„Vilniaus Vista“ atsakymas į „Sostena“ pranešimą
Atnaujinta: 2020-03-08

UAB „Vilniaus Vista“ atsakymas į UAB „Sostena“ prezidento Doneto Karčiausko 2008 04 05 išplatintą informaciją:

UAB „Vilniaus Vista“ stebisi, kodėl UAB „Sostena“ savo pranešime svarsto UAB „Inchcape Motors“ ir UAB „Vilniaus Vista“ įgaliojimų turėjimą arba neturėjimą suteikiant „Jaguar“ ir „Land Rover“ atstovavimo teises.

UAB „Vilniaus Vista“, kuri yra „Inchcape PLC“ įmonių grupės narė, yra pasirašiusi „Jaguar“ ir „Land Rover“ atstovavimo teisę su vieninteliu „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilių gamintojų atstovu – „Jaguar“ ir „Land Rover“ distributoriumi Suomijoje ir Baltijos šalyse bendrove „Inchcape Motors Finland“ ir turi oficialiai patvirtintą galiojantį kontraktą.

Citata iš UAB „Sostena“ pranešimo spaudai:

Šiuo metu UAB „Vilniaus Vista“ yra pasirašiusi tik kontraktą su savo grupės įmone „Inchcape Motors Finland“ dėl prekių į jų saloną tiekimo ir nėra gamintojų nei atestuoti nei kitaip patvirtinti ir , juo labiau, neturi jokios teisės gamintojų vardu ką nors teigti.

UAB „Vilniaus Vista“ dėl aukščiau pateikto „Sostena“ informacijos turinio svarsto visas galimybes kaip apginti savo teises, nes teiginys: citata: „UAB „Vilniaus Vista“ nėra gamintojų nei atestuoti nei kitaip patvirtinti“ neatitinka realybės. „Vilniaus Vista“ paneigia šį „Sostena“ atstovo teiginį: citata: :<..> neturi jokios teisės gamintojų vardu ką nors teigti“., nes „Vilniaus Vista“ nėra dariusi oficialių pranešimų gamintojo vardu.

UAB „Vilniaus Vista“ atidarė atnaujintą saloną bei praplėtė automobilių pasiūlą nuo 2 iki 4 gamintojų. Panaudojant didelę patirtį naujų automobilių rinkoje ir suburtą profesionalią pardavimo komandą tikisi pateisinti klientų lūkesčius ir populiarinti „Jaguar“ ir „Land Rover“ markes, nes augančioje mūsų šalies automobilių rinkoje „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliai turi neišnaudotas galimybes.

***
Papildoma informacija:

Justas Nekrošius
Ryšių su klientais vadovas Baltijos šalims
Rinkodaros vadovas Lietuvai
„Inchcape Motors“, UAB
Laisvės pr. 137, Vilnius
Tel. +370 5 216 82 26
Faks: +370 5 216 82 32
Mob. + 370 686 99 494
E-mail: justas.nekrosius@inchcape.lt
www.inchcape.lt

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

Paskutinės klasikinių sedanų dienos?

Sedanas -kėbulo forma, kuri dešimtmečiais asocijavosi su automobiliais.

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

Tendencijos ir priežastys: išnyksiantys automobilių prekių ženklai

Panašu, kad kai kurie automobilių prekių ženklai nebepritampa prie besikeičiančios situacijos.