„Velomaratono“ metu veiks dviračių dizaino dirbtuvės
Atnaujinta: 2020-03-09
  • 1_Rimantas_Martink_nas
  • 18_Dominykas_Smilga
  • 42_Aust_ja
  • 52_Giedrius
  • 55_Andrius_Sirtautas
  • 59_Tomas
  • 67_Aleksas_G
  • 74_Jonas_Aliukas
  • 78_Marius_Luinius

Šį sekmadienį „Velomaratono" lankytojai turės galimybę stilingai dekoruoti savo dviračius. Lipdukus puošybai su palinkėjimais paruošė ir žymūs žmonės Lietuvoje. Dizaino dirbtuves poilsio zonoje šalia Seimo rūmų įrengs ERGO.

ERGO draudimo grupės Lietuvoje Rinkodaros vadovas Irmantas Šerys pasakoja, kad visi dizaino dirbtuvėse apsilankę dviratininkai galės juos nemokamai dekoruoti dekupažo technika, priklijuojamais piešiniais, purškiamais trafaretais, kutais, vėliavėlėmis ir kitais aksesuarais. Kaip gražiai papuošti dviratį patars dirbtuvėse dirbsiantys dekoratoriai.

I. Šerys pastebi, jog unikali išvaizda ne tik džiugina dviračio savininko bei aplinkinių akis, bet ir apsaugo dviratį nuo vagystės. Ilgapirščiai išskirtinės išvaizdos dviračių vengia, nes jie nelieka nepastebėti minioje.

Dviratininkams - žymių žmonių palinkėjimai

Prie dviračių dailinimo noriai prisijungė ir televizijos laidų vedėja Livija Gradauskienė su dukra Liepa bei dviratininkas, nacionalinis čempionas ir prestižinių „Giro d'Italia" lenktynių prizininkas Ramūnas Navardauskas. „Velomaratono" lankytojai galės papuošti savo dviračius jų kurtais lipdukais.

„Jei sunku, pamink dar truputį" - varžybų metu motyvuojančia fraze dalijasi plento čempionas R. Navardauskas. Dviratininkas tikisi, jog jį įkvėpianti frazė primins ir „Velomaratono" lankytojams, jog visose situacijose, ne vien dviračių sporte, reikia dėti maksimalias pastangas, siekiant geriausio rezultato. ERGO dviračių zonoje bus galima papuošti savo dviratį R. Navardausko kurtu lipduku su palinkėjimu bei autografu.

Livija Gradauskienė piešinį kūrė kartu su dailės studiją lankančia dukrele Liepa. Lipduku su žaismingu palinkėjimu „Jei pritrūko gero ūpo, sėsk, žmogau, ant dviratuko" savo dviratukus pasipuošti galės mažieji „Velomaratono" dalyviai. L. Gradauskienė mano, jog dviratis greta pramogos ir funkcionalumo turi ir estetinę vertę. „Smagu pamatyti originaliai puoštus dviračius - man ypač gražu retro stiliaus, krepšeliais su gėlėmis puošti ar išskirtinai nudažyti dviračiai. Gyvenime juk visada norisi estetikos ir apsupti save gražesne, geresne aplinka", - pasakoja televizijos laidų vedėja L. Gradauskienė.

Dviratininkai Lietuvoje - stebina išradingumu

„Velomaratono" metu idėjų dviračių dekorui bus galima pasisemti ir iš konkurso „Mano dviratis" dalyvių. Jau mėnesį ERGO draudimo grupės socialinio tinklo „Facebook" profilyje vyksta konkursas, kurio metu gyventojai gali siųsti savo originalios išvaizdos dviračius. „Kad dviračių savininkams be funkcionalumo svarbu ir estetinė dviračio išvaizda, įsitikinome konkurse „Mano dviratis". Tarp dalyvių atsiųstų nuotraukų yra itin kūrybiškai ir originaliai dekoruotų dviračių - Lietuvos gatvėmis važinėja ir auksiniai, ir mediniai dviračiai, taip pat stebina gyventojų kūrybiškumas, perdarant dviračių konstrukcijas", - pastebi I. Šerys.

Originaliausio dviračio konkursas tęsiasi iki rugpjūčio 25 d. Iš visų atsiųstų nuotraukų komisija atrinks penkiolika originaliausių. Jie bus eksponuojami „Velomaratono" metu ir varžysis dėl 1,5 tūkst. litų vertės dovanų čekio dviračių parduotuvėje. Patį gražiausią iš visų išrinks „Velomaratono" lankytojai. Visų konkurso dalyvių nuotraukas bei konkurso taisykles galima rasti ERGO „Facebook" puslapyje adresu http://www.facebook.com/ERGO.Lietuva.

„Velomaratono" metu policijos pareigūnai, bendradarbiaudami su ERGO draudimo grupe, taip pat žymės dviračius. Dviračių žymėjimas - viena būtinų vagysčių prevencijos priemonių. Žymėjimas nemokamas, tačiau gyventojai, norintys pažymėti savo dviratį, turės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dviračio įsigijimo dokumentą, t. y. dviračio pasą, pirkimo kvitą ar pirkimo-pardavimo sutartį ir pan. Dviračiai bus žymimi šalia Seimo rūmų įrengtoje ERGO poilsio zonoje nuo 13:00 iki 17:00 val.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

7 patarimai, kaip keliuose jaustis saugiu už motociklo vairo

Lietuvoje už motociklo vairo dažniausiai sėda 40-44 metų didžiųjų miestų gyventojai

Kaip išsirinkti dviratį internetu?

Kaip išsirinkti ir kodėl yra patartina rinktis dviratį internetu. Patarimai bei gairės, kuriomis vadovaujantis taps lengviau išsirinkti sau tinkamiausią dviračio variantą.

Kaip išsirinkti dviratį?

Kokį dviratį pirkti, koks dviratis tinkamiausias Jūsų pomėgiui, pagal ką rinktis dviratį, svarbios dviračio dalys

Kad važiavimas dviračiu netaptų kančia: dažniausios traumos ir kaip jų išvengti

Dažniausiai pasitaikančios lėtinės dviratininkų traumos

Taisyklės, kurias privalo žinoti kiekvienas dviratininkas

Dviratininkai yra lygiateisiai eismo dalyviai, keliuose turintys teises ir pareigas bei privalantys laikytis kelių eismo taisyklių

Atviras laiškas – Dėl motociklų „modelinių metų“ žymėjimo motorinių transporto priemonių registracijos liudijimuose

Motociklų savininkams problemos kyla pirmą kartą Lietuvos Respublikoje registruojant ...

Speciali dviratininkų apranga – tarsi jų antra oda

Plintant dviračių kultūrai Lietuvoje kaip ant mielių auga ir...

Didžiausi ir skaudžiausi pavojai tyko vasarą

Tiek Vilniuje, tiek kituose šalies miestuose dviračių transporto priemonių pastebimai daugėja...

„Hyosung“ motoroleriai – madingas vasaros akcentas

Už lango, kad ir ne kalendorinė, bet jau vasara.

Naujienos ALT 2013 parodoje

Prabėgusį savaitgalį Vilniuje, „Litexpo" parodų centre šurmuliavo... (Papildyta)