Vilniuje pristatytos 2014 metų „HARLEY-DAVIDSON“ naujienos
Atnaujinta: 2020-03-09
  • IMGP8780
  • IMGP8769
  • IMGP8771
  • IMGP8773
  • IMGP8775

Prabėgusį penktadienį Vilniuje, „HARLEY-DAVIDSON" salone susirinkusiems žurnalistams ir šio legendinio prekių ženklo gerbėjams buvo pristatyti 2014 metų „HARLEY-DAVIDSON®" modeliai, sukurti pagal „Rushmore" projektą t.y. bendradarbiaujant su klientais, atsižvelgiant į jų poreikius, pageidavimus ir pasiūlymus. Šio projekto rezultatas - atnaujinti „Road King® Classic", „Street Glide®", „Electra Glide® Ultra Classic®", „Electra Glide® Ultra Limited®", „Tri Glide® Ultra Classic®", „CVO Ultra Limited®" ir „CVO Road King®".

Renginio šeimininkai papasakojo apie visas koncerno diegiamas naujoves, kurios garantuoja, kad motociklai bus ne tik greiti ir galingi, bet ir saugūs.

Penktadienio „Open House" popietės „vinimi" tapo „Tri Glide® Ultra Classic®". Tai - pirmasis oficialus (sertifikuotas pagal ES standartus) „HARLEY-DAVIDSON®" triratis motociklas Lietuvoje, kuris specialiai „Open House" renginiui buvo atvežtas į Lietuvą. Vėliau naujasis triratis motociklas keliaus į pristatymus, vyksiančius gretimose valstybėse.

Norintieji galėjo apžiūrėti ne tik 2014 m. modelio transporto priemones, bet ir pasižvalgyti po motociklų servisą - patalpas, į kurias, paprastai, pašaliniai asmenys nelabai leidžiami. „HARLEY-DAVIDSON®" „namuose" yra visa, motociklų priežiūrai reikalinga įranga, kompiuterinės programos ir t.t. Taip, laikai, kai motociklus buvo galima remontuotis garažuose, pamažu traukiasi. Aišku, tai neatsitiks per vieną ar du metus, tačiau naujųjų „HARLEY-DAVIDSON" remontą (jei jo prireiks) ar techninę priežiūrą rekomenduotina patikėti atitinkamas programas turintiems ir specialiai apmokytiems specialistams.

Beje, tai nereiškia, kad „namų" durys uždarytos senesnių „harlių" savininkams. Kiekvienas, turintis šį legendinį motociklą, gali drąsiai užsukti tiek remontui, tiek ir profilaktiniai patikrai. Tai ypač tikslinga prieš perkant naudotą motociklą. Turite „harlį" arba planuojate jį įsigyti? Užsukite į naująjį „HARLEY-DAVIDSON®" saloną ir čia gausite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

7 patarimai, kaip keliuose jaustis saugiu už motociklo vairo

Lietuvoje už motociklo vairo dažniausiai sėda 40-44 metų didžiųjų miestų gyventojai

Kaip išsirinkti dviratį internetu?

Kaip išsirinkti ir kodėl yra patartina rinktis dviratį internetu. Patarimai bei gairės, kuriomis vadovaujantis taps lengviau išsirinkti sau tinkamiausią dviračio variantą.

Kaip išsirinkti dviratį?

Kokį dviratį pirkti, koks dviratis tinkamiausias Jūsų pomėgiui, pagal ką rinktis dviratį, svarbios dviračio dalys

Kad važiavimas dviračiu netaptų kančia: dažniausios traumos ir kaip jų išvengti

Dažniausiai pasitaikančios lėtinės dviratininkų traumos

Taisyklės, kurias privalo žinoti kiekvienas dviratininkas

Dviratininkai yra lygiateisiai eismo dalyviai, keliuose turintys teises ir pareigas bei privalantys laikytis kelių eismo taisyklių

Atviras laiškas – Dėl motociklų „modelinių metų“ žymėjimo motorinių transporto priemonių registracijos liudijimuose

Motociklų savininkams problemos kyla pirmą kartą Lietuvos Respublikoje registruojant ...

Speciali dviratininkų apranga – tarsi jų antra oda

Plintant dviračių kultūrai Lietuvoje kaip ant mielių auga ir...

Didžiausi ir skaudžiausi pavojai tyko vasarą

Tiek Vilniuje, tiek kituose šalies miestuose dviračių transporto priemonių pastebimai daugėja...

„Hyosung“ motoroleriai – madingas vasaros akcentas

Už lango, kad ir ne kalendorinė, bet jau vasara.

Naujienos ALT 2013 parodoje

Prabėgusį savaitgalį Vilniuje, „Litexpo" parodų centre šurmuliavo... (Papildyta)