriaus įkrova galėtų nuvažiuoti maždaug 200 km atstumą. Naujojo „Kangoo Z.E." be sustojimo įveikiamas maksimalus atstumas pranoksta bet kurio elektra varomo lengvojo komercinio automobilio galimybes.

Naujos kartos, 7 kW kintamosios srovės, įkroviklis sutrumpina naujojo „Kangoo Z.E." akumuliatorių įkrovimo laiką. Naudojantis 7 kW galios „WallBox" įkrovikliu, akumuliatorius visiškai įkraunamas maždaug per 6 valandas. Su šiuo, galingesniu įkrovikliu, naujasis „Kangoo Z.E." po vos vieną valandą trukusio įkrovimo gali nuvažiuoti 35 kilometrus (esant vidutinio klimato sąlygoms).

Naujasis „Kangoo Z.E." lengvųjų komercinių elektromobilių pasaulyje pateikia tikrą naujieną: su oro kondicionavimo sistema sujungtą šilumos siurblį, šalto klimato sąlygomis leidžiantį efektyviai taupyti energiją.

Naujasis „Kangoo Z.E." gaminamas Prancūzijoje ir Europoje bus parduodamas 2017 metų viduryje.

„Master Z.E.": „Renault" patirtis elektromobilių gamyboje bus realizuota dideliame furgone

„Master Z.E." perima Europos elektromobilių gamybos lyderio „Renault" patirtį, išsaugodama visas savybes, dėl kurių „Master" tapo didžiųjų furgonų sektoriaus etalonu.

Šio sunkaus furgono krovos charakteristikos, viena įkrova įveikiamas atstumas ir akumuliatorių įkrovimo laikas yra suderinti miestuose ir miestų apylinkėse veiklą vykdančio verslo poreikiams.

„Master Z.E." yra komplektuojamas su „Z.E. 33" akumuliatorių baterija (33 kWh) ir pažangiomis efektyvumo charakteristikomis pasižyminčiu R75 motoru. Iš ZOE perimta agregato galia siekia 57 kW/76 AG, o viena įkrova įveikiamas atstumas pagal NEDC siekia 200 kilometrų.

„Master Z.E." akumuliatorių įkrovimas trunka mažiau nei vieną naktį: naudojantis 7 kW pajėgumo „WallBox" įkrovikliu, akumuliatoriai visiškai įkraunami per šešias valandas.

Europos rinkoje „Master Z.E." pasirodys 2017 metų pabaigoje.

 

Visiems „Renault" LKA klientams skirtos jungliosios paslaugos

Kaip ir elektromobilių pirkėjai, lengvųjų komercinių automobilių (LKA) klientai taip pat galės naudotis naujų, jungliųjų sistemų teikiamomis paslaugomis, panašiomis, kaip naujajame „Kangoo Z.E." esančios „Z.E. Trip" ir „Z.E. Pass". Šios paslaugos leidžia lengvai įkrauti akumuliatorius, naudojantis bet kuria iš 80 000 Europoje esančių viešų įkrovimo  stotelių. 2017 metais „Renault Pro+"  taip pat pristatys daugybę verslo klientams skirtų jungliųjų paslaugų. Pradžioje tai bus dvi prioritetinės paslaugų šeimos, pavadintos „Fleet Management" ir „Predictive  Maintenance".

„Fleet Management" yra telematinė sistema, parko vadybininkui suteikianti galimybę gauti šią informaciją:

 • efektyviam verslui valdytii vertingus automobilio duomenis;
 • gerinti bendruosius automobilio naudojimo kaštus, sumažinant automobilių parko išlaidas (mažinant degalų sąnaudas, gerinant valdymą ir planuojant priežiūrą).

„Predictive Maintenance" programa realiu laiku suteikia informaciją apie automobilio būklę. Remdamasi išankstine duomenų analizavimo sistema, ji suteikia galimybę:

 • Iš anksto planuoti priežiūrą, taip optimizuojant kaštus;
 • Maksimaliai išnaudoti laiką automobilio naudojimui, taip padidinant produktyvumą;
 • Užtikrinti vairuotojo saugumą.

Apie „Renault Pro+"

Įsitvirtinęs Europoje, Lotynų Amerikoje ir Afrikoje, „Renault Pro+" realizuoja pasaulines ambicijas, siūlydamas dar platesnę automobilių gamą, specialiai pritaikytą daugybei skirtingų verslo klientų poreikių. „Renault Pro+" ir toliau plečia savo pasiūlymą, vis plėsdamas aukščiausius standartus atitinkančiame, iš 650 specializuotų centrų sudarytame, pasauliniame tinkle teikiamų paslaugų asortimentą.

 

(*)    Nulinė tarša naudojimo metu: išskyrus besidėvinčias dalis, jokios CO2 arba bet kurios kitos reglamentuojamos taršos važiavimo metu, matuojant pagal NEDC metodiką.

(**)  NEDC: „New European Driving Cycle" (naujasis Europos važiavimo ciklas), standartinė Europos taršos ir degalų sąnaudų matavimo metodika.

(***) Pristatymo ciklas: realus ciklas, sudarytas, remiantis verslo klientų praktika, kai pristatymai vykdomi 2 valandų ir 25 minučių laikotarpyje, nuvažiuojant 107 km atstumą miesto ribose ar užmiesčio keliuose.

 

Du nauji lengvieji komerciniai elektromobiliai

 

„Kangoo Z.E." jau šešerius metus yra geriausiai Europoje perkamas mažas, elektra varomas furgonas: nuo jo debiuto 2011 m. spalio mėn. parduota daugiau kaip  25 000 egzempliorių. Naujasis „Kangoo Z.E." komplektuojamas su nauja akumuliatorių baterija ir nauju motoru. Pagal NEDC metodiką, naujasis „Kangoo Z.E." su viena akumuliatoriaus įkrova dabar įveikia 270 km atstumą. Ankstesnėje versijoje šis atstumas siekė 170 km. Naujasis „Kangoo Z.E." gaminamas Prancūzijoje ir Europoje bus parduodamas  nuo 2017 m. vidurio.

Didžiųjų furgonų segmente elektromobilių pasiūla kol kas yra ribota. Pristatydama Master Z.E.", „Renault Pro+" naudojasi savo patirtimi ir įsitvirtina Europos elektromobilių rinkos lyderių pozicijoje, klientams pateikdama elektrą naudojančius mobilumo sprendimus. „Master Z.E." gaminamas Prancūzijoje ir Europos rinkoje bus pasiūlytas 2017 metų pabaigoje.

Naujasis „Kangoo Z.E.": mažų, elektra varomų furgonų rinkos lyderio Europoje viena įkrova nuvažiuojamas atstumas padidėjo per 50 proc.

„Kangoo Z.E." yra Europos mažų, elektra varomų furgonų rinkos pradininkas ir lyderis. Nuo pat debiuto vieningai pripažintas spaudoje, mažasis „Renault" elektra varomas furgonas pelnė daugybę apdovanojimų, įskaitant 2012 metais pelnytą „Tarptautinio metų furgono" apdovanojimą. Aplinka besirūpinantys profesionalūs naudotojai išreiškė savo visišką pasitenkinimą naujuoju „Kangoo Z.E.", pažymėdami jo valdymo savybes, krovos charakteristikas ir jo bendruosius eksploatacijos kaštus.

Naujasis „Kangoo Z.E." siūlomas su ta pačia variklių gama, kaip ir ankstesnysis „Kangoo Z.E." modelis. Galimas tas pats kėbulo versijų pasirinkimas, tokie pat įrangos lygiai ir papildoma įranga (dviejų ilgių kėbulas: 4,28 m ir 4,66 m, dvi arba penkios sėdimosios vietos - keturios versijos). Naujasis „Kangoo Z.E." išsaugo nuo 3 iki 4,6 m3 talpos krovinių skyrių ir 650 kg keliamąją galią. Jis gali būti perdarytas, pritaikant prie verslo klientų poreikių (pavyzdžiui, įskaitant refrižeratorių, greitosios pagalbos automobilį arba pikapą). Jis elektromobilio važiavimo tolygumą derina su automatinės transmisijos naudojimo paprastumu.

Naujasis „Kangoo Z.E." pasižymi esminėmis naujovėmis: nauja akumuliatorių baterija,  nauju varikliu ir   nauju, galingesniu įkrovikliu, oro kondicionavimo sistemoje panaudotu šilumos siurbliu ir naujomis, jungliosiomis paslaugomis. Naujojo „Kangoo Z.E."  su viena akumuliatorių įkrova įveikiamas atstumas pranoksta bet kurį, elektra varomą LKA.

Naujasis „Kangoo Z.E.“: © „Renault“
Naujasis „Kangoo Z.E.": © „Renault"

Su nauja akumuliatorių baterija suderintas naujas motoras keliauja dar toliau: 270 km pagal NEDC metodiką, tai žymiai daugiau, palyginus su buvusiais 170 km

Naujasis „Kangoo Z.E." naujųjų „Z.E.33" (33 kWh) akumuliatorių pagalba didina savo energijos atsargas.

-      Naujojo „Kangoo Z.E." viena akumuliatorių įkrova įveikiamas atstumas - 270 km pagal NEDC metodiką gerokai padidėjo, lyginant su ankstesnės „Kangoo Z.E." versijos nuvažiuojamais 170 km;

-      Realiomis sąlygomis, matuojant pristatymo ciklą1, šio elektromobilio nuvažiuojamas atstumas turėtų sudaryti apie 200 km.

Naujasis akumuliatorius, sukurtas bendradarbiaujant „Renault" ir „LG Chem" specialistams, pasižymi viena itin svarbia ypatybe: didesniu energetiniu tankiu. Ši naujovė padidina akumuliatoriaus galimybę sukaupti daugiau elektros energijos, nedidinant jo išorinių matmenų ir neapribojant naudingo automobilio tūrio. Akumuliatoriaus veikimas pagerinamas ne pridedant daugiau akumuliatorių modulių, bet pagerinant pačios baterijos chemines savybes, padidinant jos energetinį tankį. Ši esminė naujovė realizuota nesumažinant nei automobilio saugumo, nei patikimumo.

Naujasis „Kangoo Z.E." taip pat komplektuojamas su nauju motoru, kuris pasižymi efektyvumu ir optimizuota elektronine akumuliatoriaus valdymo sistema. Ji apriboja variklio motoro sunaudojamos energijos kiekį, kartu išlaikydamas galios charakteristikas. Šis, 44 kW pajėgumo R60 motoras yra šimtaprocentinis „Renault" kūrinys. 60 AG pajėgumą pasiekiantis agregatas sukurtas, pagrindu naudojant ZOE motorą R75/90. Jis gaminamas Prancūzijoje esančioje Kleono gamykloje, kuri yra svarbiausia grupės variklių ir pavarų dėžių gamybos vieta.

Naujas, galingesnis įkroviklis

Naujasis „Kangoo Z.E." siūlomas su naujos kartos 7 kW pajėgumo, 32 amperų, vienos fazės, 230 voltų kintamos srovės įkrovikliu.

Naujasis „Kangoo Z.E." sutrumpina akumuliatorių įkrovimo laiką. 7 kW galios įkroviklis „WallBox" leidžia akumuliatorius pilnai įkrauti per maždaug šešias valandas. Galima palyginti, kad tai netrunka visą naktį, kaip iki šiol, tuo pačiu  suteikiant galimybę nuvažiuoti didesnį atstumą.

Naujasis „Kangoo Z.E." vos per valandą įkraunamas energija, kurios pakanka 35 kilometrų keliui (važiuojant vidutinio klimato sąlygomis). Pavyzdžiui, tai leistų pietų metu, arba pasikraunant krovinius vėl padidinti automobilyje sukauptas energijos atsargas.

Dėl to naujasis „Kangoo Z.E." gali dirbti visą dieną ir netgi atlikti du pristatymo reisus (ryte ir po pietų).

Tai leidžia optimizuoti darbo dieną ir klientams pasiūlyti nepertraukiamas paslaugas.

Naujasis „Kangoo Z.E." standartinėje komplektacijoje parduodamas su laidu, kuris yra tinkamas „WallBox" įkrovikliui arba vešiosioms įkrovimo stotelėms. Įrangoje yra ir buitiniam elektros lizdui pritaikytas krovimo laidas (priklausomai nuo rinkos, ši įranga gali būti standartinė arba papildoma).

Šilumos siurblys: svarbi priemonė, didinant įveikiamą atstumą

Naujajame „Kangoo Z.E." panaudota tikra komercinių elektromobilių pasaulio naujovė: su oro kondicionavimo sistema sujungtas šilumos siurblys, leidžiantis sumažinti energijos sąnaudas šaltuoju metų laiku.

Šaltuoju metų laiku šilumos siurblys pagerina su viena įkrova elektromobilio įveikiamą atstumą, nes jo energijos sąnaudos yra gerokai mažesnės, nei įprastų elektrinių šildymo elementų.

Naujasis „Kangoo Z.E." yra pirmasis komercinis elektromobilis su tokia įranga.

Išmaniajam telefonui skirta programėle arba ant vairo esančiais mygtukais įjungiant išankstinio pašildymo sistemą, automobilio salonas gali būti iš anksto pašildomas arba atšaldomas akumuliatorių įkrovimo metu.

Ypatingai šaltoms šalims skirti naujieji „Kangoo Z.E." komplektuojami su papildomais, degalais varomais nedideliais šildytuvais, kurie palaiko naudojimosi patogumą ekstremaliomis klimato sąlygomis, išvengiant įveikiamo atstumo sumažinimo.

 

1 Pristatymo ciklas: realus ciklas, sudarytas, remiantis verslo klientų praktika, kai pristatymai vykdomi 2 valandų ir 25 minučių laikotarpyje, nuvažiuojant 107 km atstumą miesto ribose ar užmiesčio keliuose.

 

Naujos jungliosios paslaugos: „Z.E. Trip" ir „Z.E. Pass"

„Z.E. Trip" ir „Z.E. Pass" yra dvi paslaugos, sukurtos palengvinti elektromobilių akumuliatorių įkrovimą Europoje įrengtose viešo įkrovimo stotelėse. Šiuo metu Europoje yra apie 80 000 viešųjų elektromobilių įkrovimo stotelių. Šios išmaniosios paslaugos per 2017 metus bus palaipsniui įdiegtos įvairiose Europos rinkose.

Z.E. Trip: leidžia surasti visas įkrovimo stoteles pasinaudojus automobilio R-LINK navigacijos sistema.

„Z.E. Trip" programa leidžia vairuotojui susirasti visas pasiekiamas viešąsias įkrovimo stoteles, esančias pagrindinėse Europos šalyse. „Z.E. Trip" galima naudotis, pasitelkiant „Renault R-LINK" navigacijos sistemą. Vairuotojas gali pasirinkti įkrovimo stotelę ir nedelsdamas važiuoti link jos.

„Z.E. Trip" programa realiu laiku parodo kiekvienos įkrovimo stotelės užimtumą, pasiūlydama važiuoti prie laisvos. Ji taip pat nurodo stotelės galingumą ir jos suderinamumą su automobiliu. Norėdami iš anksto suplanuoti kelionę, vairuotojai gali pasinaudoti „Renault" tinklalapyje pateikiama informacija.

Z.E. Pass: išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

„Z.E. Pass" programėlė palengvina galimybę pasinaudoti dauguma Europoje esančių elektromobilių įkrovimo stotelių, nepriklausomai nuo jų operatorių. Naudodamiesi išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, vairuotojai sužino galimas įkrovimo vietas ir jų suderinamumą su automobiliu, gali palyginti kiekvienos stotelės tarifus. Vairuotojai gali gauti duomenis apie daugumą įkrovimo stotelių, neprisiregistruodami prie kiekvieno, atskiro stotelių tinklo. Jie susimoka už sunaudotą elektros energiją, naudodamiesi specialiomis programėlėmis („iOS" arba „ Android")  arba žymekliais (RFID technologija).

Tuo pačiu metu naujasis „Kangoo Z.E." siūlo daug paslaugų, kurios palengvina elektromobilių naudotojų gyvenimą:

My Z.E. Connect

Ši paslauga, pasinaudojant išmaniuoju telefonu arba kompiuteriu, leidžia naudotojams internetu gauti šiuos automobilio parametrus: akumuliatoriaus įkrovos lygį, su esama įkrova galimą įveikti atstumą, įkrovimų žurnalą, peržiūrėti įspėjamuosius pranešimus ir patarimus.

My Z.E. Connect Pro

„My Z.E. Connect Pro" yra interneto ryšiu tiekiama paslauga, teikianti ataskaitą apie elektromobilių parko akumuliatorių naudojimą. Ši paslauga  realiu laiku praneša duomenis apie akumuliatorių įkrovos lygį, juos apdoroja ir perduoda į kliento įrenginį.

Ji palengvina parko valdymą, leidžia nuotoliniu būdu kontroliuoti įkrovas ir šiuos duomenis integruoti į įmonės sistemą bei išmaniąsias navigacijos sistemas.

My Z.E. Inter@ctive

Ši paslauga leidžia vairuotojui internetu, su išmaniojo telefono arba kompiuterio pagalba, kontroliuoti šias automobilio funkcijas: išankstinius klimato kontrolės nustatymus (nustatytu laiku arba nuotoliniu būdu įjungti šilumos siurblį, pašildant arba atšaldant automobilio saloną), įkrovimo pradžios ir pabaigos laiką (pavyzdžiui, pasirenkant laiką, kai taikomi žemiausi elektros energijos tarifai).

Naujojo „Kangoo Z.E.“ techninės charakteristikos

Naujojo „Kangoo Z.E." techninės charakteristikos


Naujasis „Kangoo Z.E." iš „Renault" gamyklos Mobeže, kurioje profesionalumas derinamas su aukščiausiais kokybės standartais

Svarbiausios „Renault" gamyklos Mobeže charakteristikos:

Kėbulų gamybos ir surinkimo gamykla, kurioje atliekamas visas gamybos procesas: presuojamos skardos, kėbulai suvirinami, nudažomi ir galutinai surenkami. Prieš patekdami į prekybos tinklus automobiliai patikrinami specialiose trasose;

„Renault-Nissan" aljanso standartus atitinkanti, pritaikoma surinkimo linija;

Gaminami automobiliai: keleivinė „Kangoo" versija ir LKA (nuo 2007 m.), „Kangoo Z.E." (elektromobilis - nuo 2011 m.) , „Mercedes Citan" (nuo 2012 m. - kaip dalis „Renault-Nissan" ir „Daimler" partnerystės programos);

Gamybos apimtys 2015 m.: 151 064 automobiliai;

60 proc. produkcijos eksportuota į beveik 30 šalių; 2 220 darbuotojų;

Beveik 84 ha, iš kurių 23 apstatyti statiniais;

Sertifikatai: ISO 9 001 (kokybė), ISO 14001 (aplinkosauga), HPR (rizikos valdymas).

Produktų įvairovės valdymas

Ši gamykla pasižymi didele produkcijos įvairove ir vienoje surinkimo linijoje gaminamomis keturiomis skirtingomis automobilių šeimynomis. „Kangoo" privatiems pirkėjams siūlomas kaip laisvalaikio automobilis (keleivinė „Kangoo" ir „Grand Kangoo" versija), taip pat ir verslo klientams skirta LKA versija („Kangoo LCV"). „Kangoo LCV" siūloma su trijų skirtingų ilgių kėbulais (3,89 m ilgio „Kangoo Compact", 4,28 m „Kangoo Express" ir 4,66 m „Kangoo Maxi"). Siūlomos dvi „Kangoo Z.E." kėbulo ilgio versijos (4,28 m „Kangoo Z.E." ir 4,66 m „Kangoo Z.E. Maxi"). „Kangoo" platformoje sukurtas „Mercedes Citan" taip pat gaminamas toje pačioje linijoje.

Gamykloje veikia ir papildoma „Renault Tech" dirbtuvė, kurioje automobiliai pritaikomi pagal individualius klientų poreikius.

Tikslas: jokių defektų

Siekiant išlaikyti klientų poreikius, „Renault-Nissan" aljansas savo gamyklose kelia uždavinį visiškai sumažinti defektų  skaičių. Ši strategija sukurta remiantis bendra „Renault-Nissan" gamybos sistema „Alliance Production Way", kuri remiasi geriausiais gamybos charakteristikų kriterijais, patvirtintais tiek „Renault", tiek „Nissan". Mažinant gamyklose pasitaikančių defektų skaičių, siekiama palaikyti gerai organizuotą darbo zoną, gamybos procesų įdiegimą ir gerai apmokytą personalą. Atoveiksmio greitis reiškia tai, kad bet kokiai nustatytai problemai bus užkirstas kelias anksčiau, nei ji galėtų patekti į surinkimo liniją ir tada bus priimtas situaciją koreguojantis sprendimas. Įdiegus šias priemones, Mobežo gamykloje nustatomų defektų skaičius sumažėjo 30 procentų. Šiuos aukštos kokybės standartus sustiprino bendradarbiavimas su „Daimler", kurio pagrindu čia gaminamas „Mercedes Citan".

Visi Mobeže pagaminti automobiliai patikrinami statinių ir dinaminių bandymų būdu, užtikrinant  klientų poreikius.

Pirmaujantis Val de Sambro regiono ekonomikos žaidėjas

1971 metais pradėjusi veikti Mobežo gamykla turėjo du gamybos cechus (kėbulų štampavimo ir surinkimo cechus). 1978 metais jos valdymą visiškai perėmė „Renault". 1993 metais buvo nuspręsta „Kangoo" modelius gaminti išskirtinai šioje gamykloje. 2 220 darbuotojų įdarbinusi gamykla yra didžiausias privatus darbdavys Sambre-Avesnua regione.

 

„Master Z.E.": „Renault" patirtis elektromobilių gamyboje realizuota dideliame furgone

 

„Master Z.E." perima Europoje pirmaujančio elektromobilių gamintojo - „Renault" patirtį, kartu išsaugodamas visas savybes, dėl kurių „Master" tapo etalonu didžiųjų furgonų sektoriuje.

„Master" yra tvirto ir išraiškingo dizaino furgonas, vertinamas dėl valdymo savybių ir pripažįstamas kaip segmento etalonas (vienas iš trijų populiariausių modelių Europoje). Jis lengvą pakrovimą derina su dideliu naudingu tūriu, puikia ergonomika ir aukštu aktyvaus ir pasyvaus saugumo  lygiu. „Master" yra efektyvus ir tvirtas darbo arklys, kurį nuo 2010 metų pabaigos įsigijo daugiau nei 475 000 klientų.

 

„Master Z.E.“

 

„Master Z.E."

„Master Z.E." perima visas Europos elektromobilių lyderio technologijas

„Master Z.E." naudojami „Renault" techniniai ir technologijniai rodikliai: geriausios žinios LKA gamyboje suderintos su Europos elektromobilių pramonės lyderio patirtimi. Didelio energetinio efektyvumo „Master Z.E." motoras derinamas su parodomųjų charakteristikų akumuliatoriais ir optimizuotu akumuliatorių valdymu. Rezultatas: didelis furgonas, kurio krovos charakteristikos, viena įkrova nuvažiuojamas atstumas ir įkrovimo laikas yra pritaikyti prie miestuose dirbančių verslo klientų poreikių.

„Master Z.E." komplektuojamas su „Z.E. 33" (33 kWh) akumuliatorių baterija.

Ši nauja baterija buvo sukurta bendradarbiaujant su „Renault" ir „LG Chem" specialistais. Jos svarbiausia naujovė - tobulinant baterijų elementus, padidintas energetinis tankis.

„Master Z.E." varo iš ZOE perimtas 57 kW/76 AG galios, padidinto efektyvumo motoras R75. Pagamintas Prancūzijoje, Kleono fabrike, šis laiko išbandytas agregatas „Master Z.E." padaro idealia miesto transporto priemone. „ Master Z.E." pasiekia 115 km/val. greitį, kuris gali būti ribojamas pagal klientų poreikius.

„Master Z.E." su viena įkrova nuvažiuojamas atstumas pagal NEDCmetodiką siekia 200 km. „Master Z.E." akumuliatorių įkrovimo laikas trunka trumpiau, nei vieną naktį: naudojantis 7 kW „WallBox" įkrovikliu, tai trunka šešias valandas.

Po pristatymo bus pasiūlyta daugybė specifinės „Master Z.E." įrangos: „R-Link" su jungliosiomis paslaugomis, išankstiniai  oro kondicionavimo sistemos nustatymai, greičio ribotuvo funkcija ir „Z.E. balsas"  (pėsčiųjų įspėjimo sistema). Greičio ribotuvas leis  parkų valdytojams riboti maksimalų automobilių greitį, palaikant didesnį su viena įkrova įveikiamą atstumą.

 

2 NEDC: „New European Driving Cycle" - Europos standartas, pagal kurį matuojama tarša ir degalų sąnaudos.

 

„Master Z.E." išsaugo didžiųjų furgonų segmento etalono - „Master" savybes

„Master Z.E." nėra tik versija: tai yra visa automobilių gama, kuri tenkina įvairiausių verslo klientų poreikius. „Master Z.E." siūlomas keturiose versijose, su trijų skirtingų ilgių  ir dviejų skirtingų aukščių kėbulais.

-   „Master Z.E." furgonas siūlomas trijomis versijosmis: L1H1, L2H2 ir  L3H2.

-   „Master Z.E." taip pat siūlomas su „L3 flatbed cab" versija ir krovinių platforma.

Techniniu požiūriu elektros motoro ir akumuliatorių baterijos pritaikymas didžiajam furgonui nėra lengvas uždavinys. „Renault" inžinieriams teko pasitelkti visą savo patirtį tam, kad elektra varoma „Master" versija išsaugotų visas baziniam modeliui būdingas savybes, ypač - liečiančias jo krovinių gabenimo savybes.

Krovinių skyriaus plotas yra identiškas bazinei versijai, nors ir naujasis Z.E. 33 kWh akumuliatorius yra įkomponuotas po kėbulu. „Master Z.E." naudinga krovinių skyriaus talpa siekia nuo 8 iki 22 m3 - priklausomai nuo konfigūracijos.

-   „Master Z.E." versijose su furgonų kėbulais krovinių skyriaus talpa sudaro nuo 8 iki 13m3.

-   Keliamajai galiai siekiant 1 400 kg (nedarant pakeitimų), L3 versija su platforma ir kabina suteikia plačias perdarymų galimybes. Pagrindinės versijos yra su didelio tūrio - iki 22m3 talpos krovinių skyriumi.

„Master Z.E." furgono keliamoji galia siekia nuo 1 000  ir  1 100 kg (priklausomai nuo versijų). Šios charakteristikos atitinka daugumos mieste paskutiniųjų kilometrų pristatymus atliekančių verslo klientų poreikius.

Pakrovimo slenkstis yra vienas žemiausių segmente (55,7 cm), o durelės atsidaro 270 laipsnių kampu, sudarydamos patogaus pakrovimo ir iškrovimo galimybę.

Pasirinkus papildomai siūlomus, akląsias zonas eliminuojančius, plataus kampo galinio vaizdo veidrodėlius, galinio vaizdo kamerą (su vidiniame veidrodėlyje įkomponuotu galinio vaizdo ekranu) ir galiniais atstumo jutikliais, „Master Z.E." tampa idealiu partneriu vykdant pristatymus mieste.

Nereikia aukoti ergonomikos, komforto arba pakabos komforto. „Master Z.E." suteikia maksimalų komfortą tiek vairuotojui, tiek priekyje esantiems keleiviams, pasiūlydamas daugybę ergonomiškų dėtuvių. „Master Z.E." taip pat išsaugojo  puikų bazinio modelio valdymą ir važiavimo komfortą.

 

02

Papildomas pasiūlymas iš „Renault Pro+"

Pristatydama elektra varomų lengvųjų komercinių automobilių gamą, „Renault Pro+" plečia verslo klientams skirtų paslaugų asortimentą:

Plačiau naudojamos jugliosios paslaugos, tokios, kaip „Fleet Management" arba „Predictive Maintenance".

Specializuotų centrų tinklas vis plečiamas: dabar jį sudaro 650 atstovybių 41-oje pasaulio šalyje.

Specialiai pritaikomos konversijos tampa vis labiau individualios: jas gamina 400 patvirtintų įmonių, esančių 29-iose šalyse.

Platesnis jungliųjų paslaugų naudojimas

„Renault" elektra varomų LKA gama jau dabar siūlo platų jungliųjų paslaugų asortimentą, kuriame naujausios yra „Z.E. Trip" ir „Z.E. Pass" paslaugos (žiūrėkite 1 dalį).

2017 metais „Renault Pro+" taip pat pristatys daug kitų, verslui skirtų, jungliųjų paslaugų. Pradžioje tai bus dvi naujos paslaugų šeimos - „Fleet Management" ir „Predictive Maintenance".

„Fleet Management"

„Fleet Management" yra telematinė paslauga, suteikianti automatinį duomenų tiekimą parkų vadybininkams.

Paslauga automatiškai siunčia parko vadybininkui svarbią informaciją - nuvažiuotą atstumą, su esama įkrova galimą nuvažiuoti atstumą, slėgį padangose arba iki artimiausios numatytos priežiūros procedūrų likusį kilometražą.

Šios jungliosios paslaugos suteikia galimybę:

Sumažinti eksploatacijos kaštus: mažinti energijos sąnaudas, planuoti priežiūrą.

Supaprastinti parko valdymą: patikimi, tikslūs ir suskirstyti duomenys leidžia gerai įvertinti parko būklę.

Skatinti efektyvų vairavimą, sumažinti kaštus, CO2  taršą ir, kontroliuojant vairuotojų elgesį, padidinti saugumą.

„Predictive Maintenance"

„Predictive Maintenance" apima realiu laiku patiekiamą informaciją apie automobilio būklę ir, pasinaudodama išankstine duomenų analizės sistema, nuspėja galimą gedimą bei nurodo, kada reikia atlikti priežiūrą. Automobilio duomenų analizė leidžia nuspėti incidentus, kuriuos galėtų sukelti netinkama transporto priežiūra.

Dėl to parkų vadybininkai gali išvengti neplanuotų gedimų, pasiekdami maksimalų automobilių naudojimo efektyvumą.

Ši junglioji paslauga suteikia galimybę:

Planuoti priežiūrą, taip optimizuojant priežiūros kaštus. Padidinti automobilio veikimo laiką ir produktyvumą.

Užtikrinti saugų vairavimą.

Besiplečiantis specializuotas tinklas

„Renault Pro+" specializuotas tinklas specialiai sukurtas, kad galėtų tenkinati specifinius verslo klientų poreikius. Jis taip pat skirtas ir elektra varomų LKA pirkėjams.

Esminiai šio tinklo privalumai :

-      specialiai apmokyti darbuotojai, patariantys tiek LKA pardavimo metu, tiek po jo.

-      lengvesnis pasirinkimas: demonstruojama visa LKA gama, įskaitant perdarytus furgonus, be išankstinio susitarimo vykdomi bandomieji važiavimai ir greitas, detalus pardavimo pasiūlymas.

-      mobilumą garantuojantys sprendimai: priežiūros paslaugos be išankstinio susitarimo, pailgintas serviso darbo laikas, patarnaujantys automobiliai.

2016 metų pabaigoje „Renault Pro+" specializuotą tinklą sudarė 650 atstovybių, esančių 41 šalyje.

 

Didėjanti konversijų įvairovė

„Renault Pro+" taip pat siūlo 29 šalyse esančių 400 patvirtintų įmonių, kurios atlieka specializuotas konversijas, paslaugas. Jos suteikia galimybę LKA pritaikyti kiekvieno verslo kliento specifiniams poreikiams.

„Renault Pro+" gali klientams pasiūlyti platų perdarytų, elektra varomų, LKA asortimentą: automobilius su šaldytuvais, „Kangoo Pick-Up", komercinį ZOE, greitosios medicininės pagalbos automobilį.

Automobiliai taip pat gali būti suasmeninami, pasinaudojant specialiais gamyklos pasiūlymais (specialiomis spalvomis, komponuotėmis, apdaila, t.t.).

„Renault" buvo pirmasis automobilių gamintojas, įdiegęs perdarymo dirbtuvių patvirtinimo sistemą. Tai leidžia greičiau gauti norimą atsakymą, tuo pačiu metu gerinant ryšius su šiomis dirbtuvėmis ir gerinant paslaugų kokybę.

Patvirtintos perdarymo dirbtuvės gali naudotis technine „Renault Conversion" tinklalapyje esančia informacija ir techninės pagalbos skyriui pateikti bet kokius klausimus.

„Renault" Konversijų ir Kokybės departamentai palaiko pasaulinį konversijų dirbtuvių tinklą ir organizuoja reguliarias misijas, pasirenkant naujus partnerius arba atnaujinant esamus kontraktus.

Remdamasi savo patirtimi, „Renault" taip pat nurodo kitose šalyse esančias pavyzdines konversijų dirbtuves, sudarydama galimybes skelbti tarptautinius konkursus.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

18 netikėtų faktų iš turiningo „Transit“ gyvenimo

Neįtikėtini „Ford Transit“ gebėjimai: jis plaukė, gerino greičio rekordus, vežė dramblius ir futbolo komandas

Krovinių gabenimas automobiliais – privalumai ir transporto tipai

Kalbant apie populiariausius ir plačiausiai naudojamos ...

Diskiniai sunkvežimių stabdžiai

Šiandien pakalbėsime apie konstrukciją, sutinkamą tiek priekiniuose, tiek ir...

Kėdainiuose paaiškėjo geriausi sunkiojo transporto vairuotojai

Išmoningai pagerbti ne tik pagrindinių varžybų laimėtojai...

Kėdainiuose – XVI-oji sunkiojo transporto vairuotojų šventė

Šeštadienį, rugsėjo 7 d., šalia Kėdainių esančiame...

Sekimo funkcija transporto biržos TimoCom elektroniniame žemėlapyje TC eMap®

Transporto logistikos parodoje Miunchene, TimoCom ...

Vilkiko vairuotojo darbo vietos organizavimas

Krovinių transportavimo proceso efektyvumui nemažai įtakos turi ...

Klasikiniai miškovežiai

Miškovežis - didelis, galingas sunkvežimis, pervežantis rąstus, medieną ir ...

„Mercedes Benz Citan“ karavanas Vilniuje

Europoje „Citan" pristatymas įvyko 2012 m. pabaigoje...

Naujasis „Volvo FMX“: novatoriški sprendimai našesniems darbams statybų aikštelėse

Miunchene, Vokietijoje, vykstančios parodos „Bauma" metu pristatytas...

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: