Startavo vairuotojams skirta „Worldtrucker“ programėlė
Atnaujinta: 2020-03-09
  • worldtrucker

„Volvo Trucks" pristatė „Worldtrucker" programėlę, skirtą vairuotojų bendruomenei. Išmaniesiems „iPhone" ir telefonams su „Android" operacine sistema skirta programėlė leis sunkvežimių vairuotojams bendrauti ir dalintis naujienomis kelyje. Lisa Kelly, JAV televizijos realybės šou „Ledo kelias" žvaigždė ir žinoma sunkvežimių vairuotoja, pirmoji išbandė šią programėlę ir tapo šios bendruomenės nare.

„Worldtrucker" programėlė sukurta siekiant palengvinti daugiau nei 20 tūkst. „Worldtrucker" bendruomenės, besilankančioswww.worldtrucker.com internetinėje svetainėje, keitimąsi gyvenimiška ir profesine patirtimis.

„Ši programėlė yra ir bendruomenės svetainės išplėtimas, ir puikus socialinis įrankis, skirtas vairuotojams kurti ir dalintis turiniu - nuo nuotraukų iki naudingų patarimų kelyje, kur rasti geras vietas poilsiui ar rekomendacijų ieškantiems saugių vietų nakvynei", - sako Paula Kühnel, „Volvo Trucks" internetinės komunikacijos vadovė.

Sukurta sunkvežimių vairuotojų

Tarp daugybės funkcijų, programėlėje integruota ir GPS funkcija, kuria naudodamiesi sunkvežimių vairuotojai žemėlapiuose gali įrašyti maršrutus ir jais dalintis su kitais vairuotojais. Tam tikruose maršrutų taškuose (TIPs) kiekvienas vairuotojas gali atsižymėti, komentuoti ir vertinti jau esančias bei įkelti naujas nuotraukas iš tam tikrų vietovių. Be to, jis gali dalintis savo asmeniniu turiniu su savo kolegomis kelyje. Taip pat „Worldtrucker" programėlėje esanti pokalbių funkcija padeda vairuotojams surasti ir susisiekti su netoliese esančiais kitais vairuotojais.

Mobilioji programėlė, integruota į „Worldtrucker" internetinę svetainę, buvo kuriama bendradarbiaujant su sunkvežimių vairuotojais atliekant apklausas internetu ir apklausiant juos stovėjimo aikštelėse. „Sunkvežimių vairuotojai yra gyvenimo kelyje ekspertai, todėl ši programėlė buvo sukurta jų, jiems patiems", - teigia P. Kühnel.

Išbandyta žvaigždžių

Tarp pirmųjų, išbandžiusių naująją programėlę, buvo ir žinoma sunkvežimių vairuotoja Lisa Kelly, „Worldtrucker" forumo narė, JAV televizijos realybės šou „Ledo kelias" ir jo tęsinio „Ledo kelias: pavojingiausi keliai" dalyvė.

„Ši programėlė bus nepakartojama pagalbininkė kelyje. Dabar galima sužinoti, kur geriausia pavalgyti, nakvoti ar sustoti poilsiui kelionės metu", - programėlės privalumus vardija L. Kelly.

L. Kelly yra gerai žinoma socialiniuose tinkluose bei turi daugybę sekėjų ir draugų „Facebook", „Twitter" bei „Worldtrucker" forume. „Man patinka palaikyti nuolatinį ryšį su sunkvežimių vairuotojų bendruomene. Yra daugybė dalykų, siejančių vairuotojus, o tai atspindi „Worldtrucker" idėja. Kiekvienas sunkvežimio vairuotojas supranta, ką tau tenka išgyventi."

Ką gali patarti L. Kelly? „Tiesiog prisijunkite, pradėkite spaudyti mygtukus ir judėkite pirmyn. Tai - nuostabus būdas palaikyti ryšius."

 

 

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

18 netikėtų faktų iš turiningo „Transit“ gyvenimo

Neįtikėtini „Ford Transit“ gebėjimai: jis plaukė, gerino greičio rekordus, vežė dramblius ir futbolo komandas

Krovinių gabenimas automobiliais – privalumai ir transporto tipai

Kalbant apie populiariausius ir plačiausiai naudojamos ...

Diskiniai sunkvežimių stabdžiai

Šiandien pakalbėsime apie konstrukciją, sutinkamą tiek priekiniuose, tiek ir...

Kėdainiuose paaiškėjo geriausi sunkiojo transporto vairuotojai

Išmoningai pagerbti ne tik pagrindinių varžybų laimėtojai...

Kėdainiuose – XVI-oji sunkiojo transporto vairuotojų šventė

Šeštadienį, rugsėjo 7 d., šalia Kėdainių esančiame...

Sekimo funkcija transporto biržos TimoCom elektroniniame žemėlapyje TC eMap®

Transporto logistikos parodoje Miunchene, TimoCom ...

Vilkiko vairuotojo darbo vietos organizavimas

Krovinių transportavimo proceso efektyvumui nemažai įtakos turi ...

Klasikiniai miškovežiai

Miškovežis - didelis, galingas sunkvežimis, pervežantis rąstus, medieną ir ...

„Mercedes Benz Citan“ karavanas Vilniuje

Europoje „Citan" pristatymas įvyko 2012 m. pabaigoje...

Naujasis „Volvo FMX“: novatoriški sprendimai našesniems darbams statybų aikštelėse

Miunchene, Vokietijoje, vykstančios parodos „Bauma" metu pristatytas...