Viskas.lt portalų grupei svarbiausi - skaitytojai
Atnaujinta: 2020-03-09
  • As_pats__Small_

Daugelis galėjo pastebėti, kad visi viskas.lt portalų grupė orientuota į skaitytojus. Taip siekiama ne tik pateikti naudingą, aktualią ar įdomią informaciją, bet ir bendrauti su skaitytojais, įsiklausyti į jų pasiūlymus ar prašymus ir sudaryti sąlygas pasireikšti patiems. Beje, viename portale prisiregistravęs skaitytojas gali su savo duomenimis jungtis prie bet kurio iš viskas.lt portalų grupės portalo ir jame komentuoti ar vesti dienoraštį. Registracija vienkartinė, jos atnaujinti nereikia, tačiau ji įpareigoja padoriau elgtis pačius skaitytojus ir sumažina tikimybę, kad užklys „etatinių komentatorių", savo netinkamus komentarus paliekančių visame internete.

Be to, esame rašę, skaitytojams sukurta unikali dienoraščių sistema. Skaitytojas gali ne tik įkelti savo tekstą ar mėgstamas nuotraukas, bet ir priskirti dienoraštį konkrečiai kategorijai (pvz., Retro automobiliai). Tada skaitytojo komentarą pastebės ne tik į titulinį puslapį užėję kiti skaitytojai, bet ir tie, kurie eis tiesiai į konkrečią kategoriją ar net konkretų straipsnį. Tai jau duoda naudos, nes skaitytojams lengviau susirasti bendraminčių, keistis įdomia ar aktualia informacija ir pan.

Viskas.lt portalų grupės tikslas - nebūti vien sausu informacijos šaltiniu. Mes rengiame įvairius konkursus, vertiname komentarus ir jų autorius, o geriausius apdovanojame (Komentuok ir būsi astebėtas).

Sukūrus naują dienoraščių sistemą, skaitytojai jau spėjo ją įvertinti ir pamėgti (Dienoraščiai). Juose gausėja įrašų, klausimų ir nuotraukų.

Pirmasis plačiausiai naujosios sistemos galimybes išbandė mūsų nuolatinis skaitytojas Vytas iš Kėdainių.

Jis susikūrė dienoraštį ir www.autoreviu.lt, ir www.asa.lt portale, kur sukėlė savo ir dukros darytas nuotraukas (Mano miestas). Už tokią iniciatyva viskas.lt portalų grupės atstovai nusprendė Vytautą apdovanoti. Jam buvo įteikti bilietai į Vš.Į. „Laimingi žmonės" sukurtą spektaklį „Prie barjero".

Vytas prisipažino, kad apdovanojimas jam buvo netikėtas ir labai malonus. Jis dienoraščius kūrė ir nuotraukas kėlė ne dėl prizų, o todėl, kad rado naują erdvę saviraiškai. Keliant nuotraukas į foto puslapius, daugiausia komentarų būdavo apie nuotraukos kokybę, ne apie fotografuotą objektą. Įkėlęs automobilių nuotraukas į autoreviu.lt dienoraštį, jis pataikė į dešimtuką, nes čia ateinantys žmonės vertina nuotraukose pavaizduotus automobilius ir nekalba apie išlaikymą, „grūdėtumą" ir panašius dalykus. Taip pat skaitytojai reagavo ir į asa.lt dienoraštį įkeltus kadrus. Juose įžiūrėjo ne „kadrų teisingumą ar klaidingumą", o autoriaus norėtą perteikti grožį. Vytas pažadėjo, kad ir toliau savo darbais džiugins šių dviejų portalų skaitytojus. Jeigu ras tinkamų fotografuoti objektų, sukels juos ir į anonsas.lt dienoraštį.

Tai yra tik vienas iš bendravimo su skaitytojais pavyzdžių. Jeigu nemokate ar nemėgstate fotografuoti, nieko baisaus. Gal jūs piešiate arba rašote eiles? Ir piešiniams, ir eilėraščiams vietos viskas.lt grupės portaluose tikrai atsiras. Galiausia, jeigu tiesiog norite pasidalyti savo mintimis, pabendrauti su panašių interesų turinčiais žmonėmis ar tiesiog parašyti vieną kitą komentarą, mes visada laukiame jūsų. Komentuokite, rašykite dienoraščius, kelkite nuotraukas ir galbūt kitas apdovanotasis būsite jūs.

Su pagarba UAB „IKS" kolektyvas

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Gyvybes gelbsti tik segimi atšvaitai

Į Vilnių sugrįžo baltas autobusiukas, paženklintas ryškiu...

Ne spontaniškai pasirenkamų prekių reklamos privalumai internete

Automobilis, jį aptarnaujančios įmonės, detalės beveik niekada nesirenkamos spontaniškai. Kada ir kaip paveikti prekės pasirinkimą...

Taksi smaugia kainų karas

Drastiškai savo paslaugas atpiginę vežėjai neslepia, kad vos suduria galą su galu ir ieško naujų būdų, kaip išgyventi.

„Tuning World Bodensee 2009“.

Skaitytojo reportažas iš Vokietijoje vykusios parodos

Mėgstamiausi Maiklo Džeksono automobiliai

Kuo važinėjo pop karalius...

„Stebuklas“ kaimyno kieme

„Ford Probe“ keičia įvaizdį…

Paroda „ALT 2009“

Fotoreportažas

Saugaus eismo dieną – efektyvesnės eismo saugumo politikos reikalavimas

Balandžio 6 d. LR Seime vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Saugumas keliuose" Švedijos, Prancūzijos ir Norvegijos ir Lietuvos specialistai pristatė...