„Velomaratonas“ telkia savanorių pajėgas
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Priedas_be_pavadinimo_00016
  • Priedas_be_pavadinimo_00019

Ketvirtus metus iš eilės organizuojamas „Velomaratonas" kviečia prisijungti naujų patirčių bei atsakomybių išbandyti norinčius savanorius.

Pasak dviračių maratono organizatoriaus Benedikto Vanago, renginys neįsivaizduojamas be savanorių pagalbos.

„Praeitais metais komandoje turėjome daugiau nei 100 savanorių būrį. Kasmet nuolatinę jų komandą papildo keliasdešimt naujų veidų. Dauguma jų sugrįžta ir kitais metais. Pagrinde tai jauni žmonės, norintys sužinoti apie sporto renginių organizavimą bei įgauti naujų pažinčių. Savanorių įsitraukimą matome kaip rimtą pagalbą, organizuojant masiškiausią sporto renginį Lietuvoje. Mūsų tikslas skatinti savanorystės idėją bei ugdyti motyvuotą pilietį. Laukiame jaunų, energingų žmonių, norinčių prisijungti prie mūsų komandos, įgyti patirties ir gerai praleisti laiką", - apie „Velomaratono" savanorius pasakojo Benediktas Vanagas.

„Velomaratono" idėją palaikančio vieno iš renginio pagrindinių partnerių „Swedbank" vadovo Mariaus Adomavičiaus teigimu, savanoriška pagalba ne tik atneša matomą ekonominę naudą valstybei, talkina organizacijai ir pačiam savanoriui, bet ir padeda ugdyti pilietišką asmenybę.

„Neatlyginta veikla savaime sukuria visuomeninę naudą, paremtą bendromis vertybėmis bei tarpusavio pasitikėjimu. Savanoris plėsdamas savo akiratį, sugeba į pasaulį pažvelgti mąstydamas plačiau, suprasdamas ne tik savo, bet ir šalia esančiojo poreikius. Tad savanorystė yra atsakingas darbas tiek organizacijai, dirbančiai su savanoriais, tiek pačiam savanoriui, kuris atėjęs į naują kolektyvą bei sritį, per trumpą laiką turi perprasti visas subtilybes", - kalbėjo M. Adomavičius.

Benedikto Vanago teigimu, „Velomaratono" savanorių pagrindinės atsakomybės apima nuo įvairiausių organizacinių darbų iki paties renginio infrastruktūros koordinavimo. „Savanoriai yra „Velomaratono" veidas - jie pasitinka dalyvius, su jais bendrauja, suteikia jiems informacijos, o bendras organizatorių bei savanorių rezultatus - darniai bei sklandžiai įgyvendintas renginys", - kalbėjo B. Vanagas.

Visi norintys savanoriauti „Velomaratone" kviečiami registruotis oficialioje renginio svetainėje www.velomaratonas.lt, užpildant savanorio anketą.

 

„Velomaratonas" ketvirtus metus rugpjūčio mėnesį vykstantis populiariausias renginys dviratininkams Lietuvoje. Jo metu dviratininkai, suskirstyti į tris kategorijas: vaikai (2,4 km), mėgėjai (30 km), bei sportininkai (50 arba 100 km), važiuos dviračių maratono trasa, besidriekiančia Vilniaus senamiesčiu.

„Velomaratone" taip pat finišuos profesionalios daugiadienės dviračių varžybos „Baltic chain tour".

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

7 patarimai, kaip keliuose jaustis saugiu už motociklo vairo

Lietuvoje už motociklo vairo dažniausiai sėda 40-44 metų didžiųjų miestų gyventojai

Kaip išsirinkti dviratį internetu?

Kaip išsirinkti ir kodėl yra patartina rinktis dviratį internetu. Patarimai bei gairės, kuriomis vadovaujantis taps lengviau išsirinkti sau tinkamiausią dviračio variantą.

Kaip išsirinkti dviratį?

Kokį dviratį pirkti, koks dviratis tinkamiausias Jūsų pomėgiui, pagal ką rinktis dviratį, svarbios dviračio dalys

Kad važiavimas dviračiu netaptų kančia: dažniausios traumos ir kaip jų išvengti

Dažniausiai pasitaikančios lėtinės dviratininkų traumos

Taisyklės, kurias privalo žinoti kiekvienas dviratininkas

Dviratininkai yra lygiateisiai eismo dalyviai, keliuose turintys teises ir pareigas bei privalantys laikytis kelių eismo taisyklių

Atviras laiškas – Dėl motociklų „modelinių metų“ žymėjimo motorinių transporto priemonių registracijos liudijimuose

Motociklų savininkams problemos kyla pirmą kartą Lietuvos Respublikoje registruojant ...

Speciali dviratininkų apranga – tarsi jų antra oda

Plintant dviračių kultūrai Lietuvoje kaip ant mielių auga ir...

Didžiausi ir skaudžiausi pavojai tyko vasarą

Tiek Vilniuje, tiek kituose šalies miestuose dviračių transporto priemonių pastebimai daugėja...

„Hyosung“ motoroleriai – madingas vasaros akcentas

Už lango, kad ir ne kalendorinė, bet jau vasara.

Naujienos ALT 2013 parodoje

Prabėgusį savaitgalį Vilniuje, „Litexpo" parodų centre šurmuliavo... (Papildyta)