Taip, tai legalus antiradaras „Target LaserTrack“.
Atnaujinta: 2020-03-09
  • antiradaras

„Target LaserTrack" sertifikuotas ES, nedraudžiama juo naudotis ir taupo Jūsų pinigus! Niekas Jūsų nebaus už „Target Laser Track" naudojimą, nes pagrindinė šio prietaiso paskirtis: automatinė garažo ar tvoros vartų valdymo sistema.

VEIKIMO PRINCIPAS: privažiavus prie vartų, automobilyje bei pastate įmontuoti prietaisai automatiškai siunčia vienas kitam koduotus signalus ir įjungia vartų automatiką. Ryšium su tuo, kad signalai koduoti, niekas kitas negalės atverti vartų su panašiu prietaisu. Aptikęs "svetimą" signalą (policijos radarą ar kt. lazerinį prietaisą „Target Laser Track" perspėja vairuotoją garso bei šviesos signalu, o po 8 sekundžių laikinai išsijungia 1 minutei, kad netrukdytų policijos radarui arba kitam lazeriniam prietaisui.

IŠSKIRTINUMAS: Kelių policijos lazeriniai greičio matuokliai nesunkiai aptinka įjungtą blokuojantį (JAMMER) arba akinantį (BLINDER) antiradarą, įmontuotą automobilyje, bei perspėja parodydami kodą K-14 (Jammer). „Target LaserTrack" veikimas nėra akinimas ar blokavimas, dėl to jo aktyvaus veikimo metu greičio matuoklis nerodo jokio perspėjimo ir neleidžia pamatuoti automobilio greičio.

APIE RADARUS: Dauguma civilinių lazerinių prietaisų naudoja 904 nm infraraudonųjų spindulių šviesą, kas tapo Europos standartu. Kelių policijos lazeriniai greičio matuokliai, stacionarūs greičio matavimo aparatai naudoja tokius pačius spindulius. „Target LaserTrack" yra vienintelė sistema, kurios protinga elektroninė technologija reaguoja į greičio matavimo bei kitų prietaisų analogiškus spindulius.

MONTAVIMAS: „Target LaserTrack" yra universalus patentuotas gaminys, skirtas montuoti į bet kokią autotransporto priemonę.

Vienintelis oficialus atstovas Lietuvoje UAB Tercija. Daugiau informacijos www.tercija.lt Šiuo metu vykdoma akcija - „Target LaserTrack" parduodamas už 1300 Lt. (jau su montavimo darbais).

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Gyvybes gelbsti tik segimi atšvaitai

Į Vilnių sugrįžo baltas autobusiukas, paženklintas ryškiu...

Ne spontaniškai pasirenkamų prekių reklamos privalumai internete

Automobilis, jį aptarnaujančios įmonės, detalės beveik niekada nesirenkamos spontaniškai. Kada ir kaip paveikti prekės pasirinkimą...

Taksi smaugia kainų karas

Drastiškai savo paslaugas atpiginę vežėjai neslepia, kad vos suduria galą su galu ir ieško naujų būdų, kaip išgyventi.

„Tuning World Bodensee 2009“.

Skaitytojo reportažas iš Vokietijoje vykusios parodos

Mėgstamiausi Maiklo Džeksono automobiliai

Kuo važinėjo pop karalius...

„Stebuklas“ kaimyno kieme

„Ford Probe“ keičia įvaizdį…

Paroda „ALT 2009“

Fotoreportažas

Saugaus eismo dieną – efektyvesnės eismo saugumo politikos reikalavimas

Balandžio 6 d. LR Seime vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Saugumas keliuose" Švedijos, Prancūzijos ir Norvegijos ir Lietuvos specialistai pristatė...