Sėdantis už vairo išgėrus praverčia asmeninis alkotesteris
Atnaujinta: 2020-03-09
  • P1110836__Small_
  • alkotesteris_al6000_lite
  • alkohit_black

Dirbant įmonėje - vakarėlių, kolegų gimtadienių ar pobūvių neišvengsi, taigi neretai susiduriame su siūlymais pakelti tostus, ar iš mandagumo paragauti. Ne paslaptis, kad po tokių pasisėdėjimų tenka namo parvairuoti išgėrus.

Tačiau, kaip žinoti ar alkoholio kiekis neviršija leistinos normos? Medikai teigia, jog išgėrus vieną nedidelį bokalą alaus ar sidro - organizme alkoholio koncentracija būna 0,26-0,30 promilės. Degustavusiems tauriuosius gėrimus - keleriopai didesnė, o nustatyti per kiek laiko jūsų organizmas išvalys alkoholį - sudėtinga.

Pavyzdžiui, panaikinti daugiau nei penkias taureles stipresnių gėrimų reikės ne mažiau 8 valandų. Vadinasi, jei paskutinį tostą pasakėte trečią valandą ryto, vairuoti galėsite ne anksčiau vidurdienio.

Po vakarėlio susiruošus važiuoti namo paprastai nekyla minčių skaičiuoti kiek valandų praėjo, nuo paskutinio gurkštelėjimo, o sustabdžius policijos pareigūnams - patiems apie alkoholio kiekio kraujyje patikrinimą galvoti jau nebereikės. Remiantis mūsų šalyje galiojančiais įstatymais, nustačius nuo 0,2 iki 0,4 promilės girtumą - galima tikėtis baudos iki vieno tūkstančio litų.

Norėdami išvengti nesklandumų ar patikrinti savo įmonės darbuotojus - kurie sėdasi už automobilio vairo - pasitarnaus alkotesteris.

Lietuvos rinkos lyderiai - specializuota įmonė „Testeriai.lt" - teikianti ne tik alkotesterių nuomos, remonto bei kitų metrologinių prietaisų techninio aptarnavimo paslaugas - tai jūsų partneris, užtikrinant saugumą bei savikontrolę kelyje.

Šiuo metu „Testeriai.lt" taiko ypatingą kainą profesionaliam alkotesteriui „Alkohit AH 69", kviečiame apsilankyti (www.testeriai.lt).

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Gyvybes gelbsti tik segimi atšvaitai

Į Vilnių sugrįžo baltas autobusiukas, paženklintas ryškiu...

Ne spontaniškai pasirenkamų prekių reklamos privalumai internete

Automobilis, jį aptarnaujančios įmonės, detalės beveik niekada nesirenkamos spontaniškai. Kada ir kaip paveikti prekės pasirinkimą...

Taksi smaugia kainų karas

Drastiškai savo paslaugas atpiginę vežėjai neslepia, kad vos suduria galą su galu ir ieško naujų būdų, kaip išgyventi.

„Tuning World Bodensee 2009“.

Skaitytojo reportažas iš Vokietijoje vykusios parodos

Mėgstamiausi Maiklo Džeksono automobiliai

Kuo važinėjo pop karalius...

„Stebuklas“ kaimyno kieme

„Ford Probe“ keičia įvaizdį…

Paroda „ALT 2009“

Fotoreportažas

Saugaus eismo dieną – efektyvesnės eismo saugumo politikos reikalavimas

Balandžio 6 d. LR Seime vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Saugumas keliuose" Švedijos, Prancūzijos ir Norvegijos ir Lietuvos specialistai pristatė...