UAB "VEHO" nebetęs veiklos kaip įgaliotasis Honda Motor dileris Vilniuje
Atnaujinta: 2020-03-09

Nuolat besikeičiančios aplinkybės Europos automobilių gamyboje ir rinkose neišvengiamai verčia tiek gamintojus, tiek ir tiekėjus bei pardavėjus ieškoti naujų veiklos metodų. Auganti konkurencija skatina veikti vis efektyviau, centralizuoti dilerinių atstovybių tinklus tam, kad teikiamos paslaugos atitiktų aukščiausius klientų lūkesčius.

Šie procesai jau pradėjo keisti automobilių gamintojų gamyklų ir atstovybių tinklą daugelyje Europos rinkų ir neabejotinai keis jį ateityje, be abejo, neaplenkdami ir Lietuvos.

Honda Motor Europe Ltd. ir VEHO Group Oy Ab, vienintelis UAB "VEHO" akcininkas, ne kartą aptarė šias tendencijas ir nutarė, kad esama dilerinių atstovybių sistema Lietuvoje šiuo metu negali sukurti tvaraus ilgalaikio verslo modelio ir turi būti pertvarkyta. Abipusiai sutarta, jog Honda Motor dilerinės įmonės turėtų būti vystomos kaip labiau specializuotos, tuo pabrėžiant ir stiprinant Honda prekinio ženklo vertę.

Todėl nuspręsta ir abipusiai sutarta, jog nuo 2013 m. gruodžio mėn. 31 d. UAB "VEHO" nebetęs veiklos kaip įgaliotasis Honda Motor dileris Vilniuje.

Visi Honda Motor gamintojo teikiami garantiniai įsipareigojimai esamiems UAB "VEHO" klientams bus toliau teikiami Įgaliotoje Honda Motor dilerinėje įmonėje UAB "Nippon Auto", įsikūrusios adresu Oslo g. 7, Vilniuje.

UAB "VEHO" ir toliau liks Lietuvos Respublikoje registruota veikianti bendrovė tuo pačiu adresu Laisvės pr. 125 LT -06118, Vilnius ir vykdys visus įsipareigojimus kreditoriams ar partneriams.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Ekoekspedicijos „Honda Civic“ nugalėtojai nustebino patys save

„HONDA CIVIC ekspedition Eco Drive Challenge 2012

100 priežasčių, kodėl verta pasirinkti būtent „Honda CR-V“

Dauguma žmonių negali per 7 sekundes nurodyti nė vienos savybės, kurios trūktų CR-V.

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

Naujų automobilių salonai nuodingi

Paaiškėjo, kad pavojingi ir nauji automobiliai.