Unikalus „Jaguar XF Sportbrake“ dalyvauja dviračių lenktynėse
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Jag_XF_Sportbrake_Team_Sky_100912_1__800x576_
  • Jag_XF_Sportbrake_Team_Sky_100912_2__800x547_
  • Jag_XF_Sportbrake_Team_Sky_100912_3__800x550_
  • Jag_XF_Sportbrake_Team_Sky_100912_4__800x547_

Šią savaitę Didžiojoje Britanijoje vykstančiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour of Britain" vieną geriausių komandų „Team Sky" lydi unikalus automobilis - „Jaguar XF Sportbrake". Įspūdingas universalas yra serijinio automobilio prototipas - Didžiosios Britanijos prekybos salonuose „XF Sportbrake" pasirodys tik lapkričio mėnesį, o „Inchcape Motors" prekybos sales Lietuvoje jis pasieks metų pabaigoje.

Įdomu tai, kad apskritai pirmasis viešas XF universalo pasirodymas įvyko vasarą, garsiausiose pasaulyje daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour de France". Čia automobilis taip pat lydėjo „Team Sky" komandą.

Gamintojas neatskleidžia universalo techninių charakteristikų, pažymėdamas, kad jis bus patogiausias kasdieniam naudojimui XF, tačiau jo sportiškumas nuo to nė kiek nenukentės.

„XF Sportbrake" bus parduodamas su keturių ir šešių cilindrų turbodyzeliniais varikliais. Elektra valdomą galinių sėdynių eilę galima nulenkti neišlipant iš vairuotojo vietos, o bagažui skirta erdvė tuomet sieks net 1675 litrus. Universalas taip pat turės naują pneumatinę pakabą, kuri automatiškai nustatys prošvaisą priklausomai nuo bagažinėje esančio krovinio svorio.

Šių metų kovą Ženevoje debiutavusio XF su sedano kėbulu kaina Lietuvoje, priklausomai nuo komplektacijos, prasideda nuo 156 000 litų su PVM.

Komanda „Team Sky" ir „Jaguar XF Sportbrake" palyda „Tour de France" lenktynėse užfiksuota čia: http://www.youtube.com/watch?v=vb5klX53UvU


Apie „Jaguar"

„Jaguar Cars Ltd." yra Didžiojoje Britanijoje Vaitlio mieste įsikūręs premium segmento ir sportinių automobilių gamintojas. Šiuo metu visos „Jaguar Cars Ltd." akcijos priklauso Indijos koncernui „Tata Motors Ltd.". „Jaguar" savo veiklą pradėjo 1922 metais kaip „Swallow Sidecar Company". Po Antrojo pasaulinio karo pavadinimas pakeistas į "Jaguar". Bendrovės automobiliai gaminami Didžiojoje Britanijoje Kastl Bromvič gamykloje netoli Birmingemo. Daugiau informacijos apie kompaniją: www.jaguar.com.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

Paskutinės klasikinių sedanų dienos?

Sedanas -kėbulo forma, kuri dešimtmečiais asocijavosi su automobiliais.

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

Tendencijos ir priežastys: išnyksiantys automobilių prekių ženklai

Panašu, kad kai kurie automobilių prekių ženklai nebepritampa prie besikeičiančios situacijos.